Земельні питання стають все актуальнішими

24 грудня в актовому залі адмінприміщення районної ради відбулося засідання колегії райдержадміністрації. Участь у ньому взяли голова РДА, депутат районної ради Сергій Шовкопляс, голова районної ради Володимир Левицький, депутат обласної ради Григорій Перерва, заступники голови райдержадміністрації Володимир Тараненко, Іван Солодовник і Володимир Борт, сільські голови, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, районних підприємств, установ і організацій, які мали відношення до питань, що розглядалися на колегії.

У порядок денний були внесені два актуальних для жителів Новосанжарщини питання: про забезпечення відділом Держземагенства у районі виконання державної політики у сфері земельних відносин та про виконання районної Комплексної програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2013-2020 роки.

Проблематику першого присутнім пояснив начальник відділу Держземагенства у нашому районі Ігор Повідерний. Після його виступу, учасники засідання колегії перейшли до обговорення цього актуального для більшості присутніх питання. До своїх колег звернулися Супротивнобалківський та Писарівський сільські голови Людмила Лахно і Віктор Бакулей. Скористався правом висловити свою точку зору і перший заступник голови РДА Володимир Тараненко. А от завершальними були узагальнюючі аналітичні підсумки з вуст голів районної ради і райдержадміністрації Володимира Левицького та Сергія Шовкопляса.

Що ж до другого питання, то його розгляд не забрав особливо багато часу. Варто зазначити те, що по обом пунктам порядку денного були дані відповідні доручення сільським і селищному головам, а також службам, котрі мають відношення до згадуваних питань.