Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF

 

 
22 січня 60-річчя від Дня народження відзначає депутат Полтавської обласної ради восьмого скликання Сушко Сергій Федорович.
Керівництво, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Сергія Федоровича з ювілеєм, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, благополуччя, нових вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!
Останнє оновлення на П'ятниця, 22 січня 2021, 09:29

22 січня – День Соборності України

e-mail Друк PDF

Шановні земляки!

Прийміть вітання з нагоди Дня Соборності України!

Історія української державності завжди була пов’язана з боротьбою за суверенність. Упродовж століть наш народ намагалися знищити, зухвало викорінюючи найменші спроби жити у вільній державі, сповідувати єдині цінності й бути незалежними.

22 січня 1919 року у Києві було проголошено Акт Злуки українських земель, засвідчений Універсалом про об'єднання УНР і ЗУНР в єдину Велику Україну. Дехто вважає, що ця історична подія продемонструвала лише політичний та юридичний аспекти об’єднання земель, однак Акт Злуки став вагомим кроком українців до етнічної й територіальної консолідації та суттєво вплинув на подальшу національно-політичну боротьбу.

Як не прикро це констатувати, нині боротьба триває. Нам, українцям, ще доведеться гартувати силу й волю для відновлення територіальної цілісності.

Тож єднаймося заради спільної мети! Лише згуртовано та цілеспрямовано ми зможемо повернути втрачене, відновити зруйноване й звести нове!

Хай нас об’єднує спільне почуття патріотизму, а серця щоденно наповнюються гордістю за рідну землю!

Слава Україні!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Робоча група обласної ради вивчала питання реорганізації Центру соціально-психологічної реабілітації дітей

e-mail Друк PDF

21 січня відбулося перше засідання робочої групи для вивчення ситуації щодо реорганізації Комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Полтавської обласної ради, створеної за розпорядженням голови обласної ради Олександра Біленького з метою забезпечення сприятливих соціальних, медичних, психологічних, організаційних та правових умов і гарантій для дітей, які перебувають у закладі.

У засіданні, яке вів заступник голови обласної ради Олексій Чепурко, взяли участь голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, виконуючий обов’язки голови обласної ради, перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко, перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Лунін, заступник голови обласної ради Олег Бєлоножко, заступники голови облдержадміністрації Катерина Рижеченко та Євген Греков, депутати обласної ради: Олег Діденко, Олександр Алексюк, Марина Василенко, Олексій Матюшенко, Людмила Мірошніченко, Ольга Усанова, Олег Дядик, Тетяна Юрченко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, управління майном обласної ради, представники Гадяцького дитячого будинку Полтавської обласної ради та Комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Полтавської обласної ради.

Олексій Чепурко зазначив, що створення робочої групи було викликане резонансом у ЗМІ та соціальних мережах щодо рішення обласної ради «Про реорганізацію Комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Полтавської обласної ради шляхом приєднання до Гадяцького дитячого будинку Полтавської обласної ради та перепрофілювання і зміну найменування Гадяцького дитячого будинку Полтавської обласної ради», саме тому усім учасникам засідання необхідно забути про політичні амбіції і в першу чергу подумати про вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

«Ми говоримо про дітей. Перше, й ключове, для дітей там повинні бути створені умови, друге, для нас важливо, аби той персонал, який працюватиме з дітьми, був фаховий, професійний і працював заради дітей. Ми маємо Гадяцький дитячий будинок, де умови перебування кращі, але ми повинні з’ясувати остаточно, наскільки персонал зможе справитися з поставленими задачами. Нагадаю, у нас виникають великі питання до фаховості персоналу Центру соціально-психологічної реабілітації дітей в місті Полтава», – наголосив заступник голови обласної ради, голова робочої групи Олексій Чепурко.

Останнє оновлення на Четвер, 21 січня 2021, 17:07 Детальніше...

Керівництво та депутати обласної ради взяли участь в Координаційній нараді з питань формування тарифу на послуги транспортування газу для населення АТ «Полтавагаз»

e-mail Друк PDF

20 січня під головуванням голови облдержадміністрації Олега Синєгубова відбулося засідання Координаційної наради з питань формування тарифу на послуги транспортування газу для населення АТ «Полтавагаз».

У роботі наради взяли участь народний депутат України Анастасія Ляшенко, виконуючий обов’язки голови обласної ради, перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко, перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Лунін, заступник голови обласної ради Олексій Чепурко, заступник голови облдержадміністрації Євген Греков, депутати обласної ради: Лариса Босенко, Ірина Степаненко, Іван Сидоренко, Олександр Олексенко, Сергій Савченко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних громад області, райдержадміністрацій, підприємств та установ області, журналісти, громадськість.

У присутніх виникло чимало зауважень до першого заступника голови правління – головного інженера АТ «Полтавагаз» Олександра Чухрая щодо економічного обґрунтування тарифу на послуги з розподілу газу для населення та відсутності ефективної комунікації з абонентами підприємства. За словами виконуючого обов’язки голови обласної ради, першого заступника голови обласної ради Олександра Лемешка, нині питання тарифоутворення набуло суспільного резонансу, тому зниження тарифу на транспортування газу до 1,78 грн (без ПДВ) лише частково задовольнить споживачів послуг АТ «Полтавагаз».

«У мене дуже багато зауважень до роботи газорозподільних підприємств, зокрема, немає чіткої деталізації тарифу на розподіл природного газу, лише формально були проведені громадські обговорення, вкрай низька якість обслуговування абонентів. На мою думку, все це сприяє зростанню невдоволення населення і потребує негайних висновків від операторів газорозподільних мереж», – зазначив Олександр Лемешко.

Останнє оновлення на Четвер, 21 січня 2021, 08:12 Детальніше...

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF
 
20 січня свій День народження відзначає депутат Полтавської обласної ради восьмого скликання Віктор Володимирович Кордубан.
Керівництво, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Віктора Володимировича з особистим святом, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, добробуту, вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!
Останнє оновлення на Середа, 20 січня 2021, 08:30

Розпочато прийом матеріалів на здобуття Премії Полтавської обласної ради імені Панаса Мирного у 2021 році

e-mail Друк PDF

Розпочато прийом матеріалів на здобуття Премії Полтавської обласної ради імені Панаса Мирного, заснованої для відзначення громадян за визначні успіхи в галузі літератури, літературознавства, музики, живопису, архітектури, народної творчості, журналістики, публіцистики, які утверджують гуманістичні й національні ідеали, духовні цінності українського народу, є вагомим внеском у національно-культурне відродження Української держави та оприлюднені на момент засідання журі.

Премія присуджується у наступних номінаціях:

• «Література, літературознавство»;

• «Мистецтво»;

• «Народна творчість, народні ремесла»;

• «Журналістика, публіцистика».

Останнє оновлення на Вівторок, 19 січня 2021, 09:20 Детальніше...

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF
 
17 січня свій День народження відзначає депутат Полтавської обласної ради восьмого скликання Яніна Олександрівна Барибіна.
Керівництво, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Яніну Олесандрівну з особистим святом, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, добробуту, вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!
Останнє оновлення на Субота, 16 січня 2021, 09:13

Полтавська обласна рада вимагає від Президента України, Прем'єр-міністра України, Уряду та НКРЕКП негайно врегулювати проблему із підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги

e-mail Друк PDF

Одним із головних питань, розглянутих та підтриманих на третій позачерговій сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання, стало Звернення до Президента України, Прем'єр-міністра України, Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

На початку пленарного засідання роботу сесії намагалися зірвати кілька осіб, які називають себе громадськими активістами. Однак, після звернення до правоохоронців, депутатам вдалося перейти до конструктивного обговорення питань порядку денного.

Зокрема, під час розгляду Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Президента України, Прем'єр-міністра України, Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, були підтримані пропозиції депутатів з різних фракцій.

У документі йдеться, що підвищення цін на товари і послуги, скорочення робочих місць, аварійний стан житлово-комунальної сфери та пандемія коронавірусу COVID-19 негативно впливають на якість життя та доходи громадян.

Депутати наголошують, що збільшення тарифів на житлово-комунальні послуги без одночасного вирішення питань забезпечення повної зайнятості населення та приведення до європейських стандартів рівня мінімальної заробітної плати й інших соціальних стандартів спричинило непомірне соціальне перенавантаження на кожного громадянина, що призвело до соціальної напруженості та акцій непокори.

Відтак обласна рада вимагає від Президента України, Прем'єр-міністра України, Уряду та НКРЕКП здійснити ряд заходів для врегулювання проблеми. Зокрема:

– впровадити мораторій на підвищення з 1 січня 2021 року тарифів на житлово-комунальні послуги на транспортування енергоносіїв до закінчення карантину та нового перегляду тарифів на постачання енергоносіїв;

Останнє оновлення на П'ятниця, 15 січня 2021, 15:01 Детальніше...

Третя позачергова сесія обласної ради восьмого скликання завершила свою роботу

e-mail Друк PDF

Майже сім годин тривало пленарне засідання третьої позачергової сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання.

Депутати заслухали та обговорили інформацію ПрАТ «Кременчукгаз», АТ «Полтавагаз», АТ «Лубнигаз», ПрАТ «Гадячгаз» щодо економічного обґрунтування тарифів на транспортування газу та ціни на газ, а також інформацію АТ «Полтаваобленерго» щодо скасування пільгового тарифу на електроенергію для побутових споживачів.

Відтак обласна рада з врахуванням пропозицій депутатів прийняла відповідне Звернення до Президента України, Прем'єр-міністра України, Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Детальніше...

Розпочала роботу третя позачергова сесія Полтавської обласної ради

e-mail Друк PDF

14 січня в Полтаві розпочалося пленарне засідання третьої позачергової сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання.

Веде пленарне засідання голова обласної ради Олександр Біленький. У роботі сесії також беруть участь голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко, заступники голови обласної ради: Лілія Руроєва, Олексій Чепурко, народний депутат України Анастасія Ляшенко, заступники голови облдержадміністрації, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, керівники обласних організацій, установ, підприємств, представники громадськості, журналісти.

Депутати затвердили порядок денний засідання, включивши ряд додаткових питань. Із суспільно значущих питань виступили депутати обласної ради Ольга Усанова та Ольга Величко.

Останнє оновлення на Четвер, 14 січня 2021, 15:41 Детальніше...

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF
 
 
7 січня свій День народження відзначає депутат Полтавської обласної ради восьмого скликання Людмила Вікторівна Мірошніченко.
Керівництво, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Людмилу Вікторівну з особистим святом, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, добробуту, вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!
Останнє оновлення на Середа, 06 січня 2021, 09:21

Більше статей...

Сторінка 6 з 414