20 вересня – День працівника лісу

e-mail Друк PDF

Шановні працівники лісового господарства, лісової, деревообробної промисловості Полтавщини!

Щиро вітаю вас з професійним святом!

Ліс – унікальний дарунок природи, багатство нашого краю. Важко переоцінити його значення для економічного розвитку області, позитивного впливу на довкілля та здоров’я людей.

Відновленням та збереженням лісових насаджень, заготівлею та переробкою деревини працівники галузі довели свій високий професіоналізм і відповідальність за доручену справу.

Спільними зусиллями влади, громадськості, працівників лісового господарства маємо забезпечити раціональне використання лісових ресурсів, боротися з несанкціонованими вирубками лісу, попереджувати лісові пожежі.

Бажаю вам міцного здоров’я, родинного затишку, добробуту, нових професійних здобутків!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

19 вересня – День фармацевтичного працівника

e-mail Друк PDF

Шановні працівники фармацевтичної галузі Полтавщини!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

Щоденно працівники фармацевтичних компаній, підприємств, аптек виконують важливу роль у збереженні здоров’я земляків – виготовляють лікарські засоби та забезпечують ними населення.

Ваша робота – невід’ємна складова лікувального процесу, адже саме від фармацевтів і провізорів залежить отримання пацієнтом якісних та ефективних лікарських засобів.

Бажаю вам невичерпного здоров’я, миру, родинного тепла та професійних успіхів!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Останнє оновлення на П'ятниця, 18 вересня 2020, 08:39

Олександр Біленький: Участь учнів у Шкільному громадському бюджеті Полтавської області є одним із кроків до дорослого життя

e-mail Друк PDF

Про це заявив голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький на виїзному семінарі по проєкту «Шкільний громадський бюджет Полтавської області», який відбувся 17 вересня на базі Решетилівського професійного аграрного ліцею ім. І.Г. Боровенського.

«Участь учнів загальноосвітніх навчальних закладів у Шкільному громадському бюджеті Полтавської області, розробка ними відповідних проєктів є одним із кроків до дорослого життя, – зазначив Олександр Біленький. – Шкільна спільнота більш активна ніж доросла, більш зацікавлена. Це викликає у нас оптимізм. Саме тому хочемо допомогти учням якісно підготувати проєкти, а ще – роззнайомитися, поспілкуватися між собою та з тренерами, обмінятися ідеями».

Олександр Біленький закликав учасників семінару долучитися до бюджетного процесу: написати проєкти, які переможуть у конкурсі та будуть успішно реалізовані.

«Хочу побажати вам віри у власні сили, написати цікаві суспільно корисні проєкти, здобути перемогу та успішно реалізувати їх у своїх навчальних закладах», – сказав Олександр Біленький.

У заході, організованому за підтримки Полтавської обласної ради та проєкту Ради Європи «Сприяння участі громадян у демократичному процесі прийняття рішень в Україні», взяли участь 60 учнів із 36 закладів загальної середньої освіти області.

Детальніше...

17 вересня – День рятівника

e-mail Друк PDF

Шановні працівники аварійно-рятувальних формувань та пожежної охорони Полтавщини!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем рятівника!

Виконання поставлених, як правило небезпечних, завдань – рятування людей та національного багатства, ліквідація наслідків надзвичайних ситуації техногенного та природного характеру – вимагають від вас неабиякої мужності, фахових знань, умінь і навичок, готовності до самопожертви.

Біль і страждання потерпілих проходять через ваші серця та швидко знаходять у них відгук – ви допомагаєте людям, оперативно реагуєте на ту чи іншу надзвичайну ситуацію.

Ціную ваш професіоналізм і високі моральні якості.

Бажаю міцного здоров'я, родинного тепла, достатку, менше тривожних викликів і небезпечних ситуацій!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

 

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF
 

28 вересня свій День народження відзначає депутат Полтавської обласної ради сьомого скликання Капленко Валерій Ілліч.

Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Валерія Ілліча з особистим святом, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, благополуччя, нових вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!

Останнє оновлення на Понеділок, 28 вересня 2020, 07:20

Визначені лауреати Премії Полтавської обласної ради імені Юрія Горліса-Горського 2020 року

e-mail Друк PDF

14 вересня під головуванням заступника голови обласної ради Анатолія Ханка відбулося засідання журі Премії Полтавської обласної ради імені Юрія Горліса-Горського, заснованої з метою сприяння національно-патріотичному та військово-патріотичному вихованню молоді Полтавщини.

Журі ознайомилося з матеріалами, поданими на здобуття Премії, розглянуло діяльність претендентів та визначило переможців.

За результатами голосування, лауреатами Премії Полтавської обласної ради імені Юрія Горліса-Горського в 2020 році стали:

– у номінації «Національно-патріотичне виховання» – Олекса Пугач, історик-краєзнавець – за вагомий особистий внесок у національно-патріотичне виховання молоді, історично-документальні нариси: «Отаман Гонта 1920 року», «Отаман Левченко», «Отаман Коваль»;

– у номінації «Захисник України» – Віктор Сістук, учасник бойових дій, молодший сержант, зв’язківець 43-ї окремої артилерійської бригади Збройних Сил України – за сумлінну військову службу, зразкове виконання військового обов’язку;

– у номінації «Волонтерська діяльність» – Оксана Калинич, волонтерка – за розвиток волонтерського руху, сприяння Збройним Силам України, надання допомоги учасникам бойових дій.

Детальніше...

13 вересня – День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості

e-mail Друк PDF

Шановні працівники нафтової, газової та нафтопереробної промисловості Полтавщини!

Прийміть щирі вітання з професійним святом!

Видобування вуглеводнів стало невід'ємною умовою успішного соціально-економічного розвитку України та полтавського регіону.

Від стабільного забезпечення паливно-енергетичними ресурсами залежить робота підприємств, організацій і установ, закладів освіти, охорони здоров'я, культури, громадського харчування, транспорту, тепло та затишок в оселях громадян.

Вагомі здобутки нафтогазового комплексу області – зростання видобутку вуглеводнів та обсягів виробництва якісного пального – є свіченням вашої професіональної майстерності та працелюбства, відповідальності за доручену справу.

Із почуттям вдячності зичу вам міцного здоров'я, миру, добробуту та нових трудових звершень!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

12 вересня – День фізичної культури і спорту

e-mail Друк PDF

Шановні спортсмени та фізкультурники Полтавщини!

Щиро вітаю вас з Днем фізичної культури і спорту!

Значення фізичної культури і спорту в життєдіяльності нашої області, її територіальних громад постійно зростає – розбудовується спортивна інфраструктура, зміцнюється матеріальна база спортивних шкіл та центрів, до занять фізичною культурою і спортом долучається все більше громадян.

Розвитку фізкультурно-спортивного руху на Полтавщині сприяють вагомі досягнення полтавських спортсменів, які утверджують міжнародний авторитет України на європейській та світовій аренах, виявляють наполегливість, витривалість і цілеспрямованість.

Вдячний усім, хто сьогодні активно займається фізичною культурою та спортом, пропагує здоровий спосіб життя.

Бажаю вам міцного здоров'я, успіхів та спортивних перемог!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Останнє оновлення на П'ятниця, 11 вересня 2020, 09:15

Профільна комісія обласної ради вважає за необхідне звільнити із займаної посади директора Центру соціально-психологічної реабілітації дітей

e-mail Друк PDF

10 вересня під головуванням Олександра Алексюка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму, на якому розглянуто питання про звільнення директора Комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Полтавської обласної ради Валентина Гавриленка.

У засіданні взяли участь заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, заступник голови облдержадміністрації Катерина Рижеченко, депутати обласної ради: Владислав Мостовенко, Олексій Порохня, Ігор Скляр, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та обласної ради.

Про комплексну перевірку Комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Полтавської обласної ради робочою групою, створеною за розпорядженням голови облдержадміністрації, поінформувала начальник Служби у справах дітей облдержадміністрації Ірина Фоменко. Йшлося про порушення Валентином Гавриленком умов контракту в частині керівництва закладом, забезпечення належної організації його роботи, виконання завдань, передбачених законодавством та статутом закладу.

Детальніше...

Нагороджено лауреатів Премії Полтавської обласної ради імені І.П. Котляревського 2020 року

e-mail Друк PDF

9 вересня, в день народження зачинателя української літератури Івана Котляревського, в Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. М.В. Гоголя відбулася урочиста церемонія нагородження лауреатів Премії Полтавської обласної ради І.П. Котляревського 2020 року.

Митців, чия професійна та культурно-освітня діяльність сприяла розвитку української літературної мови, театрального мистецтва, української класичної і сучасної музики та які здобули почесне право носити ім’я лауреата Премії Полтавської обласної ради імені І.П. Котляревського, привітали та вручили нагороди депутат обласної ради Руслан Рогов та заступник голови облдержадміністрації Катерина Рижеченко.

Детальніше...

До голосування у Бюджеті участі Полтавської області допущені 146 проєктів

e-mail Друк PDF

4 вересня відбулося засідання робочої групи з реалізації обласної програми «Бюджет участі Полтавської області на 2017-2020 роки», створеної за розпорядженням голови обласної ради Олександра Біленького. Вів засідання заступник голови обласної ради Анатолій Ханко.

За інформацією відділу інвестиційної діяльності та проектного менеджменту виконавчого апарату обласної ради, цього року жителі області подали 148 проєктів, які стосувалися комунального господарства, спорту та туризму, культури та освіти, безпеки та громадського порядку, навколишнього середовища, соціального захисту населення. Учасниками Бюджету участі Полтавської області 2020 року стали мешканці 22 районів області, міст: Лубен, Решетилівки, Зінькова, Кобеляк, Гребінки, Хорола, Карлівки. Найбільше проєктів надійшло з Гадяцького, Полтавського, Кременчуцького та Хорольського районів. Разом з тим, не взяли участь у конкурсі мешканці Диканського, Машівського та Миргородського районів. Два проєкти, подані на конкурс, не відповідають встановленим вимогам.

Детальніше...

Сторінка 6 з 403