Наприклад, 23.04.2024
Наприклад, 23.04.2024
Наприклад, 23.04.2024
Наприклад, 23.04.2024
Наприклад, 23.04.2024

Премія Полтавської обласної ради імені О.Д. Бутовського

Полтавська обласна рада

Положення про Премію

Додаток 10
до рішення пленарного засідання дев’ятнадцятої сесії обласної ради сьомого скликання
від 12 квітня 2018 року
№ 672

Положення
про Премію Полтавської обласної ради
імені О.Д. Бутовського

Олексій Дмитрович Бутовський (1838 – 1917) – видатний спортивний діяч, один із засновників Міжнародного олімпійського комітету та сучасного Олімпійського руху, генерал-лейтенант, наш земляк.
Засновник Премії Полтавської обласної ради імені О.Д. Бутовського
(далі – Премії) – Полтавська обласна рада.
Мета Премії – вшанування громадян, досягнення яких сприяють розвитку фізичної культури, спорту та олімпійського руху.
Премія присуджується щороку до Дня заснування Міжнародного олімпійського комітету – 23 червня.
Премією нагороджуються організатори фізкультурно-спортивного та олімпійського руху, науковці, краєзнавці, журналісти за вагомий внесок у розвиток фізкультурно-спортивного та олімпійського руху Полтавщини, популяризацію ідей і принципів олімпізму.
Номінації Премії:
• «Організація фізкультурно-спортивного та олімпійського руху»;
• «Популяризація фізкультурно-спортивного та олімпійського руху».
Особи, яким Премія вже була присуджена, повторно на її здобуття не висуваються.
Організаційний супровід Премії здійснюють Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, громадська організація «Полтавське обласне відділення Національного олімпійського комітету України» (осередок премії) та виконавчий апарат обласної ради.
Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, громадська організація «Полтавське обласне відділення Національного олімпійського комітету України» забезпечують інформування закладів фізичної культури і спорту, спортивної громадськості про висунення кандидатур на здобуття Премії; приймання, облік та зберігання відповідних документів; виплату грошової винагороди лауреатам Премії, організацію вручення Премії.
Виконавчий апарат обласної ради забезпечує проведення засідань журі, підготовку відповідних розпоряджень голови обласної ради, виготовлення Почесних відзнак лауреатів Премії, готує та подає інформацію у ЗМІ про присудження Премії та нагородження лауреатів, веде облік лауреатів Премії.
Пропозиції про присудження Премії вносять органи державної виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, громадські організації, заклади фізичної культури і спорту до 20 квітня.
У листі-клопотанні до журі Премії вказується прізвище, ім'я та по батькові кандидата на нагородження, його місце роботи, посада, адреса проживання, контактні телефони, зазначається конкретний внесок претендента відповідно до визначеної номінації.
До листа-клопотання, завіреного підписом керівника організації, установи та печаткою, додаються ксерокопії паспорта та ідентифікаційного коду претендента, його контактний телефон, листи на підтримку кандидата, книги, публікації, відеоматеріали тощо.
Документи на здобуття Премії подаються за адресою: 36014, м. Полтава, вул. Зигіна, 1, к. 142, 143, Полтавське обласне відділення Національного олімпійського комітету України.
Полтавське обласне відділення Національного олімпійського комітету України до 1 травня передає матеріали на здобуття Премії до виконавчого апарату обласної ради.
Матеріали на нагородження розглядає журі Премії, склад якого затверджується розпорядженням голови обласної ради. Засідання журі проводиться не пізніше 20 травня.
Журі визначає переможців відкритим або таємним голосуванням, по кожній номінації окремо, простою більшістю голосів присутніх членів журі. Засідання є правомочним, якщо на ньому присутні більше половини складу журі.
У кожній номінації може бути присуджена лише одна Премія.
Премія не може бути присуджена посмертно.
Рішення журі про присудження Премії оприлюднюється у засобах масової інформації. На підставі рішення журі голова обласної ради видає розпорядження про присудження Премії.
Розмір Премії становить 5000 (п’ять тисяч) гривень у кожній номінації та може бути переглянутий обласною радою у зв'язку з інфляцією.
Урочисте нагородження лауреатів Премії відбувається публічно.
Лауреати Премії отримують грошові винагороди та дипломи.
Фінансування Премії здійснюється з обласного бюджету за рахунок асигнувань по галузі «Фізична культура і спорт» за окремим кошторисом.