Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF

 

 
17 грудня свій День народження відзначає депутат Полтавської обласної ради сьомого скликання Степаненко Ірина Вікторівна.
Депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради вітають Ірину Вікторівну з особистим святом, бажають успіхів та здоров’я!
Останнє оновлення на Вівторок, 17 грудня 2019, 10:31

Профільна комісія обласної ради схвалила виділення до кінця поточного року 15 мільйонів гривень на підтримку «Лубнитеплоенерго», «Миргородтеплоенерго» та «Миргородводоканалу»

e-mail Друк PDF

16 грудня відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку.

У засіданні, яке вів голова комісії Ігор Сірик, взяли участь депутати обласної ради: Валерій Чечель, Наталія Макаруша, Микола Первак, Андрій Пісоцький, Людмила Овчаренко, Валерій Прядко, заступник керівника апарату – керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Оксана Черкас, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та обласних комунальних підприємств, представники органів місцевого самоврядування області, журналісти.

Депутати обговорили та підтримали проєкт рішення чергової сесії обласної ради «Про затвердження Обласної програми фінансової підтримки підприємств комунальної теплоенергетики та водопровідно-каналізаційного господарства Полтавської області на 2019 – 2021 роки». Відповідно до Програми, до кінця поточного року на підтримку комунальних підприємств: «Лубнитеплоенерго», «Миргородтеплоенерго» та «Миргородводоканал» з обласного бюджету буде спрямовано 15 млн грн. Ці кошти, за словами директора Департаменту фінансів облдержадміністрації Павла Кропивки, передбачені у проєкті рішення «Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2019 рік» для відшкодування різниці в тарифах, що виникла в 2017-2019 роках. Упродовж 2020-2021 років Програмою, окрім іншого, також передбачені кошти на поповнення статутних капіталів обласних комунальних підприємств «Полтававодоканал» та «Полтаватеплоенерго».

Останнє оновлення на Вівторок, 17 грудня 2019, 08:35 Детальніше...

15 грудня – День працівників суду

e-mail Друк PDF

Шановні працівники суду! Ветерани судової системи!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята. Справедливий, неупереджений і, найголовніше, вільний від впливу сторонніх суд повинен слугувати підґрунтям для подальшого формування правової, демократичної України, сприяти утвердженню верховенства права.

Бути суддею, працівником суду – почесно і водночас дуже відповідально. Саме завдяки вашим старанням, таланту та знанням має бути забезпечено передбачені законодавством права і свободи громадян, правомірність усіх процесів у державному та суспільному житті, зростання правової культури й свідомості полтавців.

Робота усіх суддів значною мірою залежить від щоденної копіткої праці інших працівників цієї правової інституції, досвідчених юристів, надійних помічників суддів.

Шановні працівники суду та ветерани судової системи! Бажаю Вам злагоди, миру і добра, міцного здоров’я та благополуччя!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

 

14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

e-mail Друк PDF

Шановні земляки!

Страшна техногенно-екологічна катастрофа, спричинена аварією на Чорнобильській атомній електростанції, сколихнула весь світ, завдала непоправної шкоди довкіллю та здоров’ю людей.

Проте її масштаби і наслідки могли бути значно страшнішими, якби не тисячі ліквідаторів, які свідомо виконали свій громадянський обов'язок – ціною власного життя і здоров'я зупинили поширення смертоносної радіації, не допустили її переростання у винищувальний смерч для України та інших держав. Багато з них, приборкавши атомну стихію, заплатили за це своїм життям. Світла їм пам'ять і наша безмежна вдячність.

Важливими питаннями сьогодення є подолання наслідків Чорнобильської катастрофи, забезпечення дієвого соціального захисту населення, яке постраждало внаслідок техногенної аварії, підвищення рівня медичного обслуговування ліквідаторів, розв'язання соціально-побутових проблем «чорнобильських» родин. Органи місцевого самоврядування Полтавщини докладають максимум зусиль для вирішення цих питань у межах наданих їм повноважень.

Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, спасибі за ваш подвиг, мужність, активну громадянську позицію, вірність обов’язку.

Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, добробуту, миру та довгих років життя!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький


Останнє оновлення на Субота, 14 грудня 2019, 18:37

Профільна комісія обласної ради рекомендувала збільшити фінансування Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2016 – 2020 роки

e-mail Друк PDF

13 грудня під головуванням Геннадія Коваленка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій.

У засіданні взяли участь голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутати обласної ради: Валерій Калюжний, Руслан Рогов, Віталій Кабачок, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, правоохоронних структур, обласного військового комісаріату, командири військових частин.

Депутати розглянули та підтримали проєкт рішення обласної ради «Про обласний бюджет на 2020 рік».

У порядку контролю було заслухано інформацію начальника відділу оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату облдержадміністрації Геннадія Безуглого про результати виконання у 2019 році заходів Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2016 – 2020 роки. За його словами, на виконання заходів програми з обласного бюджету було освоєно 4 млн 935 тис грн.. Ці кошти були спрямовані на поліпшення матеріально-технічного оснащення підрозділів Головного управління національної поліції в області, надання допомоги державній установі «Кременчуцька виховна колонія», придбання спец автомобіля для Полтавського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України, матеріально-технічне забезпечення військових частин 3059 та А0312. Разом з тим, інші напрямки програми не фінансувалися через відсутність коштів.

Детальніше...

Інформаційне повідомлення управління майном обласної ради про продаж на електронному аукціоні об’єкта малої приватизації - нежитлових будівель та споруд за адресою: м. Полтава, вул. Котляревського, 38/40

e-mail Друк PDF

Інформація про об’єкт приватизації
Найменування об’єкта приватизації: нежитлові будівлі та споруди Місцезнаходження об’єкта: Полтавська обл., м. Полтава,
вул. Котляревського, 38/40
Найменування балансоутримувача об’єкта: Комунальне автотранспортне
підприємство Полтавської обласної ради, код ЄДРПОУ 04057250. Місцезнаходження та контактні дані балансоутримувача: Полтавська обл., м. Полтава, вул. Балакіна, 42/8, 36003. Контактні телефони +38 (0532) 52-07-25, 38 (0532)52-56-39.

Детальніше...

Профільна комісія обласної ради погодила видатки обласного бюджету на 2020 рік по галузях «Освіта» та «Культура»

e-mail Друк PDF

13 грудня під головуванням Сергія Шевчука відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, науки та культури. У засіданні взяли участь голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутати обласної ради: Валерій Прядко, Валентина Крутько, Олександр Путря, Петро Ворона, Михайло Бугрій, заступник Полтавського міського голови Світлана Нестуля, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та комунальних установ області, журналісти.

Члени комісії розглянули проєкт рішення обласної ради чергової сесії «Про обласний бюджет на 2020 рік». Зокрема, було детально проаналізовано видатки на галузь «Освіта». За результатами обговорення, депутати рекомендували Департаменту освіти і науки облдержадміністрації посилити заходи щодо оптимізації мережі закладів освіти, забезпечити належні умови для підтримки обдарованих дітей, розробити пропозиції щодо створення в області військових ліцеїв. В цілому, комісія погодила суму капітальних видатків на галузь без пооб’єктного розподілу.

Останнє оновлення на П'ятниця, 13 грудня 2019, 15:48 Детальніше...

Обласна рада запрошує громади Полтавщини до партнерської співпраці з громадами Німеччини

e-mail Друк PDF

Полтавська обласна рада, за співпраці з некомерційним товариством Engagement Global, запрошує представників громад Полтавщини взяти участь в інформаційній сесії з питань партнерства з громадами Німеччини.

У рамках існуючих 70 партнерських зв’язків між Україною та Німеччиною відбувається інформаційна, проєктна та гуманітарна співпраця. Ці відносини спрямовані, насамперед, на пошук спільних шляхів для вирішення муніципальних задач.

Під час заходу, який планується провести у лютому 2020 року в м. Дніпро, представники громад матимуть змогу дізнатись про проєкт «Муніципальні партнерства з Україною», отримати рекомендації (точки дотику) щодо можливостей започаткування партнерства, дізнатися про кращі практики партнерської діяльності між громадами Німеччини та України, пропозиції проєкту Connective Cities для українських громад без партнерств, а також спільно створити план дій щодо можливої співпраці з містом-партнером.

Для участі в інформаційній сесії необхідно заповнити анкету-опитувальник до 12:00 20 грудня 2019 року та надіслати її на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду для подальшої комунікації.

Останнє оновлення на П'ятниця, 13 грудня 2019, 18:09 Детальніше...

Профільна комісія схвалила проєкт обласної Програми розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров’я Полтавської обласної ради на 2020 рік

e-mail Друк PDF

12 грудня під головуванням Людмили Овчаренко відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення.

У засіданні взяли участь заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутати обласної ради: Марина Рябокінь, Мирослава Василенко, Лариса Сухопар, Анатолій Яненко, Олександр Сиченко, Михайло Бугрій, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та обласних комунальних підприємств, журналісти.

Члени комісії розглянули та схвалили проєкти рішень обласної ради: «Про обласний бюджет на 2020 рік», «Про керівників суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад області», «Про Стратегію розвитку Полтавської області на 2021-2027 роки».

Комісія також підтримала проєкт рішення «Про внесення змін та доповнень до обласної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення області на 2013 – 2020 роки». За словами директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Людмили Корнієнко, нині в межах програми здійснюються заходи за 28 напрямами. Внесення змін розширить коло осіб, які мають право на виплату матеріальної допомоги за рахунок коштів обласного бюджету, та сприятиме розвитку надання соціальної послуги денного догляду для дітей з інвалідністю на базі дитячих будинків-інтернатів. В цілому, на фінансування заходів Програми з обласного бюджету у 2020 році буде спрямовано близько 34 млн грн.

Останнє оновлення на Четвер, 12 грудня 2019, 18:37 Детальніше...

Депутати ініціювали закупівлю обладнання для оцифрування документів Державного архіву Полтавської області

e-mail Друк PDF

12 грудня під головуванням Інни Авраменко відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, інформаційної сфери, зв’язків з громадськістю та дотримання прав учасників АТО.

У засіданні взяли участь заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутати обласної ради: Володимир Литвин, Дмитро Півень, Володимир Ярошенко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та виконавчого апарату обласної ради, журналісти.

Комісія розглянула та підтримала проєкти рішень чергової сесії обласної ради: «Про обласний бюджет на 2020 рік», «Про внесення змін та доповнень до Комплексної програми комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери в Полтавській області на 2016 – 2020 роки», «Про Порядок формування і ведення кадрового резерву», заслухала інформацію директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Вікторії Пилипенко про організацію роботи щодо забезпечення доступу громадян до інформації, повнішого задоволення потреби населення в інформаційній продукції.

Детальніше...

Профільна комісія підтримала збільшення фінансування проєктів-переможців Конкурсу громадських екологічних ініціатив у 2020-2021 роках

e-mail Друк PDF

Триває підготовка до двадцять дев'ятої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання. 11 грудня відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування, яке провів заступник голови комісії Сергій Жук.

У засіданні взяли участь голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, депутати обласної ради: Василь Хоменко, Юрій Кобченко, Василь Красюк, Віктор Мартиненко, Вячеслав Мінязев, Олександр Сірик, Тетяна Микуця, Михайло Бугрій, Мирослава Василенко, Володимир Ярошенко, Олег Діденко, Володимир Литвин, заступник керівника апарату – керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Оксана Черкас, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники комунальних установ обласної ради, громадськість, журналісти.

Члени комісії розглянули і схвалили проєкти рішень чергової сесії обласної ради: «Про обласний бюджет на 2020 рік», «Про Стратегію розвитку Полтавської області на 2021-2027 роки» та інші.

Останнє оновлення на Середа, 11 грудня 2019, 13:56 Детальніше...

Більше статей...

Сторінка 6 з 379