Чорнухинський район

Вшанували пам’ять про воїна АТО

31 березня на Чорнухинщині, у селі Хейлівщина, відбулися заходи з нагоди відкриття меморіальної дошки Андрію Василенку, який помер під час виконання військового обов’язку рівно рік тому. Голова районної державної адміністрації Олег Ковган, голова районної ради Надія Кривчун, депутат обласної ради Василь Стасовський, заступник голови райдержадміністрації Владислав Бибик, заступник голови районної ради Микола Турчин, заступник районного військового комісара Микола Литвиненко, селищний, сільські голови разом із рідними, громадою села, учнями та педагогічним колективом Хейлівщинського НВК вшанували пам’ять померлого воїна, який у числі перших у серпні 2014 року добровільно пішов захищати рідну землю, покладанням квітів на його могилу.

Меморіальну дошку освятив протоієрей Різдво-Богородичної церкви села Вороньки Василій Яворський. Світлу пам’ять про Андрія Василенка

Детальніше...

Керівники району привітали срібних призерів обласних змагань з футзалу

21 березня голова райдержадміністрації Олег КОВГАН і голова районної ради Надія КРИВЧУН побували в Чорнухинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів імені Г.С. Сковороди, де на урочистій лінійці, у присутності великого загалу дітей та педагогів, вручили грамоти Чорнухинської районної державної адміністрації та Чорнухинської районної ради срібним призерам обласних змагань з футзалу:

- КОМАРУ Владиславу, 8-Б клас;

- КРИВЕНКУ Ігорю ,8-А клас;

- ЖДАНОВИЧУ Олександру , 7-А клас;

- КЕДІ Валентину, 8-А клас;

- КРИВЧУНУ Володимиру, 8-Б клас;

- СИДОРЕНКУ Євгену, 5-Б клас;

- КУЛІШУ Володимиру, 7-Б клас;

- ЗАВАЛІЮ Сергію , 7-А клас;

- КУЛАКУ Віталію , 6-А клас.

Гості тепло привітали призерів обласних змагань та подякували тренерському колективу Чорнухинської ДЮСШ на чолі із Юрієм ЯРМОЛЕНКОМ, а також педагогічному колективу школи на чолі із Любов’ю САРАЖИН за виховання учнів, які показують високі спортивні результати.

 

Скоригували бюджет, ухвалили ряд програм

24 лютого відбулося пленарне засідання 5 сесії Чорнухинської районної ради 7 скликання, яке за участі депутата обласної ради Василя Стасовського, голови райдержадміністрації Олега Ковгана, провела голова районної ради Надія Кривчун. У зібранні також взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Микола Граменко, начальники відділів райдержадміністрації, керівники установ, організацій району. Попередньо всі питання порядку денного сесії були розглянуті на засіданнях постійних комісій районної ради. Начальник фінансового управління райдержадміністрації Валентина Лукашенко ознайомила присутніх із результатами виконання районного бюджету у 2015 році та пропозиціями щодо змін до районного бюджету на 2016 рік. Детально обранці розглянули питання «Про хід виконання

Детальніше...

Підтримують співфінансування програм

18 лютого голова Чорнухинської районної ради Надія Кривчун, голова Чорнухинської райдержадміністрації Олег Ковган, заступник голови районної ради Микола Турчин взяли участь у спільному засіданні постійних комісій районної ради з питань планування бюджету і фінансів та освіти, охорони здоров’я, культури. Депутати розглянули та обговорили питання порядку денного чергової сесії районної ради.

Жваво обговорювалися бюджетні питання, з якими ознайомила присутніх начальник фінансового управління райдержадміністрації Валентина Лукашенко. Попередньо у сільських радах району пройшли сесії, на яких депутати сільських, селищної рад виділили кошти для співфінансування різноманітних районних проектів та програм.

З інформацією «Про хід виконання Програми розвитку галузі охорони здоров’я Чорнухинського району на 2014-2016 роки

Детальніше...

Привітали зі 100-річним ювілеєм

Сто років для світу – маленька крихта у просторі часу, сто років для людини – майже вічність. Насичені подіями, святкові і буденні, тяжкі і радісні роки бачила в своєму житті Петренко Євдокія Володимирівна із села Харсіки на Чорнухинщині , на сторічний ювілей якої зібралися не тільки найрідніші люди. Почесну бабусю святкового дня завітали поздоровити голова районної ради Надія Кривчун, депутат обласної ради Василь Стасовський, заступник голови райдержадміністрації Владислав Бибик. Все життя Євдокія Петренко пропрацювала ланковою у місцевому колгоспі. Разом із чоловіком, який уже нині покійний, виховали сина Павла, є у бабусі і один внук – Олександр.

Шанобливе ставлення з боку влади, щирі слова привітань, чудові подарунки вразили іменинницю та надали життєвих сил.

Незважаючи на поважний вік Євдокія Володимирівна , дуже енергійна і своєю життєвою силою надихає оточуючих на нові трудові звершення.

Сторінка 2 з 28