Семенівський район

Новини Семенівщини

З турботою про громаду

9 вересня голова Семенівської районної ради Ольга Мохун у селі Устимівка взяла участь у підсумковій зустрічі керівників фермерських господарств «Барвінок» та «Калина» Василя Співака та Катерини Кузьменко з місцевими пайовиками. На зустрічі також були присутні Устимівський сільський голова Павло Ігнатюк та депутат районної ради Іван Горобець. Ольга Мохун привітала сільських трудівників з досягнутими у цьому нелегкому році результатами, побажала фермерським господарствам і надалі тримати високу марку, незважаючи на труднощі. Також вона звернулась до жителів села в контексті підготовки та проведення місцевих виборів з тим, щоб до органів місцевого самоврядування висувались активні, небайдужі та компетентні люди, які б відстоювали інтереси громади на всіх рівнях. Пісенним подарунком

Детальніше...

Відзначили День народження держави

22 серпня голова Семенівської районної ради Ольга Мохун взяла участь в урочистих заходах з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України, які відбувались у громадах району.

У селі Пузирі під час святкового дійства «Коло життя» вона вручила Почесну Грамоту обласної ради заступнику директора ТОВ АФ «Дніпроагролан» Михайлу Пилипенку за плідну співпрацю з районною радою, органами місцевого самоврядування щодо реалізації соціальних проектів, перспективного розвитку населених пунктів та Грамоту районної ради - учаснику АТО, місцевому жителю Сергію Бублику.

Детальніше...

Проблеми малого села та їх вирішення

7 серпня голова Семенівської районної ради Ольга Мохун провела особистий прийом громадян у селі Герасимівка Устимівської сільської ради. Сьогодні це село налічує 127 жителів, серед яких 32 дітей віком від 1 до 17 років. Діти дошкільного віку не охоплені освітою. У селі немає жодного адміністративного приміщення, де можна було б проводити особистий прийом громадян керівництвом сільської ради та представниками районних служб.

Для конструктивного розв’язання цих та інших проблем на зустріч з громадянами Герасимівки були запрошені заступник сільського голови Григорій Дороженко, соціальний працівник Станіслав Цибуля, а також головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Лариса Гаркава, в.о. головного лікаря центру ПМСД Віталій Черевко та головний спеціаліст відділу персоніфікації обліку пільговиків Лариса Святна.

Детальніше...

Робота табору сьогодні – фундамент на майбутнє

3 серпня голова Семенівської районної ради Ольга Мохун відвідала з робочою поїздкою комунальний дитячий оздоровчий табір «Світанок», що в селі Наріжжя. Там щойно розпочала роботу друга табірна зміна, яка охоплює 48 дітей із проблемних та прийомних сімей Семенівського, Оржицького та Пирятинського районів. Загалом робота другої зміни в умовах відсутності звичного фінансування з боку агропромислового комплексу та соціального страхування стала можливою завдяки субвенціям сільських та селищної рад. У таборі організовано шестиразове харчування, діти регулярно ходять на річку,забезпечено також охорону.

Під час зустрічі із колективом табору голова районної ради наголосила на особливостях роботи з цією категорією дітей, поєднанні інтересів різновікових груп, необхідності індивідуального підходу до кожної дитини, звернула увагу працівників

Детальніше...

Проблеми і перспективи функціонування територіального центру в Заїчинській громаді

16 липня голова районної ради Ольга Мохун разом з директором районного територіального центру Світланою Феніч з робочим візитом відвідала село Заїчинці.

Там сільська рада з метою збереження двоповерхового приміщення колишнього дитячого садка (нині дитячий садок функціонує на базі місцевої загальноосвітньої школи I-IIIступенів) проводиться реконструкція і капітальний ремонт. Уже освоєно близько 465 тис. грн. коштів з місцевого бюджету. Перший поверх планують облаштувати під відділення територіального центру, уже проведено капітальний ремонт приміщень.ю Сільська рада готова закупити обладнання, але не вирішується питання фінансування працівників.

Ольга Мохун дала доручення директору районного терцентру прорахувати річні потреби на утримання штату майбутнього підрозділу в Заїчинцях. Ця проблема має бути обговорена в профільних комісіях районної ради.

Детальніше...

Сторінка 3 з 28