Завершилося перше пленарне засідання двадцять сьомої сесії обласної ради

e-mail Друк PDF

Упродовж першого пленарного засідання двадцять сьомої сесії обласної ради сьомого скликання депутати розглянули 67 питань життєдіяльності області. Прийнято рішення з 57 питань порядку денного.

Результати пленарного засідання прокоментував голова обласної ради Олександр Біленький.

«Вважаю, що пленарне засідання сесії було продуктивним, – сказав Олександр Біленький журналістам по закінченні пленарного засідання. – Ми розглянули декілька нагальних питань, які стосувалися надрокористування. Сьогодні ми повинні подати до Державної служби геології та надр наше рішення. Воно буде подано вчасно. В принципі, депутати розглянули та прийняли рішення з більшості питань, які стосувалися життєдіяльності області. Як бачите, трішки із скандалом, із непорозумінням депутатів, безпідставними звинуваченнями. На жаль, одне питання – про реорганізацію Розбишівської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату – випало з порядку денного, і його додали в кінці засідання, але голосів для кворуму не вистачило. Тому сесія буде продовжена, і рішення з цього питання ми обов’язково приймемо на наступному пленарному засіданні».

Останнє оновлення на Вівторок, 17 вересня 2019, 17:57 Детальніше...

Депутати відмовили Державній службі геології та надр України у погодженні надання без проведення аукціону спецдозволів на видобування вуглеводнів

e-mail Друк PDF

У ході пленарного засідання двадцять сьомої сесії обласної ради депутати розглянули звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону підприємствам спецдозволів на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням (промисловою розробкою родовищ) вуглеводнів на території Полтавської області підприємствам: ТОВ «ГЕО ВЕРТИКАЛЬ», ТОВ «НАДРА ВЕСТ ГРУП», ТОВ «ЮНОЛІТ ОЙЛ», ТОВ «ГЕО КОННЕКТ», ТОВ «ПРОФІ НАФТ», ТОВ «ТРАНС СЕТ ГЕО», ТОВ «БЕСТ ГЕО ТЕХ», ТОВ «ПОЛТАВАНАФТОГАЗРОЗВІДКА».

Зважаючи на відповідні рекомендації постійної комісії обласної ради з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр, обласна рада відмовила Державній службі геології та надр України у погодженні надання без проведення аукціону спецдозволів цим підприємствам.

 

 

Обласна рада внесла зміни до Перспективного плану формування територій громад Полтавської області

e-mail Друк PDF

У ході пленарного засідання двадцять сьомої сесії обласної ради депутати більшістю голосів підтримали проєкт рішення «Про внесення змін до Перспективного плану формування територій громад Полтавської області».

Наразі, зважаючи на добровільний характер процесу об’єднання та приєднання, враховано пропозиції ряду громад щодо об’єднання з спроможними територіальними громадами.

Реалізація даного рішення сприятиме формуванню спроможних територіальних громад Полтавщини, ефективному впровадженню реформи децентралізації в регіоні.

 

Розпочала роботу двадцять сьома сесія обласної ради

e-mail Друк PDF

17 вересня, в Полтаві, розпочала роботу двадцять сьома сесія Полтавської обласної ради сьомого скликання. Зареєстровано 71 депутат. Пленарне засідання веде голова обласної ради Олександр Біленький.

У роботі сесії беруть участь, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Роман Товстий, керівники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, обласних організацій, установ, підприємств, представники громадськості, журналісти.

Депутати та запрошені хвилиною мовчання вшанували пам’ять учасника Операції об’єднаних сил на Сході України, військовослужбовця 56-ї окремої мотопіхотної Маріупольської бригади, кременчужанина Олександра Скирди.

За традицією, відбулося нагородження жителів області почесними відзнаками Полтавської обласної ради та Української Православної Церкви.

Депутати сформували порядок денний сесії, включивши ряд додаткових питань. Всього планується розглянути 67 питань, серед яких низка питань землекористування, майнові і кадрові питання, про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону спеціальних дозволів підприємствам на користування надрами на території Полтавської області, про припинення права користування мисливськими угіддями, надання мисливських угідь у користування, внесення змін і доповнень до обласних програм та інші.

Останнє оновлення на Вівторок, 17 вересня 2019, 17:55 Детальніше...

17 вересня – День рятівника

e-mail Друк PDF

Шановні рятівники Полтавщини!

Сердечно вітаємо вас із професійним святом – Днем рятівника!

Ви обрали одну з найбільш героїчних та гуманних професій – відвойовувати у біди життя та здоров’я людей, рятувати природні та матеріальні багатства краю.

Численні приклади відваги та самовідданості, виявлені під час ліквідації надзвичайних ситуацій та аварій, свідчать, що рятувальна служба області об’єднує міцних духом, загартованих часом і випробуваннями людей, життєвим кредо яких стало гасло «Запобігти. Врятувати. Допомогти». Наша безмежна вдячність кожному з вас за вірність службовому обов’язку і готовність до боротьби з незваним лихом.

Переконані, що ви й надалі гідно виконуватимете покладену на вас місію, а полтавці завжди будуть надійно захищеними!

Щиро зичимо міцного здоров'я, сімейного благополуччя, миру, злагоди та перемог – як в особистому житті, так і у вашій сповненій тривог та небезпек службі!

Олег Пругло,

т.в.о. голови Полтавської обласної

державної адміністрації

Олександр Біленький,

голова Полтавської обласної ради

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF

 

 

17 вересня свій День народження відзначає депутат Полтавської обласної ради сьомого скликання Литвин Володимир Іванович.

Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Володимира Івановича з особистим святом, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, благополуччя, нових вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!

Останнє оновлення на Вівторок, 17 вересня 2019, 16:38

15 вересня - День працівника лісу

e-mail Друк PDF

Дорогі працівники лісового господарства!

Щороку в третю неділю вересня в Україні відзначається День працівника лісу – свято тих, хто пов’язав своє життя з примноженням та використанням безцінних багатств лісового фонду країни.

Зелені масиви є запорукою екологічної рівноваги області, оберігають земельні угіддя від водної та вітрової ерозії.

Шановні працівники лісового господарства! Завдяки вашій нелегкій праці та невтомним рукам щороку в області з’являються десятки гектарів нових насаджень, а вже існуючі ліси надійно захищені.

Щиро бажаємо вам міцного здоров’я, щедрої долі, життєвої наснаги, добробуту та благополуччя!

Олег Пругло,

т.в.о. голови Полтавської обласної

державної адміністрації

Олександр Біленький,

голова Полтавської обласної ради

14 вересня – День фізичної культури і спорту

e-mail Друк PDF

Шановні тренери, викладачі, працівники спортивних закладів, ветерани галузі! Дорогі спортсмени та прихильники здорового способу життя!

Сердечно вітаємо вас із Днем фізичної культури і спорту!

Спорт гартує не лише тіло, а й дух людини, її рішучість, волю і характер. Популяризація серед населення здорового способу життя завжди була і залишається одним із найважливіших суспільних пріоритетів. Невпинний розвиток фізкультурно-спортивного руху переконливо свідчить про зміцнення ідеалів краси, фізичного і духовного здоров’я, прагнення до гармонії та самовдосконалення.

Полтавщина по праву пишається своїми спортивними традиціями та досягненнями. Впевнені перемоги наших спортсменів на всеукраїнських і міжнародних змаганнях кожного року примножують спортивні здобутки нашого краю.

Бажаємо вам, шановні професіонали галузі та прихильники здорового способу життя, міцності тіла і духу, невичерпної енергії, оптимізму та ентузіазму в підкоренні нових спортивних та життєвих висот!

Олег Пругло,

т.в.о. голови Полтавської обласної

державної адміністрації

Олександр Біленький,

голова Полтавської обласної ради

Останнє оновлення на Понеділок, 16 вересня 2019, 07:00

Профільна комісія обласної ради ініціювала створення обласного центру національного патріотичного виховання

e-mail Друк PDF

13 вересня в Полтавському академічному обласному театрі ляльок, якій відноситься до об’єктів спільної власності територіальних громад області, відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки та культури.

У засіданні, яке вів голова комісії Сергій Шевчук, взяли участь заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутати обласної ради: Валерій Прядко, Валентина Крутько, Петро Ворона, Олександр Путря, заступник керівника апарату – керуючий справами обласної ради Оксана Черкас, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники громадськості, журналісти.

Комісія розглянула та підтримала профільні проекти рішень чергової сесії обласної ради: про керівників суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад області (в частині продовження терміну дії трудового контракту з директором Лубенської спеціальної загальноосвітньої шкли-інтернату Полтавської обласної ради), про зміну найменування позашкільного навчального закладу Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді, про припинення комунального закладу «Обласна психолого-медико-педагогічна консультація» Полтавської обласної ради», про реорганізацію Розбишівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату у Розишівський навчально-реабілітаційний центр з поглибленим професійно-трудовим навчанням Полтавської обласної ради, про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Національного банку України та Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта».

Детальніше...

Профільна комісія обласної ради розглянула питання інформаційної сфери, сприяння розвитку громадянського суспільства та комунікації органів влади з громадськістю

e-mail Друк PDF

12 вересня під головуванням Інни Авраменко відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, інформаційної сфери, зв’язків з громадськістю та дотримання прав учасників АТО.

У засіданні взяли участь заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутати обласної ради: Олександр Сухань, Володимир Литвин, Дмитро Півень, Володимир Ярошенко. заступник керівника апарату – керуючий справами обласної ради Оксана Черкас, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, журналісти.

Депутати заслухали та обговорили інформацію директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Вікторії Пилипенко про організацію роботи щодо безперешкодної діяльності засобів масової інформації, подальшого утвердження свободи слова в Україні, проведення інформаційних кампаній соціального спрямування на території області. За її словами, на Полтавщині функціонують 25 інтернет-видань, близько 200 друкованих видань, 13 телерадіоорганізацій, які висвітлюють життя області, поточні проблеми та перспективи розвитку регіону, діяльність органів влади. Департамент здійснює системний моніторинг ЗМІ за 105 темами. На постійному контролі знаходиться питання щодо фактів перешкоджання законній діяльності журналістів. Успішною практикою стало проведення для журналістів прес-турів, анонсування для ЗМІ заходів обласного значення тощо. Серед проведених в області інформаційних кампаній соціального спрямування було названо «Захищаємо майбутнє сьогодні», «Напиши листа співвітчизнику», «Герої наших сердець», «Ми різні, але ми єдині», «Україна – це Європа» та інші.

Детальніше...

Постійна комісія обласної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення працювала у Зінькові та Гадячі

e-mail Друк PDF

10 вересня в містах Зінькові та Гадячі відбулося виїзне засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення.

У засіданні, яке вела голова комісії Людмила Овчаренко, взяли участь депутати обласної ради: Олександр Гаркавенко, Мирослава Василенко, Лариса Сухопар, Анатолій Яненко, Олександр Путря, Зіньківський міський голова Сергій Максименко, виконувач обов'язків голови Гадяцької райдержадміністрації Микола Хоменко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації.

Депутати оглянули ряд об’єктів спільної власності територіальних громад області системи соціального захисту населення та охорони здоров’я: Зіньківський дитячий будинок-інтернат імені О.В. Синяговського, Гадяцький геріатричний будинок-інтернат, Гадяцький обласний туберкульозний санаторій Полтавської обласної ради – та ознайомилися з їх роботою. Особливу увагу депутати приділили питанням матеріально-технічного оснащення закладів, умовам перебування в них підопічних, рівню надання медичних послуг та якості харчування.

Останнє оновлення на Середа, 11 вересня 2019, 12:42 Детальніше...

Сторінка 6 з 370