Машівський район

Голова Машівської районної ради

Ткаченко Катерина Володимирівна

 

Народилася 28.06. 1968 року в селі Відродження Кіровського району Кримської області. Закінчила Сахнівщинську восьмирічну школу.Навчалася в музичному училищі та працювала вчителем музики в школі.
З 1992 року проживає в селі Ряське Машівського району та працювала вчителем музики в Ряськівському НВК «ЗНЗ-ДНЗ». Навчається в Полтавському Державному педагогічному університеті ім. В.Г. Короленка.
Рішенням № 06 першої сесії районної ради сьомого скликання від 18 листопада 2015 року обрана головою Машівської районної ради.

ПАСПОРТ

МАШІВСЬКОГОРАЙОНУ

 

Систему місцевого самоврядування Машівського району становлять:
-Машівська районна рада;
-Машівська селищна рада;
- 15 сільських рад – Абрамівська, Андріївська, Базилівщинська, Дмитрівська, Коновалівська, Кошманівська, Кустолово-Суходільська, Мало-Нехворощанська, Михайлівська, Новотагамлицька, Павлівська, Ряськівська, Сахнівщинська, Селещинська та Старицьківська, які об'єднують 39 сіл.
Перелік партій, які представлені у раді

 

п.п.

Назва партії

Всього депутатів

кількість

у відсотках

1

Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

10

38,46%

2

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП"

6

23,08%

3

Аграрна партія України

3

11,54%

4

ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

3

11,54%

5

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

2

7,69%

6

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА"

2

7,69%

 

Всього

26

 

 

Машівський район межує із Новосанжарським, Полтавським, Чутівським, Карлівським районами, Красноградським районом Харківської та Перещепинським районом Дніпропетровської областей і займає площу у 0,89 тис. кв. км, що становить 3,1 % від території області.
Відстань від селища Машівка до міста Полтава залізницею складає 30 км, шосейними дорогами – 35 км.
Чисельність місцевого населення налічує 19,762 тис. осіб.
У галузях економіки району працює 3,82 тис. чол. Із них у сфері матеріального виробництва – 44,5 % (у т.ч. майже половина - у сільському господарстві), у невиробничій сфері - 55,5 %. Рівень безробіття становить 10,8%.

АПК району налічує 17 сільськогосподарськеих підприємств та 56 фермерських господарств. Площа сільгоспугідь (по всіх товаровиробниках, включаючи підсобні господарства) складає 80,2 тис. га.
У структурі сільськогосподарського виробництва обсяги рослинництва становлять 96,6 %, тваринництва – 3,4 %.
Основні галузі рослинництва: вирощування зернових, сої, ріпаку, соняшника.
Основні галузі тваринництва: свинарство, скотарство, птахівництво, вівчарство.
У промисловості району працює 3 підприємства – юридичні особи. Основні види промислової діяльності: переробка газу та газового конденсату, виготовлення кондитерських виробів, виготовлення форменого одягу.
Транспортна мережа загального користування налічує 48 км залізничних колій та 626,3 км доріг (232,7 км - мережа доріг загального користування, 393,6 км - дороги відомчого підпорядкування), у т.ч. ґрунтові – 189,1 км.
Серед закладів освіти 16 загальноосвітніх та 14 дошкільних закладів, 2 позашкільні установи.
У сфері охорони здоров'я задіяні 12 - фельдшерсько-акушерскі пункти, 10 - амбулаторних поліклінік, 1- лікарня.
До районної мережі закладів культури входять 21 клубних закладів, будинок культури, 22 бібліотеки, 46 пам'ятники історії і культури, 2 музеї, дитяча школа естетичного виховання.

Ухвалено районний бюджет-2013

25 грудня відбулося друге пленарне засідання позачергової XVIII сесії Машівської районної ради шостого скликання, яке провів голова районної ради Олександр Бондаренко.

У роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Олександр Прокопенко, заступники голови райдержадміністрації, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, селищний, сільські голови, керівники підприємств, установ, організацій, відповідальних за підготовку матеріалів на сесію, представники засобів масової інформації.

Детальніше...

Триває підготовка пленарного засідання сесії

24 грудня за участі голови Машівської районної ради Олександра Бондаренка, заступника голови районної ради Івана Скорика та заступника голови райдержадміністрації Віталія Половинка відбулися засідання постійних комісій районної ради.

Зокрема, постійна комісія з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та податків заслухала інформацію начальника фінансового управління РДА Василя Хоменка про затвердження районного бюджету на 2013 рік та про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік.

Детальніше...

На честь тих, кого торкнув біль Чорнобильської катастрофи

14 грудня в смт Машівці відбулися урочистості з нагоди Дня вшанування ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС. У церемонії взяли участь голова районної ради Олександр Бондаренко, заступник голови районної ради Іван Скорик, заступники голови районної державної адміністрації, депутати Машівської районної ради Віталій Половинка, Лариса Тригуб, Микола Капшук, а також керівники установ та організацій селища, громада райцентру.

Зі словами вітання та вдячності до ліквідаторів звернувся Машівський селищний голова Микола Кравченко, який подякував їм за високий професіоналізм, самовідданість і жертовність заради майбутніх поколінь.

Детальніше...

Перше пленарне засідання сесії

12 грудня відбулося перше пленарне засідання позачергової вісімнадцятої сесії Машівської районної ради шостого скликання, яке провів голова районної ради Олександр Бондаренко. У роботі сесії взяли участь голова та заступники голови райдержадміністрації, заступник голови районної ради, начальники управлінь, відділів райдержадміністрації, керівники установ, підприємств та організацій району, представники засобів масової інформації.

Так як усі питання докладно обговорювались на засіданнях постійних комісій, сесія пройшла злагоджено та оперативно. Було внесено зміни до районного бюджету 2012 року; реорганізовано Малонехворощанську ЗОШ І-ІІІ ступенів і тамтешній дошкільний навчальний заклад “Малятко” у Малонехворощанський НВК “загальноосвітній навчальний

Детальніше...

Зворотній зв’язок із виборцями

12 грудня, під час особистого прийому виборців у селищі Машівка, до депутатів обласної ради Олександра Ляшенка та Ігоря Чобітька звернулися понад десять громадян. «Ми приїхали, щоб відзвітувати про свою роботу та дізнатись про ваші проблеми, - зауважив на початку прийому Олександр Ляшенко, - І хоч зроблено багато, знаємо, що невирішених питань у наших виборців не меншає. По можливості будемо допомагати й надалі. І, як і раніше, вирішуватимемо проблеми максимально швидко».

У доказ сказаному, народні обранці вислухали і перейнялись проблемами кожного відвідувача. Розглядаючи кожен випадок, відразу складали схему вирішення питання. Деяким відвідувачам надали необхідні консультації. А питань піднімалося чимало. Як зазначив Олександр Ляшенко: «Багато з них ми хоч знаємо як вирішувати і що робити. Але ж є й такі, до яких, ми, так би мовити, ніяким чином. Але все одно візьмемо на контроль усі питання, з якими до нас зверталися люди, і будемо думати, як допомогти».

Детальніше...

Сторінка 7 з 9