Програма соціального розвитку сільських населених пунктів області діє

19 листопада у селі Брусове Семенівського району відбулася церемонія урочистого відкриття підвідного газопроводу, в якому взяли участь виконуючий обов’язки голови обласної ради, заступник голови обласної ради Володимир Микійчук, депутати обласної ради Олександр Удовіченко і Володимир Онищенко, обраний кандидат у народні депутати України Костянтин Іщейкін, голова районної ради Ольга Мохун, голова райдержадміністрації Сергій Федорченко, Василівський сільський голова Юрій Романюк, депутати районної ради та інші.

Володимир Микійчук від імені обласної ради, її голови Петра Ворони, який виконує військовий і громадянський обов’язок у зоні АТО, привітав присутніх із цією непересічною подією у житті громади.

Також, наголошено, що питання газифікації віддалених сіл області є складовою Програми соціального розвитку сільських населених пунктів Полтавської області, інших обласних програм. Нині область газифікована на 85%. Потрібно газифікувати села Семенівського, Чорнухинського, Полтавського, Чутівського, Козельщинського районів. На жаль, у зв’язку з недостатніми можливостями обласного бюджету, виникають складнощі у вирішенні

поставлених завдань. Утім, сьогоднішня подія – є яскравим прикладом ефективної співпраці місцевої влади, громадськості, спонсорів, зміцнення та розширення ділових, партнерських зв'язків на засадах взаємної поваги та довіри.

 

Шановними господарями цього свята без перебільшення можна назвати представників агропромхолдингу «Астарта-Київ», за рахунок якого в умовах відсутності державного фінансування було здійснено будівництво даного об’єкту, що тривало загалом два роки. І лише завдяки основному внеску землекористувача та утримувача паїв – структурного підрозділу «Астарти» ТОВ ІПК «Полтавазернопродукт» його вдалося довести до завершення.

Відтак, генерального директора агропромхолдингу «Астарта-Київ» Віктора Іванчика було нагороджено Почесною Грамотою обласної ради, генерального директора ТОВ ІПК «Полтавазернопродукт» Юрія Мацака – Грамотою обласної ради, заступника генерального директора агропромхолдингу «Астарта-Київ» Ірину Коваленко – почесною Грамотою районної ради і райдержадміністрації.

Грамоти та подяки вручено організаторам та виконавцям робіт, зокрема голові місцевого кооперативу Ніні Кусяці, яка доклала чимало зусиль, щоб село отримало газ.

Наразі рівень газифікації району складає 42 відсотки. Значна частка припадає на останні чотири роки, коли блакитне паливо прийшло до дев‘яти сіл.