Новини Автозаводського району

e-mail Друк PDF

У Автозаводському районі нарощуються темпи робіт у рамках двомісячника чистоти

Постійно діючий штаб по благоустрою Автозаводського району м.Кременчука нарощує темпи робіт в рамках двомісячника чистоти та порядку. На минулому тижні головна увага була приділена наведенню належного санітарного стану та прибиранню проспекту 50-річчя Жовтня, вулиць Тельмана, Героїв Сталінграду, Молодіжна, Московська, Гранітна, Бетонна, Українська (район Крюківського мосту) та провулку Тецівський. На прибиранні постійно працювали 2 бригади у складі десятьох робітників із Центру занятості та Кременчуцькій виховній колонії, а також бригади ТОВ «Житлорембудсервіс», з яким райвиконком уклав договори на виконання робіт по благоустрою.

Останнє оновлення на Середа, 13 квітня 2011, 14:31 Детальніше...

Регіональний фонд підтримки підприємництва як реальна допомога малому бізнесу

e-mail Друк PDF

В наш час інновацій, науково-технічного прогресу та щохвилинного розвитку цивілізації перед людиною відкривається стільки можливостей, зокрема і заснування власного бізнесу. А особливо, коли є шанс відкрити свою справу з залученням  коштів інвесторів.  Все починається з ідеї. Варто лише підкріпити її грамотно складеним бізнес-планом, знайти інвесторів і ось – ви розпочинаєте підприємницьку діяльність.Проте на цьому шляху зустрічається чимало перешкод і проблем. Хто підтримає і допоможе підприємцям у їх нелегкій справі? Хтось понадіється на друзів, родичів, партнерів. Проте небагатьом відомо, що в місті Полтава (як і в інших областях України) є така організація, як Регіональний фонд підтримки підприємництва, метою діяльності якої і є  сприяння розвитку малого підприємництва на регіональному рівні.

Детальніше...

У рамках Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу в твоїх руках»

e-mail Друк PDF

Минулого тижня у рамках проведення Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» на території Засульської сільської ради Лубенського району, поблизу місця масового розстрілу мирних жителів у роки війни, відбулося закладення паркової зони, в якому активну участь взяли голова районної ради Олексій Дядечко та голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко, власним прикладом продемонструвавши лубенцям важливість справи озеленення населених пунктів району.

Своє вміння саджати дерева показали і майбутні лісівники – студенти Лубенського лісотехнічного коледжу, які під керівництвом спеціалістів лісового господарства висадили близько чотирьох тисяч саджанців берези та дуба.

Детальніше...

Робоча поїздка у Семенівський район

e-mail Друк PDF

8 квітня перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко здійснив робочу поїздку у Семенівський район.

Разом із учнями Вереміївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Володимир Онищенко взяв участь у щорічній акції озеленення довкілля "Майбутнє лісу в твоїх руках"– висадці дерев у лісовому масиві поблизу села Тройняки. Згодом він зустрівся з жителями села Оболонь та обговорив проблеми і перспективи розвитку цієї територіальної громади.

Володимир Онищенко подякував за довіру, яку жителі району висловили йому  на виборах до обласної ради. Гасло передвиборної програми кандидата у депутати до обласної ради по виборчому округу №42 Володимира Онищенка - «Обіцяю лише те, що виконаю» - сьогодні втілюється у життя. Свідчення цього – результативна спільна робота районної ради, райдержадміністрації, безпосередньо Володимира Онищенка, спрямована на соціально-економічний розвиток району. Поміж здобутків - будівництво в селі Оболонь  цеху №2 ТОВ РВК «Глобинський свинокомплекс», ремонт приміщення місцевого будинку культури, благоустрій території, відкриття дитячих садків у районі, придбання шкільних автобусів, сучасного медичного обладнання, газифікація, інші добрі справи.

У Семенівці Володимир Онищенко відвідав збори представників громадськості, в ході яких голова райдержадміністрації Валерій Книш та його перший заступник, депутат обласної ради Сергій Полупан прозвітували за перший рік роботи на посадах керівників районної виконавчої влади.

Останнє оновлення на Понеділок, 11 квітня 2011, 08:14

Спортивне свято ветеранів

e-mail Друк PDF

В Автозаводському районі провели спортивне свято для ветеранів під гаслом «Активність – шлях до довголіття», присвячене Всесвітньому дню здоров’я. 8-го квітня на новозбудованому міському стадіоні зібралися чотири команди літніх спортсменів – дві з Університету ІІІ-го віку, та дві збірні мікрорайонів. Після колективної розминки на футбольному полі, під керівництвом Бориса Шкаріна, 40 ветеранів змагалися у швидкості, спритності, справності, та влучності, приймаючи участь у спортивних естафетах з м’ячем . У перервах між змаганнями спортсменів та численних глядачів розважали юні художні гімнастки з ДЮСШ-1 та колектив художньої самодіяльності «Смерічка» терцентру Автозаводського району.

При підведенні підсумків спортивного свята першим почесну грамоту від заступника голови міста Віктора Калашника отримав найстарший учасник змагань Георгій Васильович Шаура, якому пішов 85-й рік від дня народження.

У номінаціях «кращий снайпер», «найшвидші», «найспритніші», та «найсправніші» голова Автозаводської райради Володимир Коваленко та Олімпійський чемпіон 1980 року Володимир Кисельов почесними грамотами та солодкими призами нагородили капітанів усіх команд.

Детальніше...

Районний табір «Олімпія» готується прийняти дітей

e-mail Друк PDF

7 квітня голова Лохвицької районної ради Любов Кірієвська провела нараду з головами постійних комісій районної ради, на якій обговорювалися питання підготовки районного дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Олімпія» до оздоровчого сезону.

Детальніше...

Віктор Янукович: Регіональна політика – пріоритет для влади

e-mail Друк PDF

7 квітня під головуванням Президента України Віктора Януковича відбулося засідання Ради регіонів, в якому взяли участь керівники Полтавської області: голова облдержадміністрації, депутат обласної ради Олександр Удовіченко та голова обласної ради Іван Момот.

Як повідомляє офіційне інтернет-представництво Президента України, розпочинаючи засідання, Глава держави констатував, що за останній час було розроблено та почалося втілення в життя основних напрямків модернізації нашої держави.

- Ми розпочали масштабну реформу влади, реформу економіки країни. На стадії прийняття новий жорсткий закон щодо боротьби з корупцією, – зазначив Президент.

- Безумовно, - наголосив Віктор Янукович,- не все із запланованого вдалося реалізувати. Як можна виміряти той відсоток, який нам вдалося зробити, а який не вдалося? Це зробити важко. Але якщо проаналізувати цей минулий  період, ми повинні зробити для себе жорсткі висновки.

Він підкреслив, що економічна ситуації в регіонах і в країні в цілому змінилась на краще, зростають обсяги виробництва.

- Торік зроблено цілий ряд серйозних кроків для того, щоб стимулювати розвиток регіонів. У цьому році ми також відпрацювали програму – і я переконаний, що ми її виконаємо, – яка стосуватиметься розвитку регіонів, –  зазначив Президент.

Віктор Янукович висловив упевненість, що регіональна політика буде однією із пріоритетних для влади.

Глава держави нагадав, що після підготовки програми реформ керівники регіонів отримали завдання опрацювати власні стратегії розвитку та плани їхньої реалізації, які б узгоджувались із загальнодержавною програмою.

Водночас Віктор Янукович звернув увагу Міністерства фінансів України на необхідність забезпечити належну взаємодію з регіонами у фінансово-бюджетній сфері.

Зважати на закон про протидію корупції, не допустити зростання боргів із зарплатні й привести до єдиного знаменника житлово-комунальні тарифи в усій державі - такі завдання поставив керівникам областей і урядовцям Президент України.

Останнє оновлення на П'ятниця, 08 квітня 2011, 08:11

Сторінка 907 з 936