Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном

e-mail Друк PDF

24 вересня під головуванням Миколи Бондаря відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном.

У засіданні взяли участь виконувач обов’язків голови облдержадміністрації Олег Пругло, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Роман Товстий, заступник голови облдержадміністрації Микола Білокінь, депутати обласної ради: Володимир Бобиль, Володимир Говоренко, Костянтин Кірпосенко, Олександр Коваленко, Михайло Міщенко, Валентин Несен, Віктор Скочко, Олександр Удовіченко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, журналісти.

Комісія заслухала інформацію директора Департаменту фінансів облдержадміністрації Павла Кропивки про виконання обласного бюджету за І півріччя 2019 року, розглянула та підтримала проект рішення сесії обласної ради щодо приватизації шляхом продажу на аукціоні нежитлової будівлі учбового корпусу № 2 у Лубнах.

Було погоджено результати засідання конкурсної комісії на право надання в оренду майна спільної власності територіальних громад області, а також передачу в безоплатне користування майна спільної власності територіальних громад області, схвалено відповідні рекомендації щодо укладення договорів оренди та позички.

Депутати ознайомилися з експертним висновком щодо регуляторного впливу проекту регуляторного акта – проекту рішення Полтавської обласної ради «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на право оренди майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міст Полтавської області» та підтримали його.

У ході засідання було розглянуто низку звернень до комісії, які стосувалися передачі в безоплатне користування автомобіля управлінню з питань цивільного захисту облдержадміністрації, погодження витрат на придбання службових автомобілів для установ і закладів системи соціального захисту населення, освіти та культури тощо.

У контексті звернення депутата обласної ради Володимира Савченка щодо виділення коштів на проведення ремонтних робіт Регіонального центру професійно-технічної освіти № 1 міста Кременчука комісія рекомендувала дане питання направити на розгляд облдержадміністрації.

Комісія підтримала рекомендації постійної комісії обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій від 23.04.2019 стосовно виділення коштів на реалізацію заходів Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2016-2020 роки, розглянула інші питання.