Ухвалили бюджет, низку програм, Звернення до центральної влади

24 грудня голова Машівської районної ради Катерина Ткаченко провела пленарне засідання четвертої позачергової сесії районної ради сьомого скликання. У його роботі взяли участь голова райдержадміністрації Юлія Середа, заступник голови районної ради Софія Кулак, сільські голови, представники ЗМІ. Питання порядку денного попередньо були розглянуті на спільному засіданні Координаційної ради при голові районної ради та постійних депутатських комісій районної ради. По питаннях, що стосуються районного бюджету на 2016 рік, про внесення змін до загального та спеціального фондів районного бюджету на 2015 рік виступив начальник фінансового управління районної державної адміністрації Василь Хоменко. В основу формування розрахункових показників доходів, видатків та міжбюджетних трансфертів проекту районного бюджету на 2016 рік було покладено проект Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік».

Депутати прийняли Програму підтримки та розвитку архівної справи Комунального підприємства «Машівський трудовий архів» на 2016-2018 роки, Програму підтримки діяльності районної організації ветеранів, план роботи районної ради.

До присутніх звернувся голова депутатської Фракції партії ВО «Батьківщина» та ознайомив із зверненням до Президента України, Прем’єр-міністра України, Голови Верховної ради України щодо розгляду та внесення змін до Податкового кодексу України та Бюджетного кодексу України, закликав депутатів до прийняття відповідного рішення, про що було проголосовано одноголосно.