Новосанжарський район

Контроль за використанням та охороною земель

15 січня у кабінеті голови районної ради відбулося засідання робочої комісії з розробки проекту Положення про самоврядний контроль за використанням та охороною земель Новосанжарського району та примірного Положення про самоврядний контроль селищної та сільських рад.

У роботі комісії взяли участь голова районної ради Володимир Левицький, його заступник Микола Перерва, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Тараненко, голова районного відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, Галущиногреблянський сільський голова Володимир Коба, голова постійної комісії районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин та екології Олександр Шерешило, начальник відділу Держземагентства у Новосанжарському районі Ігор Повідерний, сільські голови Кунцевого, Зачепилівки та Драбинівки Анатолій Підтоптаний, Михайло Заріцький і Зоя Короленко, начальник відділу організаційного забезпечення діяльності виконавчого апарату районної ради Валентина Василенко, а також головний спеціаліст-юрисконсульт виконавчого апарату районної ради Світлана Давиденко.

Детальніше...

Новини Новосанжарського району

10 січня у кабінеті голови районної ради відбулася робоча нарада по підготовці до проведення урочистостей, присвячених вшануванню нашого земляка, уродженця села Пологи Низ, Героя Радянського Союзу Івана Тихоновича Горбенка. На початку засідання голова районної ради Володимир Левицький нагадав присутнім про те, що запроваджений районною радою меморіал пам’яті подвигу Героїв Радянського Союзу – уродженців нашого району, направлений на виховання у підростаючого покоління поваги до героїчного минулого нашого краю. Володимир Іванович підкреслив, що проводитиметься він відповідно до Указу Президента України «Про заходи у зв’язку із відзначенням 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років».

Учасники наради вирішили, що згадуваний вечір відбудеться у центрі культури і дозвілля 21 лютого. Такий захід відбудеться у Нових Санжарах вже вп’яте. На перших чотирьох говорили про життєвий шлях і подвиг відважних льотчиків із Соколової Балки, Драбинівки, Нехворощі і Лелюхівки Олексія Безверхого, Володимира Дігтярьова, Степана Воротника та Івана Гавриша.

Детальніше...

Головна ялинка Новосанжарщини

27 грудня в центрі культури і дозвілля відбулося урочисте відкриття головної ялинки району. Присутніх у залі з наступаючими новорічними іріздвяними святами привітали голова райдержадміністрації, депутат районної ради Сергій Шовкопляс, голова районної ради Володимир Левицький та селищний голова Андрій Река. Вони пригадали головні події 2013 року, котрі вже увійшли у літописну історію Новосанжарщини. Так от голова районної ради Володимир Левицький зазначив, що цьогоріч органи місцевого самоврядування районну робили все для того, аби покращити соціально-економічні показники розвитку кожної громади. Також він підкреслив і те, що у 2013 році новосанжарці активно втілювали у життя нові соціальні ініціативи Президента України. Керівники району адресували учасникам новорічного дійства слова найщиріших побажань міцного здоров’я, родинного затишку і усіляких земних щедрот.

Детальніше...

Земельні питання стають все актуальнішими

24 грудня в актовому залі адмінприміщення районної ради відбулося засідання колегії райдержадміністрації. Участь у ньому взяли голова РДА, депутат районної ради Сергій Шовкопляс, голова районної ради Володимир Левицький, депутат обласної ради Григорій Перерва, заступники голови райдержадміністрації Володимир Тараненко, Іван Солодовник і Володимир Борт, сільські голови, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, районних підприємств, установ і організацій, які мали відношення до питань, що розглядалися на колегії.

У порядок денний були внесені два актуальних для жителів Новосанжарщини питання: про забезпечення відділом Держземагенства у районі виконання державної політики у сфері земельних відносин та про виконання районної Комплексної програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2013-2020 роки.

Детальніше...

25 років задля процвітання громади

З давніх-давен Україна славиться талановитими, добрими та працьовитими людьми. Не менш багата на них і Новосанжарщина. До когорти непересічних особистостей поправу можна віднести і сільського голову та секретаря сільської ради Мачки Таїсу П’явку і Ганну Тищенко. Ось уже четверть століття вони працюють в органах місцевого самоврядування. У тісному тандемі вони роблять все задля того, аби процвітала місцева громада і розвивалася соціально-економічна міць села.

Аби привітати цих чарівних жінок з професійним ювілеєм, у Маячці побували голова районної ради Володимир Левицький та голова райдержадміністрації, депутат районної ради Сергій Шовкопляс. Володимир Іванович зазначив, що завдяки спільній праці Таїсії Іванівни та Ганни Дмитрівни авторитет самоврядування у Маячці завжди був на високому рівні. Голова РДА Сергій Шовкопляс висловив побажання, щоб професіоналізм, старанність, завзяття і великий практичний досвід жінок і надалі слугував на користь територіальній громаді району.

Керівники побажали Таїсії Іванівні усіляких життєвих гараздів. А от Ганні Дмитрівні – міцного здоров’я і невичерпної енергії, адже вітальну адресу і квіти їм довелося вручити ювілярці у центральній районній лікарні, де вона нині проходить лікування.

 

Сторінка 8 з 34