Новосанжарський район

Вшанували ветеранів і літніх людей

1 жовтня у Нових Санжарах відбулися урочистості з нагоди Дня ветерана, Міжнародного дня громадян похилого віку та Міжнародного дня музики. Участь у цьому заході взяли ветерани і пенсіонери Новосанжарщини, а також голова районної ради Геннадій Супрун, селищний голова Андрій Река, голова ветеранської організації району В’ячеслав Семиволос, працівники управління праці і соціального захисту населення райдержадміністрації, районного територіального центру соціального обслуговування та викладачі і учні районної дитячої музичної школи.

Звертаючись до присутніх у залі, Геннадій Супрун зазначив: «Турбота про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже тепло людських сердець, моральна і матеріальна підтримка особливо відчуваються у поважному віці. Старші люди пронесли крізь своє життя нетлінні та невмирущі людські цінності, як от вірність рідній землі, зберегли для нащадків найкращі національні традиції, навчили нас долати труднощі та бути достойними своєї

Детальніше...

Незабутнє збережемо у серцях…

23 вересня у Нових Санжарах відбулися урочистості з нагоди відзначення 71-ї річниці визволення району і області від фашистських загарбників та Дня селища.

Спочатку представники трудових колективів різноманітних установ, підприємств і організацій Новосанжарщини взяли участь у мітингу-реквіємі. Незважаючи на несприятливі погодні умови, як от дощ і вітер, колона пройшла центральними вулицями селища і зупинилася біля пам’ятника «Слави». Там відбулося покладення квітів і вінків до Вічного вогню.

Далі, учасники урочистої ходи завітали до центру культури і дозвілля, де пройшла офіційна частина заходу. До присутніх у залі звернулися голова районної ради Геннадій Супрун, голова райдержадміністрації Володимир Паршевлюк та селищний голова Андрій Река. Керівники говорили про те, що українці не повинні ніколи забувати про лихоліття Другої світової війни і про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним. 

Детальніше...

Нова Україна – проблеми і перспективи розвитку

21 серпня у Нових Санжарах відбулося засідання круглого столу на тему: «Нова Україна – проблеми і перспективи розвитку». Участь у його роботі взяли голова районної ради Геннадій Супрун, його заступник Сергій Бодак, голова райдержадміністрації Володимир Паршевлюк, а також громадські активісти.

Після короткого екскурсу в історію державотворення України, який провела для присутніх зберігач фондів районного музею Тамара Патієва, учасники круглого столу говорили про тернистий шлях українського народу до здобуття волі і незалежності. Зокрема, громадські активісти вели мову про Революцію Гідності, яка відбулася на Майдані Незалежності Києва у 2013-2014 роках.

Далі, голова РДА Володимир Паршевлюк наголосив на тому, що нині Україна потребує прийняття законів про люстрацію і вибори за відкритими партійними списками. Його думку продовжив голова районної ради Геннадій Супрун, котрий розповів про те, як процес люстрації проходив у Грузії, згадав

Детальніше...

Дні народження сіл Пологи і Дудкин Гай

«За мир, за родину, за єдину Україну!» – саме під таким гаслом 16 серпня провели День села у Пологах. На ньому були присутні високопосадовці Новосанжарщини – голова районної ради Геннадій Супрун і голова райдержадміністрації Володимир Паршевлюк, а також Пологівський і Писарівський сільські голови Любов Козка та Віктор Бакулей.

Головне сільське свято тут проводять щороку, але не за усталеним сценарієм – кожного разу урізноманітнюють, вносять якусь родзинку. Господарка Поліг Любов Іванівна, звертаючись до присутніх у залі, зазначила: «Думали свято взагалі не організовувати в цьому році, бо обстановка не з простих. Але ж як не пошанувати людей, не підбити підсумки, як прожили рік?..». Офіційну частину вирішили проводити без зайвих пишнот. Спочатку відзначили переможців змагань з футболу та більярду.

Детальніше...

Обговорили нагальні проблеми і прийняли важливі рішення

15 серпня відбулося пленарне засідання позачергової тридцять першої сесії Новосанжарської районної ради шостого скликання, яке провів голова районної ради Геннадій Супрун. У ньому також взяли участь голова райдержадміністрації Володимир Паршевлюк, його перший заступник Роман Павліченко, заступник голови районної ради Сергій Бодак, депутат обласної ради Григорій Перерва, сільські голови, керівники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, очільники районних організацій, установ, підприємств, представники засобів масової інформації і громадськості.

Депутати розглянули питання про затвердження переліку об’єктів для фінансування із цільового фонду соціального розвитку, внесли зміни до показників районного бюджету на 2014 рік, проголосували щодо затвердження технічної

Детальніше...

Сторінка 3 з 34