Наприклад, 22.06.2024
Наприклад, 22.06.2024
Наприклад, 22.06.2024
Наприклад, 22.06.2024
Наприклад, 22.06.2024

Полтавщина увійшла до переліку шести пілотних областей України, де планується реалізація проєкту “Skills4Recovery”

Полтавщина увійшла до переліку шести пілотних областей України, де планується реалізація проєкту “Skills4Recovery”. Ініціатором виступило Федеральне Міністерство Економічного Співробітництва та Розвитку Німеччини (BMZ) разом з GIZ. Мова йде про збільшення кваліфікованих спеціалістів для процесу відновлення України. 

Яким чином? Буде створено доступні освітні можливості для всіх людей працездатного віку, що включає первинну та подальну професійну підготовку.  До процесу також будуть залучені внутрішньо переміщені особи, постраждалі внаслідок російської агресії,  учасники бойових дій, тощо. 

Для чого? Щоб отримати спеціалістів, які актуальні в умовах сьогодення. Це працівники сфери будівництва, транспорту, логістики, сільського господарства, реабілітації, тощо.

У заході взяли участь: перший заступник голови Полтавської обласної ради Олександр Лемешко, керівник проєкту “Професійна освіта в Україні/ Skills4Recovery”, GIZ  Міхаель Пауло, радник з управління звязками зі стейкхолдерами та діалогу, GIZ Олексій Олексюк, директори Департаментів Полтавської ОВА, представники професійних навчальних закладів області, тощо.