![](http://oblrada-pl.gov.ua/sites/default/files/field/image/imgonline-com-ua-resize-sns6f9xrdvg.jpg)
Працівники виконавчого апарату Полтавської обласної ради, Управління майном обласної ради та Комунальної установи Полтавської обласної ради з експлуатації адміністративних будівель придбали та передали 2 генератори та 2 безпілотні літальні апарати нашим військовослужбовцям.
БПЛА вже слугують захисникам і захисницям для відслідковування ворожих позицій. Сьогодні ж колективи передали 2 генератори для оборонців на найважчому Донецькому напрямку.
Разом віримо, що скоро український стяг майорітиме на всіх територіях! Бо Донецьк, Луганськ, Сімферополь і Севастополь – це Україна!