Переглянуто регуляторні акти

e-mail Друк PDF

17 лютого перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко провів засідання робочої комісії з прискореного перегляду регуляторних актів, прийнятих обласною радою та її головою.

Комісія переглянула рішення шістнадцятої позачергової сесії Полтавської обласної ради п’ятого скликання від 20 червня 2008 року «Про тарифи на послуги централізованого опалення та постачання гарячої води»; рішення чотирнадцятої сесії Полтавської обласної ради п’ятого скликання від 25 березня 2008 року «Про обласну Програму приватизації майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст Полтавської області на 2008 - 2009 роки»;  рішення двадцять четвертої сесії Полтавської обласної ради п’ятого скликання від 26 лютого 2010 року «Про організацію оплачуваних громадських робіт на 2010 рік»; рішення двадцять четвертої сесії Полтавської обласної ради п’ятого скликання від 26 лютого 2010 року «Про затвердження обласної програми зайнятості населення на 2010 - 2011роки»; рішення двадцять четвертої сесії Полтавської обласної ради п’ятого скликання від 26 лютого 2010 року «Про програму економічного і соціального розвитку Полтавської області на 2010 рік»; рішення двадцятої сесії Полтавської обласної ради четвертого скликання від 20 травня 2005 року «Про затвердження правил користування водними об’єктами для плавання на маломірних (малих) суднах Полтавської області» та розпорядження голови Полтавської обласної ради № 194 від 8 листопада 2010 року «Про закриття навігації для маломірних суден на водоймах Полтавської області».

Ухвалено, що дані регуляторні акти відповідають принципам державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності.

Іван МОМОТ : Наше завдання – мінімізувати проблеми, з якими зустрічаються полтавці

e-mail Друк PDF

Журналіст студії "Місто" Крістіна Криженко звернулася до голови обласної ради Івана Момота з рядом питань, що стосуються матеріальної допомоги, яку надають депутати.

- На третій сесії обласної ради прийнято рішення про продовження дії обласної Програми надання депутатами обласної ради допомоги малозахищеним громадянам. Розкажіть, будь ласка, про цю програму, як вона виконується і які основні завдання вирішує?

- Обласна програма допомоги мало захищеним громадянам діє в області з 2007 року. На третій сесії, яка відбулася 1 лютого, обласна рада продовжила дію цієї програми до завершення каденції. Але ми не тільки продовжили програму, а й внесли до неї ряд змін з огляду на те, що вибори відбулися за новим виборчим законодавством: частина депутатів була обрана за мажоритарним принципом, частина – за списками політичних партій. Отже, у цьому скликанні депутати, обрані за мажоритарними округами, надають матеріальну допомогу громадянам в межах своїх виборчих округів, а депутати, обрані за партійними списками, можуть надавати матеріальну допомогу в межах всієї області.

Програма писалася, приймалася і виконується з єдиною метою – мати можливість швидкого реагування на нагальні потреби земляків. Життя всім нам час від часу підкидає неприємні «сюрпризи», завбачити їх неможливо. Але переживати негаразди легше, коли є до кого звернутися за допомогою.

За період 2007-2010 років депутати обласної ради надали допомогу майже восьми тисячам малозахищених громадян. На ці потреби з обласного бюджету було використано близько 5 мільйонів гривень. Допомога, в основному, надавалася в розмірі від 500 до 1000 гривень. Був випадок, коли було виділено 8 тисяч гривень, ці кошти були вкрай потрібні дитині для проведення термінової операції.

У нинішньому році під програму виділено 1 мільйон 200 тисяч гривень – по 10 тисяч гривень на кожного депутата.

Детальніше...

Приділити кожному зверненню увагу

e-mail Друк PDF

Голова Карлівської районної ради Петро Світлик провів виїзний прийом громадян на території Максимівської сільської ради. У зв’язку зі складними погодними умовами, за ініціативою голови райради прийом проводився безпосередньо з виїздом у віддалені села територіальної громади (у приміщеннях фельдшерсько-акушерських пунктів сіл Короленківка, Тарасівка, Володимирівка та в приміщенні сільської ради).

Останнє оновлення на Четвер, 17 лютого 2011, 14:11 Детальніше...

Заслужена нагорода

e-mail Друк PDF

Депутата Новосанжарської районної ради, Замулу Володимира Івановича, згідно з Указом Президента України № 197/2011 «Про відзначення державними нагородами України», нагороджено орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

Детальніше...

Правопорушення краще попередити, аніж виправляти

e-mail Друк PDF

16 лютого на засіданні постійної комісії обласної ради з питань забезпечення законності та правопорядку, яке відбулося під головуванням Дмитра Хрістова, розглянуто стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності органів правопорядку на території області у 2010 році.

У роботі комісії взяли участь голова обласної ради Іван Момот, перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко, заступник голови обласної ради Володимир Марченко, перший заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради  Віктор Животенко, депутат обласної ради від Кобеляцького виборчого округу №16 Микола Андрієнко.

Як повідомив виконуючий обов’язки начальника штабу управління МВС в області Руслан Рославлев, за минулий рік на Полтавщині зареєстровано понад 16239 злочинів, з яких 10784 розкрито. Зросла кількість крадіжок, утім зменшилася кількість тяжких тілесних ушкоджень, розбійних нападів, грабежів. Органи правопорядку виявили 2055 наркозлочинів, з яких 924 становить незаконний збут наркотичних засобів. Розкрито 209 злочинів, пов’язаних із розкраданням державного  та колективного майна. До суду направлено 20 кримінальних справ стосовно діяльності організованих злочинних груп і угруповань, які вчинили 177 злочинів. Із завданих цими групами збитків у понад 18 мільйонів гривень відшкодовано більше 14 мільйонів гривень.

Останнє оновлення на П'ятниця, 18 лютого 2011, 11:03 Детальніше...

На порядку денному – стан правопорядку в Карлівському районі

e-mail Друк PDF

 

Перед початком роботи четвертої сесії Карлівської районної ради виконавчий директор благодійної організації “Лікарняна каса Полтавщини” Віталій Шевченко вручив центральній районній лікарні апарат пульсоксіметр і висловив впевненість, що кількість членів лікарняної каси Карлівщини зростатиме за підтримки депутатського корпусу району.

Також, голова районної ради Петро Світлик та в.о. голови районної державної адміністрації Юрій Третяк на прохання і за дорученням Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області вручили Дипломи переможцям огляду-конкурсу “Кращий платник страхових внесків до Пенсійного фонду України у 2010 році” начальнику виробничого підприємства по експлуатації житла “Надія” Валентині Маркіній та керівнику ПП “Ланнівський цукровий завод” Олександру Тимосі.

Останнє оновлення на Середа, 16 лютого 2011, 13:29 Детальніше...

Пам’ятаємо Афганістан

e-mail Друк PDF

15 лютого, у річницю виводу радянських військ із Республіки Афганістан, з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, у Полтаві відбувся мітинг-реквієм, в якому взяли участь керівники області, міста, ветерани афганської війни, сім’ї загиблих воїнів-інтернаціоналістів, представники громадськості, учнівська та студентська молодь.

Про відданість воїнів-інтернаціоналістів військовому обов’язку, уроки афганської трагедії, яка забрала 83 молодих життя полтавців, принесла страждання та горе нашому народу, необхідність зберегти пам’ять про загиблих і віддати належне ветеранам, які сьогодні трудяться на рідній землі, злагоду і мир у суспільстві говорили голова облдержадміністрації, депутат обласної ради Олександр Удовіченко, голова обласної ради Іван Момот, Полтавський міський голова Олександр Мамай, голова обласного відділення Української спілки ветеранів Афганістану Валерій Корчуков,голова міського відділення спілки Олексій Глушков.

-Органи місцевого самоврядування області, - наголосив  у своєму виступі Іван Момот, - тісно співпрацюють з громадськими організаціями Української Спілки ветеранів Афганістану в плані  посилення соціального захисту учасників бойових дій на території інших держав, робили і надалі робитимуть усе можливе для поліпшення медичного обслуговування воїнів-інтернаціоналістів, надання допомоги у вирішенні побутових питань, підтримки сімей загиблих.

За особисту мужність, сумлінне виконання військового обов’язку, активну громадянську позицію група воїнів-інтернаціоналістів була нагороджена почесними грамоти облдержадміністрації, обласної ради, виконавчого комітету Полтавської міської ради.

Хвилиною мовчання учасники зібрання вшанували пам’ять земляків, які загинули при виконанні військового обов’язку в Афганістані та інших «гарячих точках». Відбувся салют.

Мітинг завершився покладанням гірлянд та квітів до пам'ятника «Синам Полтавщини, загиблим в Афганістані», традиційною солдатською кашею.

Останнє оновлення на Вівторок, 15 лютого 2011, 16:01

Сторінка 907 з 924