Чорнухинський район

Серед тематичних заходів - «круглий стіл»

15 лютого у Чорнухах пройшли заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Керівники органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, воїни-афганці, старшокласники, громадськість райцентру поклали квіти до пам’ятного знаку і після виступу голови районної Спілки ветеранів війни в Афганістані «Побратими» Олександра Раська вшанували світлу пам’ять про загиблих хвилиною мовчання.

Продовжилися тематичні заходи у районному Центрі культури і дозвілля, де до учасників бойових дій на території інших держав звернулися голова районної ради Надія Кривчун, голова райдержадміністрації Олег Ковган. Було наголошено, що сьогодні воїни-афганці і війсковослужбовці, які боронили незалежність України на Сході, проводять спільну роботу, спрямовану на патріотичне виховання підростаючого покоління. Керівники району висловили щиру

Детальніше...

Районний бюджет привели у відповідність до Державного

13 січня за головування Надії Кривчун відбулося пленарне засідання четвертої сесії Чорнухинської районної ради 7 скликання. У його роботі взяв участь голова райдержадміністрації Олег Ковган.

Попередньо всі питання порядку денного сесії були обговорені на засіданнях постійних комісій районної ради.

Про районний бюджет на 2016 рік у новій редакції обранців проінформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Валентина Лукашенко, яка повідомила, що у двотижневий термін з дня опублікування Закону про Державний бюджет України місцева рада приводить обсяги міжбюджетних трансфертів у відповідність із ним. У зв’язку із розбіжністю в міжбюджетних трансфертах, затверджених в Законі України «Про Державний бюджет України на 2016

Детальніше...

Актуалізували проблематику наповнення бюджету

24 грудня у Чорнухинській районній раді за головування Надії Кривчун відбулася третя сесія 7 скликання. У її роботі взяв участь голова райдержадміністрації Олег Ковган. Попередньо всі питання порядку денного були обговорені на засіданнях постійних комісій районної ради.

Про районний бюджет на 2016 рік проінформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Валентина Лукашенко, яка зауважила що 2016 фінансовий рік буде дуже складним. Необхідно сільським головам, керівникам відповідних галузей постійно працювати над наповненням бюджету.

Детально обранці обговорили програму соціально-економічного розвитку району на 2016 рік, план роботи районної

Детальніше...

Виносять на сесію проекти районного бюджету та низки програм

18 грудня відбулося засідання постійної комісії Чорнухинської районної ради з питань планування бюджету та фінансів, малого та середнього бізнесу за головування її очільника Володимира Бухала. Участь у зібранні взяли голова районної ради Надія Кривчун, заступник голови районної ради Микола Турчин, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації.

Про проект районного бюджету на 2016 рік обранців проінформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Валентина Лукашенко, яка зауважила що прийдешній фінансовий рік буде дуже складним. Необхідно сільським головам, керівникам відповідних галузей постійно працювати над наповненням бюджету.

Детально обранці обговорили програму соціально-економічного розвитку району на 2016 рік, план роботи районної ради

Детальніше...

Навчалися новообрані депутати

17 грудня у Чорнухинській районній раді відбулося навчання новообраних депутатів районної ради, сільських, селищного голів, секретарів сільських, селищної рад, яке вела голова районної ради Надія Кривчун. Про основні засади Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» розповів заступник голови районної ради Микола Турчин. Працівники апарату районної ради ознайомили обранців із законом України «Про статус депутатів місцевих рад», Регламентом роботи районної ради 7 скликання, управлінням об’єктами спільної власності територіальних громад району. Активну участь в обговоренні питань взяли депутати районної ради

Детальніше...

Сторінка 3 з 28