Наприклад, 20.04.2024
Наприклад, 20.04.2024
Наприклад, 20.04.2024
Наприклад, 20.04.2024
Наприклад, 20.04.2024

Перші 10 учнів обласних ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою отримали сертифікати на стипендію імені Дмитра Пругла

16 лютого у Полтавському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Віталія Грицаєнка провели День відкритих дверей. У заході взяли участь перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко, заступниця голови обласної ради Лілія Руроєва, депутати обласної ради Сергій Бульбаха, Іван Гришко, директор Департаменту освіти і науки ОВА Євген Кончаковський, родини військовослужбовців, громадськість та учні.

Присутні вшанували хвилиною мовчання полеглих захисників і захисниць.

Олександр Лемешко та Євген Кончаковський вручили сертифікати на отримання стипендії імені Дмитра Пругла 10 учням Полтавського та Кременчуцького ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою.

“Крок за кроком посилюємо національно-патріотичне виховання учнівської молоді. З 1 вересня 2023 року у Полтаві запрацював ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Віталія Грицаєнка. Згодом депутатський корпус підтримав ідею призначення стипендії імені Дмитра Пругла. Приємно усвідомлювати, що нам вдалося у такі стислі терміни створити ліцей. І сьогодні тут, і в Кременчуці зростає майбутня еліта нашої країни”, – зазначив перший заступник голови обласної ради.

Учасникам заходу презентували концертний номер «Хоробре серце», виступ військово-спортивного центру «Воїн», провели екскурс інтерактивним тиром закладу, а також ознайомили з умовами проживання ліцеїстів.

Довідково: Пругло Дмитро Миколайович народився 27 грудня 1990 році в м. Полтава. Навчався в Харківському національному університеті внутрішніх справ. З відкриттям мобілізаційного центру полку «Азов» у Полтаві зголосився добровольцем.

З 2014 року – учасник антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил на Сході України. Заступник командира роти по роботі з особовим складом спецпідрозділу «Азов» Національної гвардії України. Старший лейтенант. Загинув 7 червня 2019 року поблизу селища Новолуганського Бахмутського району Донецької області під час артилерійського обстрілу позицій Українських військ.