Досягли домовленостей між районною ланкою та об‘єднаною громадою щодо міжбюджетних трансфертів

24 грудня голова Семенівської районної ради Віктор Юрченко провів пленарне засідання третьої позачергової сесії районної ради.

Основним на порядку денному було питання про районний бюджет на 2016 рік. Попередньо його проект розглядали всі постійні комісії, профільною були внесені конкретні пропозиції щодо збалансування бюджету. В контексті проблем і законодавчих нестиковок в період підготовки сесії на рівні керівників вдалося досягти домовленостей між районною ланкою та об‘єднаною громадою про передачу міжбюджетних трансфертів, що дасть змогу фінансово забезпечити діяльність районних установ і організацій.

Також депутати прийняли зміни до Регламенту районної ради, затвердили штатний розпис Семенівського Центру первинної медико-санітарної допомоги.

Розглянуто і деякі інші питання та прийнято відповідні рішення, зокрема про звернення до Президента, Прем‘єр-Міністра та Голови Верховної Ради України щодо критичної ситуації навколо фінансування медицини, освіти, інших бюджетних напрямів, а також відміни спеціального режиму оподаткування для аграрного сектору та серйозних перешкод на шляху розвитку малого і середнього бізнесу.

Також працівники культури та народні аматори району привітали присутніх з Новорічно-Різдвяними святами.