Семенівський район

Працювали в єдиному руслі

26 травня голова Семенівської районної ради Ольга Мохун провела пленарне засідання 37-ої позачергової сесії районної ради. В його роботі, також, взяли участь новопризначений і щойно відрекомендований районному активу голова райдержадміністрації Віктор Федоренко та керівник апарату облдержадміністрації Микола Білокінь.

Оскільки всі питання були попередньо обговорені в профільних комісіях та узгоджені президією районної ради, засідання пройшло оперативно і злагоджено.

Депутати внесли зміни до показників районного бюджету на 2015 рік, до штатного розпису Семенівської центральної районної лікарні, до Програми економічного та соціального розвитку району на 2015 рік.

Додатково виділено кошти на придбання путівок в рамках програми оздоровлення та відпочинку дітей, збільшено фінансування заходів комплексної програми підготовки молоді до військової служби.

Детальніше...

Працювала Координаційна рада

18 травня голова Семенівської районної ради Ольга Мохун провела чергове засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування, в роботі якого взяв участь в.о. голови райдержадміністрації Микола Недюха.

Ольга Мохун поділилася з присутніми враженнями від поїздки делегації району у Вінницьку область з метою ознайомлення з досвідом взаємодії організацій, підприємств і органів влади різних рівнів та організації співробітництва територіальних громад у сфері вирішення проблем збору, сортування та утилізації твердих побутових відходів. Вона наголосила, що питання вимагає комплексного підходу і напрацьовується роками, але починати роботу в цьому напрямі вкрай необхідно. Одним із незаперечних чинників в цьому контексті є робота з населенням, і дітьми зокрема, адже культура поводження з побутовими відходами має прищеплюватися з дитинства. Саме з огляду на це для участі в засіданні Координаційної ради були запрошені також директори загальноосвітніх шкіл району.

Детальніше...

Хвилюючий день, багатий на події

8 травня з ініціативи голови Семенівської районної ради Ольги Мохун у районі пройшов урочистий захід з нагоди Дня матері.

Відрадно, що хвилююче дійство, яке розгорнулось на сцені Великої зали адміністративного будинку, з любов‘ю і щирістю було створено учнями та вчителями Богданівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Роль організатора по праву належить депутату районної ради, ентузіасту своєї справи, досвідченому педагогу Валентині Ніколайчук.

Зважаючи на ситуацію в країні, захід носив не розважальний характер. Це була молитва за Україну, щира вдячність матерям, чиї діти стоять на захисті української землі. Присутні в переповненій залі стоячи вітали матерів, а також їх синів – учасників подій на Сході.

Детальніше...

Обговорили виклики часу

8 квітня голова Семенівської районної ради Ольга Мохун провела засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування, у роботі якого взяли участь заступник голови обласної ради Володимир Микійчук та в.о. голови райдержадміністрації Микола Недюха.

У центрі уваги було обговорення Закону України «Про добровільне об‘єднання територіальних громад» та проекту Методики формування спроможних територіальних громад, із чим та відповідними рекомендаціями Мінрегіону присутніх ознайомила Ольга Мохун.

Зокрема, наголошено на тому, що відповідно форми паспорту спроможної територіальної громади необхідно прорахувати обсяги доходів спроможних територіальних громад і можливість утримання ними закладів освіти, культури, медицини тощо. З цією метою рекомендувала створити робочу групу з підготовки пропозицій щодо проекту перспективного плану об‘єднання громад району, до якої включити компетентних фахівців, представників від

Детальніше...

Прийняли сесійні рішення та вшанували пам'ять

20 лютого голова Семенівської районної ради Ольга Мохун провела пленарне засідання тридцять п’ятої позачергової сесії районної ради шостого скликання, в якому взяли участь депутат обласної ради Володимир Полтавець, в.о. голови райдержадміністрації Микола Недюха. Перед початком сесійного засідання у райцентрі відбувся мітинг-реквієм та покладання квітів до Стели пам‘яті Небесної Сотні за участю керівництва району, депутатів, громадськості, духовенства, учнів місцевих навчальних закладів.

Депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету за 2014 рік, схвалили внесення змін до показників районного бюджету на 2015 рік, прийняли районну Програму «Територіальна оборона Семенівського району на 2014-2015 роки» у новій редакції.

Детальніше...

Сторінка 5 з 28