Наприклад, 15.04.2024
Наприклад, 15.04.2024
Наприклад, 15.04.2024
Наприклад, 15.04.2024
Наприклад, 15.04.2024

Депутати погодили кандидатури для занесення до Книги Пошани Полтавської обласної ради

16 лютого під головуванням Миколи Кульчинського у режимі відеоконференції відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, цифрового розвитку, інформаційної сфери, зв'язків з громадськістю та дотримання прав учасників АТО.

У засіданні взяли участь перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко, заступниця голови обласної ради Лілія Руроєва, депутати обласної ради: Володимир Ярошенко, Микола Бондар; Юрій Лебедин (у режимі відеоконференції), заступник керівника апарату – керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Тамара Синявська, керівники структурних підрозділів обласної військової адміністрації, обласної ради.

Комісія розглянула питання передачі майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області у комунальну власність Кобеляцької міської ради. За словами начальника Управління майном обласної ради Лесі Коморної, є рішення Кобеляцької міської ради щодо надання згоди на прийняття у комунальну власність Кобеляцької міської ради з балансу Комунального видавництва “Лубни” нерухомого майна, яке розміщене у Кобеляках. Кобеляцька міська рада планує використовувати приміщення для розміщення установ та організацій, які обслуговують жителів територіальної громади. Депутати рекомендували Управлінню майном обласної ради розробити відповідний проєкт рішення, комісії – внести його на розгляд ради у встановленому порядку.

У порядку контролю присутні заслухали директора Департаменту охорони здоров'я ОВА Віктора Лисака, який поінформував про лікування ветеранів АТО, ООС та інших осіб, які в складі діючої армії брали/беруть участь у забезпеченні оборони України в зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України. За його словами, з вересня 2023 року на базі центру “Ветеран” Комунального підприємства “Полтавська обласна клінічна лікарня імені М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради” коштом благодійної організації “Фонд Віктора Пінчука-соціальна ініціатива” тривають ремонтні роботи зі створення сучасного реабілітаційного центру для ветеранів війни та військовослужбовців національної мережі RECOVERY. Новостворений центр буде оснащений інноваційним обладнанням та облаштований з урахуванням вимог інклюзивності приміщень. Також, як зауважив Віктор Лисак, робота з військовими триває щоденно, в закладах працюють мультидисциплінарні бригади, кваліфіковану допомогу отримують й родини, які втратили на війні близьких.

Депутати погодили кандидатури для занесення до Книги Пошани Полтавської обласної ради та затвердили звіт про роботу комісії за 2023 рік.

У “Різному” член постійної комісії Володимир Ярошенко порушив питання встановлення пам'ятників полеглим захисникам і захисницям та меморіальних дощок.