Машівський район

Голова Машівської районної ради

Ткаченко Катерина Володимирівна

 

Народилася 28.06. 1968 року в селі Відродження Кіровського району Кримської області. Закінчила Сахнівщинську восьмирічну школу.Навчалася в музичному училищі та працювала вчителем музики в школі.
З 1992 року проживає в селі Ряське Машівського району та працювала вчителем музики в Ряськівському НВК «ЗНЗ-ДНЗ». Навчається в Полтавському Державному педагогічному університеті ім. В.Г. Короленка.
Рішенням № 06 першої сесії районної ради сьомого скликання від 18 листопада 2015 року обрана головою Машівської районної ради.

ПАСПОРТ

МАШІВСЬКОГОРАЙОНУ

 

Систему місцевого самоврядування Машівського району становлять:
-Машівська районна рада;
-Машівська селищна рада;
- 15 сільських рад – Абрамівська, Андріївська, Базилівщинська, Дмитрівська, Коновалівська, Кошманівська, Кустолово-Суходільська, Мало-Нехворощанська, Михайлівська, Новотагамлицька, Павлівська, Ряськівська, Сахнівщинська, Селещинська та Старицьківська, які об'єднують 39 сіл.
Перелік партій, які представлені у раді

 

п.п.

Назва партії

Всього депутатів

кількість

у відсотках

1

Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

10

38,46%

2

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП"

6

23,08%

3

Аграрна партія України

3

11,54%

4

ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

3

11,54%

5

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

2

7,69%

6

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА"

2

7,69%

 

Всього

26

 

 

Машівський район межує із Новосанжарським, Полтавським, Чутівським, Карлівським районами, Красноградським районом Харківської та Перещепинським районом Дніпропетровської областей і займає площу у 0,89 тис. кв. км, що становить 3,1 % від території області.
Відстань від селища Машівка до міста Полтава залізницею складає 30 км, шосейними дорогами – 35 км.
Чисельність місцевого населення налічує 19,762 тис. осіб.
У галузях економіки району працює 3,82 тис. чол. Із них у сфері матеріального виробництва – 44,5 % (у т.ч. майже половина - у сільському господарстві), у невиробничій сфері - 55,5 %. Рівень безробіття становить 10,8%.

АПК району налічує 17 сільськогосподарськеих підприємств та 56 фермерських господарств. Площа сільгоспугідь (по всіх товаровиробниках, включаючи підсобні господарства) складає 80,2 тис. га.
У структурі сільськогосподарського виробництва обсяги рослинництва становлять 96,6 %, тваринництва – 3,4 %.
Основні галузі рослинництва: вирощування зернових, сої, ріпаку, соняшника.
Основні галузі тваринництва: свинарство, скотарство, птахівництво, вівчарство.
У промисловості району працює 3 підприємства – юридичні особи. Основні види промислової діяльності: переробка газу та газового конденсату, виготовлення кондитерських виробів, виготовлення форменого одягу.
Транспортна мережа загального користування налічує 48 км залізничних колій та 626,3 км доріг (232,7 км - мережа доріг загального користування, 393,6 км - дороги відомчого підпорядкування), у т.ч. ґрунтові – 189,1 км.
Серед закладів освіти 16 загальноосвітніх та 14 дошкільних закладів, 2 позашкільні установи.
У сфері охорони здоров'я задіяні 12 - фельдшерсько-акушерскі пункти, 10 - амбулаторних поліклінік, 1- лікарня.
До районної мережі закладів культури входять 21 клубних закладів, будинок культури, 22 бібліотеки, 46 пам'ятники історії і культури, 2 музеї, дитяча школа естетичного виховання.

Новорічні гостинці захисникам

30 грудня волонтери з Машівщини вручили військовослужбовцям 92 та 93 бригад Збройних Сил України вітальні листівки, продукти харчування та товари першої необхідності, придбані на кошти депутатів районної ради та колективу райдержадміністрації і передані їм головою районної ради Катериною Ткаченко від імені депутатського корпусу.

Мешканці району продовжують надавати активну допомогу землякам, які виконують військовий і громадянський обов’язок у зоні АТО на Сході України.

Відбувся семінар з питань документування управлінської діяльності

11 вересня в Машівці відбувся тематичний короткостроковий семінар з питань документування управлінської діяльності та запобігання і протидії проявам корупції. Навчання відбулося з ініціативи голови Машівської районної ради Катерини Ткаченко для секретарів селищної і сільських рад, посадових осіб виконавчого апарату районної ради та працівників апарату районної державної адміністрації.

Директор Полтавського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Наталія Осипенко ознайомила присутніх з переліком питань, що розглядатимуться та представила лекторів. Тему:"Писемне ділове мовлення. Професійна лексика та граматичні форми складання управлінських документів. Мова ділових паперів" дуже цікаво представила начальник навчально-методичного Центру Лариса Дорошенко. Крім теоретичного матеріалу присутнім були запропоновані практичні завдання.

Детальніше...

День знань у мальовничому селі

1 вересня голова Машівської районної ради Катерина Ткаченко особисто привітала педагогічний колектив, учнів, ветеранів педагогічної праці на урочистій лінійці, яка зібрала мешканців села Ряське сороковий раз на порозі школи – іменинниці.З привітаннями звернулись до присутніх голова батьківського комітету Оксана Мешко, ветерани педагогічної праці.

У вітальному слові директор Ряськівського НВК Олена Аксьонова висловила щиру вдячність батькам, техпрацівникам школи, сільському голові, та незмінному спонсору ТОВ Компанії «Фармко» в особі Григорія Лебедина за підготовлену до занять школу.

З теплими побажаннями звернулися до першокласників і їхньої молодої вчительки, що прибула з м.Донецьк, учні шостого класу, пригостили першачків кашею. «Ось тепер ви наші однокашники», - проголосили учні. Разом з букварем директор вручила від громадського об’єднання «Заступ» подарунки.

Детальніше...

Святкування Дня Незалежності в Машівці

Святкування Дня Незалежності Машівка розпочала ще у п’ятницю 22 серпня . Цього дня у райцентрі відбувся уже традиційний флеш - моб в рамках акції «Розфарбуй Україну!». Завдяки небайдужим машівцям синьо-жовтого кольору набула автобусна зупинка поблизу магазину «СВ» та кілька електричних опор .

А в День Державного Прапора пройшов урочистий мітинг з підняттям синьо-жовтого стягу за участю голови РДА Юлії Середи , заступника голови РДА Романа Живодьора та громадськості селища.

24 серпня, вперше за час української незалежності, Машівка так масово відзначала чергову річницю Дня народження своєї держави. У районному центрі цього святкового ранку пройшла патріотична хода. Вишиванки, прапори, кольорові кульки, стрічки – центральна вулиця селища розквітла національною символікою. Головною окрасою хвилюючого дійства став кількаметровий синьо - жовтий прапор , який на чолі колони несли наймолодші учасники ходи.

Детальніше...

Координаційна рада опрацювала актуальну проблематику

24 березня відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Машівської районної ради за участю селищного та сільських голів, представників установ, організацій та громадськості.

Голова районної ради Катерина Ткаченко ознайомила присутніх з питаннями, що пропонувалися на розгляд зібрання, а саме: про стан законності та правопорушень у районі; погодження кандидатури начальника ВДАІ Машівського району з органами місцевого самоврядування та громадськості; актуальні аспекти кампанії з виборів Президента України.

По першому питанню доповідав начальник Машівського РВ УМВС України в Полтавській області Василь Ткаченко, який

Детальніше...

Сторінка 4 з 9