Наприклад, 23.04.2024
Наприклад, 23.04.2024
Наприклад, 23.04.2024
Наприклад, 23.04.2024
Наприклад, 23.04.2024

Премія Полтавської обласної ради імені Володимира Степанюка

Полтавська обласна рада

Положення про Премію

Затверджено
рішенням пленарного засідання
двадцять четвертої сесії обласної ради сьомого скликання
від 14 лютого 2019 року
№ 1075

Положення
про Премію Полтавської обласної ради
імені Володимира Степанюка

Володимир Петрович Степанюк (1955 – 2014) – наш земляк, відомий краєзнавець, громадський діяч, член громадських рад при Полтавській обласній державній адміністрації та Полтавській обласній раді, голова Полтавської обласної молодіжної громадської організації «Екологічна асоціація «Еко-світ», голова громадського Шевченківського комітету з відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка, ініціатор вшанування на Полтавщині пам’яті жертв Голодомору 1932 – 1933 років в Україні. Степанюк В.П. багато зробив для розвитку літературного краєзнавства на Полтавщині, дослідження та популяризації невідомих сторінок історії про видатних діячів нашого краю, збереження української мови та культури.

Засновник Премії Полтавської обласної ради імені Володимира Степанюка (далі – Премії) – Полтавська обласна рада.

Мета Премії – активізація національно-патріотичного виховання учнівської молоді, її залучення до поглибленого вивчення життєвого шляху та художньо-мистецького набутку письменників-земляків, видатних діячів української держави та визвольних змагань, формування вмінь і навичок літературної та дослідницької діяльності, підтримка талановитої молоді.

Премія присуджується щороку переможцям обласного літературного конкурсу «Відлуння заповітів земляків», які набрали найбільшу кількість балів у номінаціях:

• «Дослідницька робота» (нагороджується учасники конкурсу, які здійснили ґрунтовну науково-дослідницьку роботу на задану тему та успішно захистили її);

• «Творча робота» (нагороджується учасники конкурсу – автори ліричного чи прозаїчного твору (творів), у якому відображені власні думки та враження на задану тему (вірш, есе, нарис тощо).

У кожній номінації присуджується по три Премії: Перша премія – 5 (п’ять) тисяч гривень, Друга премія – 3 (три) тисячі гривень, Третя премія – 2 (дві) тисячі гривень.

Премія не може бути присуджена повторно.

Організаційний супровід Премії здійснює Департамент освіти і науки облдержадміністрації та виконавчий апарат обласної ради.

Організаційним осередком Премії є Позашкільний навчальний заклад Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді», який забезпечує проведення обласного конкурсу «Відлуння заповітів земляків» та подає протоколи засідань журі конкурсу до виконавчого апарату обласної ради.

Виконавчий апарат обласної ради, на підставі протоколів засідань журі обласного конкурсу «Відлуння заповітів земляків», забезпечує підготовку розпоряджень голови обласної ради про присудження Премії, виготовлення Почесних відзнак лауреатів Премії, готує та подає інформацію у ЗМІ про присудження Премії та нагородження лауреатів, веде облік лауреатів Премії.

Департамент освіти і науки облдержадміністрації забезпечує підготовку відповідних документів та виплату грошової винагороди лауреатам Премії; Позашкільний навчальний заклад Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді» – урочисту церемонію нагородження лауреатів Премії.

Урочисте нагородження лауреатів Премії відбувається публічно. Лауреати Премії отримують грошові винагороди та дипломи.

Фінансування Премії відбувається за рахунок асигнувань по галузі «Освіта» за окремим кошторисом. Розмір грошової винагороди може змінюватися обласною радою залежно від рівня інфляції гривні.

Лауреати Премії

2020 рік


У номінації «Дослідницька робота» – Браїлко Іванна, учениця 9 класу Комунального закладу «Полтавський міський багатопрофільний ліцей №1 імені І.П. Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області» (Перша премія); Новостройна Поліна, учениця 10 класу Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 38 Полтавської міської ради Полтавської області» (Друга премія); Кулініч Карина, учениця 10 класу Зіньківського ліцею імені М.К.Зерова Зіньківської районної ради Полтавської області (Третя премія).

У номінації «Творча робота» – Перепелиця Юлія, учениця 8 класу Зіньківського ліцею імені М.К.Зерова Зіньківської районної ради Полтавської області (Перша премія); Стрижак Анастасія, учениця 9 класу Спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу імені Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області (Друга премія); Яреха Анастасія, учениця 9 класу Великопавлівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Зіньківської районної ради Полтавської області (Третя премія).


2019 рік


У номінації «Дослідницька робота» – Кононенко Марія Юріївна, учениця 10 класу опорного закладу «Великобагачанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради» – Перша премія; Ленський Владислав Євгенійович, учень 10 класу Наукового ліцею № 3 Полтавської міської ради – Друга премія; Поп Софія Леонідівна, учениця 8 класу Драбинівського навчально-виховного комплексу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти Драбинівської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області» – Третя премія.

У номінації «Творча робота» – Тишковець Анастасія Олександрівна, учениця 10 класу Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 Зіньківської районної ради Полтавської області – Перша премія; Кожушко Ірина Андріївна, учениця 11 класу опорного закладу «Засульський ліцей Засульської сільської ради Полтавської області» – Друга Премія; Маленко Олександр Юрійович, учень 9 класу комунального закладу «Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів імені А.С. Макаренка Полтавської обласної ради» – Третя премія.


2018 рік


У номінації «Дослідницька робота» – Мишаченко Лілія Олександрівна, учениця 10 класу Великобудищанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Гадяцької районної ради Полтавської області – Перша премія; Дуденко Ольга Максимівна, вихованка Полтавського міського центру позашкільної освіти, учениця 11 класу Полтавської гімназії № 17 Полтавської міської ради Полтавської області – Друга премія; Дяченко Софія Юріївна, учениця 9 класу Комунального закладу «Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 Полтавської міської ради Полтавської області» – Третя премія.

У номінації «Творча робота» – Петренко Ельвіра Володимирівна, учениця 10 класу Полтавського обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів імені А.С. Макаренка Полтавської обласної ради – Перша премія; Шкіль Альбіна Анатоліївна, учениця 10 класу Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 Зіньківської районної ради Полтавської області – Друга премія; Тилик Альона Юріївна, учениця 11 класу Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 28 Полтавської міської ради Полтавської області» – Третя премія.


2017 рік


У номінації «Дослідницька робота» – Єрмолаєв Олександр Юрійович, переможець обласного літературного конкурсу «Відлуння заповітів земляків», учень 11 класу Драбинівського навчально-виховного комплексу Новосанжарської районної ради – Перша премія; Герасик Дар’я Станіславівна, переможниця обласного літературного конкурсу «Відлуння заповітів земляків», учениця 10 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Горішньоплавнівської міської ради – Друга премія; Золотоверх Аміна Олександрівна, переможниця обласного літературного конкурсу «Відлуння заповітів земляків», учениця 11 класу Великобудищанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Гадяцької районної ради – Третя премія.

У номінації «Творча робота» – Чернецька Вікторія Володимирівна, переможниця обласного літературного конкурсу «Відлуння заповітів земляків», учениця 11 класу Семенівського навчально-виховного комплексу № 1 імені М.М. Хорунжого Семенівської районної державної адміністрації – Перша премія; Федоренко Анжеліка Олександрівна, переможниця обласного літературного конкурсу «Відлуння заповітів земляків», учениця 11 класу Великобудищанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Гадяцької районної ради – Друга премія; Чемерис Карина Анатоліївна, переможниця обласного літературного конкурсу «Відлуння заповітів земляків», учениця 9 класу Хорольської гімназії Хорольської районної ради – Третя премія.

У номінації «Педагог-наставник» – Блик Наталія Павлівна, учитель української мови та літератури Драбинівського навчально-виховного комплексу Новосанжарської районної ради – Перша премія; Заложчик Зоя Володимирівна, учитель  української  мови  та  літератури  Семенівського  навчально-виховного  комплексу № 1 і мені М.М. Хорунжого Семенівської районної державної адміністрації – Перша премія; Дерій Олена Григорівна, учитель української мови та літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Горішньоплавнівської міської ради – Друга премія; Василенко Надія Іванівна, учитель української мови та літератури Великобудищанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Гадяцької районної ради – Друга премія; Козороз Наталія Іванівна, учитель української мови та літератури Великобудищанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Гадяцької районної ради – Третя премія; Бриненко Наталія Миколаївна, учитель української мови та літератури Хорольської гімназії Хорольської районної ради – Третя премія.


2016 рік


У номінації «Дослідницька робота» – Сінельник Максим Сергійович, переможець обласного літературного конкурсу «Відлуння заповітів земляків», учень 11 класу спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка Горішньоплавнівської міської ради.

У номінації «Творча робота» – Лапшова Маргарита Денисівнапереможниця обласного літературного конкурсу «Відлуння заповітів земляків», учениця 9 класу Кременчуцької гімназії №5 Кременчуцької міської ради.

У номінації «Педагог-наставник» – Тормасінова Ірина Валентинівна, учитель української мови та літератури спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка Горішньоплавнівської міської ради; Заплішко Ольга Дмитрівна, учитель української мови та літератури Кременчуцької гімназії №5 Кременчуцької міської ради


2015 рік


У номінації «Дослідницька робота» – Мелешко Анастасія Андріївна, переможниця обласного літературного конкурсу «Відлуння заповітів земляків», учениця 8 класу Комунального закладу «Полтавська гімназія №6 Полтавської міської ради Полтавської області».

У номінації «Творча робота» – Одновол Богдана Леонідівна, переможниця обласного літературного конкурсу «Відлуння заповітів земляків»,
учениця 11 класу Семенівського навчально-виховного комплексу №1 імені М.М.Хорунжого Семенівської районної державної адміністрації.

У номінації «Педагог-наставник» – Блощинська Вікторія Олександрівна, учитель української мови та літератури комунального закладу «Полтавська гімназія № 6 Полтавської міської ради Полтавської області».

У номінації «Педагог-наставник» – Чернецький Володимир Володимирович, учитель музичного мистецтва та художньої культури Семенівського навчально-виховного комплексу №1 імені М.М. Хорунжого Семенівської районної державної адміністрації.

2020 рік

У номінації «Дослідницька робота» – Браїлко Іванна, учениця 9 класу Комунального закладу «Полтавський міський багатопрофільний ліцей №1 імені І.П. Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області» (Перша премія); Новостройна Поліна, учениця 10 класу Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 38 Полтавської міської ради Полтавської області» (Друга премія); Кулініч Карина, учениця 10 класу Зіньківського ліцею імені М.К.Зерова Зіньківської районної ради Полтавської області (Третя премія).

У номінації «Творча робота» – Перепелиця Юлія, учениця 8 класу Зіньківського ліцею імені М.К.Зерова Зіньківської районної ради Полтавської області (Перша премія); Стрижак Анастасія, учениця 9 класу Спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу імені Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області (Друга премія); Яреха Анастасія, учениця 9 класу Великопавлівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Зіньківської районної ради Полтавської області (Третя премія).

2019 рік

У номінації «Дослідницька робота» – Кононенко Марія Юріївна, учениця 10 класу опорного закладу «Великобагачанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради» – Перша премія; Ленський Владислав Євгенійович, учень 10 класу Наукового ліцею № 3 Полтавської міської ради – Друга премія; Поп Софія Леонідівна, учениця 8 класу Драбинівського навчально-виховного комплексу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти Драбинівської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області» – Третя премія.

У номінації «Творча робота» – Тишковець Анастасія Олександрівна, учениця 10 класу Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 Зіньківської районної ради Полтавської області – Перша премія; Кожушко Ірина Андріївна, учениця 11 класу опорного закладу «Засульський ліцей Засульської сільської ради Полтавської області» – Друга Премія; Маленко Олександр Юрійович, учень 9 класу комунального закладу «Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів імені А.С. Макаренка Полтавської обласної ради» – Третя премія.

2018 рік

У номінації «Дослідницька робота» – Мишаченко Лілія Олександрівна, учениця 10 класу Великобудищанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Гадяцької районної ради Полтавської області – Перша премія; Дуденко Ольга Максимівна, вихованка Полтавського міського центру позашкільної освіти, учениця 11 класу Полтавської гімназії № 17 Полтавської міської ради Полтавської області – Друга премія; Дяченко Софія Юріївна, учениця 9 класу Комунального закладу «Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 Полтавської міської ради Полтавської області» – Третя премія.

У номінації «Творча робота» – Петренко Ельвіра Володимирівна, учениця 10 класу Полтавського обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів імені А.С. Макаренка Полтавської обласної ради – Перша премія; Шкіль Альбіна Анатоліївна, учениця 10 класу Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 Зіньківської районної ради Полтавської області – Друга премія; Тилик Альона Юріївна, учениця 11 класу Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 28 Полтавської міської ради Полтавської області» – Третя премія.

2017 рік

У номінації «Дослідницька робота» – Єрмолаєв Олександр Юрійович, переможець обласного літературного конкурсу «Відлуння заповітів земляків», учень 11 класу Драбинівського навчально-виховного комплексу Новосанжарської районної ради – Перша премія; Герасик Дар’я Станіславівна, переможниця обласного літературного конкурсу «Відлуння заповітів земляків», учениця 10 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Горішньоплавнівської міської ради – Друга премія; Золотоверх Аміна Олександрівна, переможниця обласного літературного конкурсу «Відлуння заповітів земляків», учениця 11 класу Великобудищанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Гадяцької районної ради – Третя премія.

У номінації «Творча робота» – Чернецька Вікторія Володимирівна, переможниця обласного літературного конкурсу «Відлуння заповітів земляків», учениця 11 класу Семенівського навчально-виховного комплексу № 1 імені М.М. Хорунжого Семенівської районної державної адміністрації – Перша премія; Федоренко Анжеліка Олександрівна, переможниця обласного літературного конкурсу «Відлуння заповітів земляків», учениця 11 класу Великобудищанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Гадяцької районної ради – Друга премія; Чемерис Карина Анатоліївна, переможниця обласного літературного конкурсу «Відлуння заповітів земляків», учениця 9 класу Хорольської гімназії Хорольської районної ради – Третя премія.

У номінації «Педагог-наставник» – Блик Наталія Павлівна, учитель української мови та літератури Драбинівського навчально-виховного комплексу Новосанжарської районної ради – Перша премія; Заложчик Зоя Володимирівна, учитель  української  мови  та  літератури  Семенівського  навчально-виховного  комплексу № 1 і мені М.М. Хорунжого Семенівської районної державної адміністрації – Перша премія; Дерій Олена Григорівна, учитель української мови та літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Горішньоплавнівської міської ради – Друга премія; Василенко Надія Іванівна, учитель української мови та літератури Великобудищанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Гадяцької районної ради – Друга премія; Козороз Наталія Іванівна, учитель української мови та літератури Великобудищанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Гадяцької районної ради – Третя премія; Бриненко Наталія Миколаївна, учитель української мови та літератури Хорольської гімназії Хорольської районної ради – Третя премія.

2016 рік

У номінації «Дослідницька робота» – Сінельник Максим Сергійович, переможець обласного літературного конкурсу «Відлуння заповітів земляків», учень 11 класу спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка Горішньоплавнівської міської ради.

У номінації «Творча робота» – Лапшова Маргарита Денисівнапереможниця обласного літературного конкурсу «Відлуння заповітів земляків», учениця 9 класу Кременчуцької гімназії №5 Кременчуцької міської ради.

У номінації «Педагог-наставник» – Тормасінова Ірина Валентинівна, учитель української мови та літератури спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка Горішньоплавнівської міської ради; Заплішко Ольга Дмитрівна, учитель української мови та літератури Кременчуцької гімназії №5 Кременчуцької міської ради

2015 рік

У номінації «Дослідницька робота» – Мелешко Анастасія Андріївна, переможниця обласного літературного конкурсу «Відлуння заповітів земляків», учениця 8 класу Комунального закладу «Полтавська гімназія №6 Полтавської міської ради Полтавської області».

У номінації «Творча робота» – Одновол Богдана Леонідівна, переможниця обласного літературного конкурсу «Відлуння заповітів земляків»,
учениця 11 класу Семенівського навчально-виховного комплексу №1 імені М.М.Хорунжого Семенівської районної державної адміністрації.

У номінації «Педагог-наставник» – Блощинська Вікторія Олександрівна, учитель української мови та літератури комунального закладу «Полтавська гімназія № 6 Полтавської міської ради Полтавської області».

У номінації «Педагог-наставник» – Чернецький Володимир Володимирович, учитель музичного мистецтва та художньої культури Семенівського навчально-виховного комплексу №1 імені М.М. Хорунжого Семенівської районної державної адміністрації.