Наприклад, 23.07.2024
Наприклад, 23.07.2024
Наприклад, 23.07.2024
Наприклад, 23.07.2024
Наприклад, 23.07.2024

Відбувся квест-тур “Зі шкільних класів до кабінетів влади”

29 травня в обласній раді відбувся квест-тур “Зі шкільних класів до кабінетів влади”. Спочатку голова обласної ради Олександр Біленький розповів учням про основні повноваження депутатів обласної ради та органів місцевого самоврядування, кейси «Smart Region Полтавської області». Також проінформував про систему документообігу «Аскод» в телефоні, впровадження польської мови як другої іноземної, допомогу військовим та людям, які через війну вимушено покинули свої домівки. Відповів на запитання школярів.

В рамках квесту учасники-учні також мали можливість відвідати адміністративну будівлю (з елементами квесту та інтерактиву) та перетворитися на депутатів, приймати бюджет в рамках імітованого пленарного засідання.
 
Лекції учасникам заходу проводили: заступник голови обласної ради Лілія Руроєва, начальник відділу інвестиційної діяльності та проектного менеджменту виконавчого апарату Олеся Дроботенко та працівники відділу.
 
Говорили про особливості роботи в умовах військового стану, створення комплексних програм, ініціатив і проектів. Окремим питанням розглянули структуру та напрямки роботи обласної ради.
 
Коментуючи захід, Олександ Біленький наголосив, що такі екскурсії мають відволікти дітей від сучасних подій в Україні:
 
“Якщо вийшло трохи відволікати дітей від складного навчального року, тривог і загальної ситуації – це вже невеликий успіх. А якщо через 10 років хтось повернеться сюди працювати чи як депутат від Диканщини – ми досягли мети”, - підсумував голова обласної ради.