Машівський район

Голова Машівської районної ради

Ткаченко Катерина Володимирівна

 

Народилася 28.06. 1968 року в селі Відродження Кіровського району Кримської області. Закінчила Сахнівщинську восьмирічну школу.Навчалася в музичному училищі та працювала вчителем музики в школі.
З 1992 року проживає в селі Ряське Машівського району та працювала вчителем музики в Ряськівському НВК «ЗНЗ-ДНЗ». Навчається в Полтавському Державному педагогічному університеті ім. В.Г. Короленка.
Рішенням № 06 першої сесії районної ради сьомого скликання від 18 листопада 2015 року обрана головою Машівської районної ради.

ПАСПОРТ

МАШІВСЬКОГОРАЙОНУ

 

Систему місцевого самоврядування Машівського району становлять:
-Машівська районна рада;
-Машівська селищна рада;
- 15 сільських рад – Абрамівська, Андріївська, Базилівщинська, Дмитрівська, Коновалівська, Кошманівська, Кустолово-Суходільська, Мало-Нехворощанська, Михайлівська, Новотагамлицька, Павлівська, Ряськівська, Сахнівщинська, Селещинська та Старицьківська, які об'єднують 39 сіл.
Перелік партій, які представлені у раді

 

п.п.

Назва партії

Всього депутатів

кількість

у відсотках

1

Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

10

38,46%

2

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП"

6

23,08%

3

Аграрна партія України

3

11,54%

4

ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

3

11,54%

5

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

2

7,69%

6

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА"

2

7,69%

 

Всього

26

 

 

Машівський район межує із Новосанжарським, Полтавським, Чутівським, Карлівським районами, Красноградським районом Харківської та Перещепинським районом Дніпропетровської областей і займає площу у 0,89 тис. кв. км, що становить 3,1 % від території області.
Відстань від селища Машівка до міста Полтава залізницею складає 30 км, шосейними дорогами – 35 км.
Чисельність місцевого населення налічує 19,762 тис. осіб.
У галузях економіки району працює 3,82 тис. чол. Із них у сфері матеріального виробництва – 44,5 % (у т.ч. майже половина - у сільському господарстві), у невиробничій сфері - 55,5 %. Рівень безробіття становить 10,8%.

АПК району налічує 17 сільськогосподарськеих підприємств та 56 фермерських господарств. Площа сільгоспугідь (по всіх товаровиробниках, включаючи підсобні господарства) складає 80,2 тис. га.
У структурі сільськогосподарського виробництва обсяги рослинництва становлять 96,6 %, тваринництва – 3,4 %.
Основні галузі рослинництва: вирощування зернових, сої, ріпаку, соняшника.
Основні галузі тваринництва: свинарство, скотарство, птахівництво, вівчарство.
У промисловості району працює 3 підприємства – юридичні особи. Основні види промислової діяльності: переробка газу та газового конденсату, виготовлення кондитерських виробів, виготовлення форменого одягу.
Транспортна мережа загального користування налічує 48 км залізничних колій та 626,3 км доріг (232,7 км - мережа доріг загального користування, 393,6 км - дороги відомчого підпорядкування), у т.ч. ґрунтові – 189,1 км.
Серед закладів освіти 16 загальноосвітніх та 14 дошкільних закладів, 2 позашкільні установи.
У сфері охорони здоров'я задіяні 12 - фельдшерсько-акушерскі пункти, 10 - амбулаторних поліклінік, 1- лікарня.
До районної мережі закладів культури входять 21 клубних закладів, будинок культури, 22 бібліотеки, 46 пам'ятники історії і культури, 2 музеї, дитяча школа естетичного виховання.

Працівники органів місцевого самоврядування Машівщини відзначили професійне свято

Їм і були присвячені урочистості, що відбулися в районному Будинку культури 7 грудня.

Тепло і щиро вітав усіх присутніх колег та гостей голова районної ради Олександр Бондаренко, намагаючись знайти найкращі слова для тих, хто представляє інтереси машівців на різних рівнях: від сільської ради до районної.

Долучився до вітань й Базилівщинський сільський голова Анатолій Дегтяр, який не тільки поздоровив усіх зі святом, а й розповів про будні представників народу, особливості цієї роботи.

Як і годиться, кращих нагородили почесними грамотами районної ради. Їх із рук Олександра Михайловича отримали депутати районної ради Євген Сергієнко, Катерина Ткач, Микола Капшук, Людмила Бойко, Лариса Тригуб, Віктор Ільченко.

Детальніше...

Відкрито пам’ятний знак воїнам-інтернаціоналістам

30 листопада у с. Кошманівці Машівського району відбулася урочиста церемонія відкриття пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам за участі депутата обласної ради, голови обласного відділення Української Спілки ветеранів Афганістану Юрія Цомартова, заступника голови районної ради Івана Скорика, керівника апарату райдержадміністрації Олександра Гулака, сільського голови Лідії Бережної, голови районної організації Спілки ветеранів Афганістану Миколи Бобошка із місцевими спілчанами, керівників установ, підприємств, організацій, педагогічного колективу та учнів Кошманівської ЗОШ І-ІІІ ступенів і громадськості.

Детальніше...

Бібліотеки Машівського району приєднуються до «Бібліомосту»

До відкриття таких пунктів сільські бібліотеки, що виграли за програмою «Бібліоміст» по два комп’ютери та оргтехніку, готувалися давно. Тож відзначили цю подію, як і годиться, всі разом, громадою. Адже відтепер читачі села зможуть користуватися не лише книжковим фондом, а й безмежним морем інформації, що доносить мережа Інтернет.

У Михайлівці, не дивлячись на негоду, біля сільської бібліотеки зібралися школярі місцевої школи, жителі села та постійні відвідувачі закладу. Подія і справді неординарна. Учнів та молодь уже не здивуєш нічим. Тим паче Інтернетом, який у селі чи не в кожного. А от дехто з людей похилого віку із-за цікавості прийшов подивитися, що ж воно за техніка така отой комп’ютер.

Детальніше...

...Чорнобильська трагедія… біль не стихає

На ліквідацію наслідків аварії протягом 1986-1987 років було направлено майже три сотні жителів Машівського району, 250 із них були призвані військкоматом, інших відправляли за поданням організацій та сільських рад. На сьогодні 43 ліквідатори стали інвалідами, багато пішло з життя. Найбільше ліквідаторів та постраждалих проживає в Селещині — 107 чоловік, Машівці — 93, Абрамівці — 68, Кошманівці — 55, Дмитрівці — 38, Старицьківці — 34. Ліквідаторів першої категорії в Машівському районі 38 осіб, другої — 102, третьої — 8.

Цього дня урочистості з нагоди 26-ї річниці відбулися в більшості сільських рад району. У районному центрі Машівка традиційно зібралися біля пам’ятного знаку на площі біля районного будинку культури. Згадали та пом’янули всіх, хто заплатив за ліквідацію лиха власним життям. Із словами подяки до присутніх звернулися селищний голова Микола Кравченко, заступник голови райради Іван Скорик , заступник голови райдержадміністрації Микола Капшук, та учні місцевої школи.

Детальніше...

«ДАЙ БОЖЕ, НА ПЛЕЧІ ВАШІ ЛЕГКОЇ НОШІ…»

7 грудня в районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Цього дня до Будинку культури з’їхалися депутати, сільські голови, ветерани самоврядування, а також усі причетні до цього свята.

Щиро і сердечно звучали вітання від голови Машівської районної ради Олександра Бондаренка. Він подякував Павлівському сільському голові Ользі Гуні за вирішення складних проблем громади. Як приклад навів співпрацю Кошманівського сільського голови Лідії Бережної та директора ТОВ «Чиста криниця» Євгена Степаненка - депутата Машівської райради. Подякував керівникам ТОВ «Карлівське СГП «ЛОС» за підтримку Новотагамлицької громади, директору ПСП «Нове життя», депутату Машівської райради Олександру Данильченку за постійну допомогу Андріївській сільській раді та за підтримку і особистий вклад у розвиток спорту в районі. Олександр Бондаренко подякував усім депутатам-спорстменам, які постійно відстоюють честь району на обласних спартакіадах: Івану Сидоренку, Євгену Степаненку, Віктору Милості, Олександру Кривенку, Олександру Ткаченку, Олександру Данильченку, Юрію Шевченку. І окрему подяку адресував капітану команди — Івану Скорику.

Детальніше...

Сторінка 8 з 9