Наприклад, 23.06.2024
Наприклад, 23.06.2024
Наприклад, 23.06.2024
Наприклад, 23.06.2024
Наприклад, 23.06.2024

Відбулась щотижнева апаратна нарада

28 серпня в Полтавській обласній військовій адміністрації відбулася щотижнева апаратна нарада під головуванням Дмитра Луніна. У засіданні взяли участь голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко, заступник голови обласної ради Олексій Чепурко, заступники начальника ОВА Максим Калінін, Ігор Панченко, Олексій Бруслик, керівники департаментів ОВА, громад області (у режимі відеоконференції).

Під час наради йшлося про те, що вночі ракетного удару зазнало селище Гоголеве. Загорілося приміщення олійниці. Є постраждалі та загиблі. Тривають пошукові роботи та розбір завалів. 

Присутні проаналізували стан створення (побудови) місцевих автоматизованих систем централізованого оповіщення в територіальних громадах Полтавської області. Як повідомив директор Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами обласної військової адміністрації Олександр Чалий на це передбачено кошти з обласного бюджету на умовах співфінансування з місцевих. 

Потому присутні розглянули алгоритм запровадження інформаційно-аналітичної системи управління плануванням місцевих бюджетів «LOGICA». Платформи, завдяки якій оперативно обмінюватимуться інформацією розпорядник коштів та виконавча влада. Доповідав директор Департаменту фінансів обласної військової адміністрації Павло Кропивка.

Наостанок обговорили виконання Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії». Директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій обласної військової адміністрації Вікторія Пилипенко розповіла, що на Полтавщині перейменовано 3815 обʼєктів топонімії, демонтовано 312 памʼятників, перейменовано 52 населених пункти та 2 адмінрайони у м. Полтава. Коментуючи питання, голова обласної ради Олександр Біленький зазначив, що маємо переосмислити історію та формувати в майбутнього покоління власний світогляд.