Наприклад, 23.07.2024
Наприклад, 23.07.2024
Наприклад, 23.07.2024
Наприклад, 23.07.2024
Наприклад, 23.07.2024

Відбувся захід щодо захисту прав людини в умовах військового стану на Полтавщині

11 червня в Полтаві відбувся захід, що стосувався захисту прав людини в умовах військового стану на території Полтавської області.  

У роботі взяли участь: перший заступник голови Полтавської обласної ради Олександр Лемешко, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини (онлайн) Дмитро Лубінець, заступник начальника Полтавської ОВА Володимир Василенко, Представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Полтавській області Владислав Носенко, народні депутати України – Костянтин Касай та Андрій Боблях, представники територіальних громад області, департаментів ОВА, громадські та релігійні організації, благодійні фонди, правозахисні організації, інші. 

У рамках зустрічі, присутні заслухали щорічну доповідь Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини за 2023 рік Дмитра Лубінця та Представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Полтавській області Владислава Носенка. 

Потому працювали тематичні панелі. На них було Презентовано діяльності Експертної ради при Представнику Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Полтавській областія, а також обговорено механізм подолання викликів щодо порушень прав людини і громадянина у Полтавській області та перспективи їх дотримання. 

Потому присутні напрацювали спільний алгоритм співпраці всіх гілок влади та громадських організацій щодо захисту прав і свобод в період воєнного стану, захисту прав дітей, військових та інших конституційних прав людини і громадянина.