У районі відзначено Міжнародний День захисту дітей

Цього дня на подвір’ї Оржицької ЗОШ І-ІІІ ст. імені І.Я.Франка зібрались дитячі делегації майже від усіх загальноосвітніх та позашкільних закладів району. Школи представляли діти, які зарекомендували себе найбільш активними учасниками шкільного життя, брали участь у шкільних заходах та районних олімпіадах, талановиті у піснях і танцях, спорті, призери МАН.

Звітальним словом виступили начальник відділу освіти Наталія Стасенко та заступник голови районної ради Василь Яковенко. Вони також нагороджували грамотами талановитих учнів, які стали справжньою гордістю своїх навчальних закладів. Оржицький Будинок дитячої та юнацької творчості підготував малечі оригінальне привітання зі святом. А потім відбулась урочиста хода селищем до Оржицького Будинку культури, і діти мали можливість відвідати святковий концерт.

Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І сьогодні – це нелише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права дітей, прагнути, щоб усі вони росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.