17 листопада – День працівників сільського господарства

e-mail Друк PDF

Шановні трудівники агропромислового комплексу Полтавщини!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників сільського господарства України!

Щира подяка вам, невтомним та дбайливим трудівникам, закоханим у рідну землю, яка, завдячуючи вашій самовідданій праці, дарує нам щедрі врожаї. Ваш багаторічний досвід, життєву мудрість, працелюбність та наполегливість щодня відчувають наші громадяни, отримуючи високоякісні вітчизняні продукти.

Завдяки вашій хазяйновитості, людським зусиллям, знанням і наполегливості живе село, розвивається сільське господарство, яке є визначною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання.

Спасибі вам за нелегку, потрібну всім нам працю! Гарних вам врожаїв, миру, щастя, злагоди і добробуту в кожну домівку.

Олег Синєгубов,

голова Полтавської обласної

державної адміністрації

Олександр Біленький,

голова Полтавської обласної ради

 

16 листопада – День працівників радіо, телебачення та зв’язку

e-mail Друк PDF

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята. Завдяки вашій наполегливій праці мільйони українців мають можливість отримувати інформацію, бути причетними до суспільних процесів у державі та за її межами.

Сьогодні неможливо уявити життя людини без сучасних засобів комунікації та інформаційних технологій. Ми бачимо плоди вашої роботи, вмикаючи телевізор, виходячи в Інтернет-простір, зазираючи в поштову скриньку, слухаючи радіо. Ви привносите в наше життя динаміку та комфорт, забезпечуєте можливість спілкування. Сучасні інформаційні технології стали поштовхом для розвитку економіки.

Бажаємо вам нових досягнень у професійній діяльності, реалізації творчих задумів, міцного здоров’я, щастя і родинного добробуту!

Олег Синєгубов,

голова Полтавської обласної

державної адміністрації

Олександр Біленький,

голова Полтавської обласної ради

Останнє оновлення на П'ятниця, 15 листопада 2019, 16:05

У Полтаві представили нового голову облдержадміністрації

e-mail Друк PDF

12 листопада Перший заступник керівника Офісу Президента України Сергій Трофімов, за дорученням Глави держави, представив новопризначеного голову Полтавської обласної державної адміністрації Олега Синєгубова.

Ця подія відбулася в залі засідань обласної ради. У заході взяли участь голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, депутати обласної ради, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, структурних підрозділів облдержадміністрації, місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, установ та організацій, профспілок, представники громадськості, духовенства, журналісти.

Сергій Трофімов вручив посвідчення Олегу Синєгубову, побажав успіхів на новій посаді, продемонструвати злагоджену роботу з метою успішного соціально-економічного розвитку Полтавщини.

Далі слово взяв голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, який повідомив про основні завдання, що визначив для себе як керівник облдержадміністрації. Так, він наголосив на необхідності проведення аудиту прийнятих рішень на їх відповідність законам та ефективності. Зокрема, це стосуватиметься галузі будівництва, цільових програм. Також, за його словами, незабаром на Полтавщині буде відкрито два офіси: по залученню інвестицій та з реформування.

Детальніше...

Журі визначило переможців конкурсу «Від студентського самоврядування – до самоврядування громад» 2019 року

e-mail Друк PDF

11 листопада відбулося засідання журі щорічного конкурсу студентських наукових робіт «Від студентського самоврядування – до самоврядування громад». Конкурс засновано Полтавською обласною радою з метою сприяння суспільним ініціативам студентської молоді, її залучення до активної участі у житті територіальних громад області. У засіданні взяв участь заступник голови обласної ради Анатолій Ханко.

Відповідно до Положення про Конкурс, студенти вищих навчальних закладів 3 – 4 рівнів акредитації презентували журі свої наукові дослідження та відповіли на запитання щодо їх змісту.

При визначенні переможців конкурсу журі враховувало відповідність робіт встановленим критеріям оцінювання та результати захисту наукових досліджень.

Керуючись Положенням та зважаючи на рівень розглянутих робіт, журі встановило у 2019 році одну Першу, дві Других і три Третіх премій.

Перша премія присуджена: Руслані Величко, студентці Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г. Короленка, – за наукову роботу «Технологія озеленення подвір’я закладу освіти як основа екологічного виховання учнівської та студентської молоді».

Останнє оновлення на Понеділок, 11 листопада 2019, 16:20 Детальніше...

9 листопада – День української писемності та мови

e-mail Друк PDF

Шановні земляки!

Вітаємо вас з Днем української писемності та мови!

Мова є душею нації, її генетичним кодом, культурним надбанням, яким може пишатися український народ.

За нашу українську мову боролись, звеличували у своїх творах Тарас Шевченко, Григорій Сковорода, Іван Котляревський, Леся Українка та багато інших видатних українських письменників і поетів, справжніх патріотів своєї Батьківщини.

Мова – втiлення думки. Що багатша думка, то багатша мова. Любiмо ïï, вивчаймо ïï, розвиваймо ïï!

Бажаємо, щоб Материнське Слово було для нас духовним джерелом життя і оберегом. За покликом власного сумління та гідності плекаймо у душі любов до рідної мови.

Олег Пругло,

т.в.о. голови Полтавської обласної

державної адміністрації

Олександр Біленький,

голова Полтавської обласної ради

9 листопада – Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

e-mail Друк PDF

Дорогі працівники культури, майстри народного мистецтва!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

Полтавський край славиться своєю багатою культурною спадщиною та творчим сьогоденням. Численні мистецькі фестивалі, проекти та конкурси роблять його відомим далеко за межами нашої країни.

Завдяки вашій невтомній праці, невичерпній енергії та ентузіазму сфера культури області невпинно розвивається та збагачується, створюються умови для творчої активності громадян, застосовуються передові сучасні технології.

Шановна творча еліто! Ми пишаємося, що мистецька нива Полтавщини усіяна яскравими здобутками та високими досягненнями. Популяризуючи найкращі українські традиції та звичаї, які є оберегами історичної пам'яті та національної ідеї, ви зберігаєте духовність та самобутність нашого краю.

Тож нехай ніколи не полишають вас завзятість та енергія, сила волі, витримка та оптимізм! Бажаємо вам міцного здоров’я, родинної злагоди та душевного тепла!

Олег Пругло,

т.в.о. голови Полтавської обласної

державної адміністрації

Олександр Біленький,

голова Полтавської обласної ради

Робоча група підтримала заснування Премії Полтавської обласної ради імені О.М. Байрак

e-mail Друк PDF

7 листопада під головуванням першого заступника голови обласної ради Євгенія Холода та за участю заступника голови обласної ради Анатолія Ханка відбулося засідання робочої групи з вивчення, аналізу та упорядкування обласних премій, заснованих Полтавською обласною радою.

У засіданні також взяли участь депутат обласної ради Володимир Ярошенко, представники громадськості, науковці.

Робоча група розглянула звернення депутата обласної ради Володимира Ярошенка щодо заснування Премії Полтавської обласної ради імені О.М. Байрак у галузі екології, заслухала наукового співробітника комунальної установи «Рекреаційний центр «Криворудський» Полтавської обласної ради Валентину Бабарику, доцента Полтавського Національного педагогічного університету Тетяну Шкуру, професора Полтавської державної аграрної академії Віктора Писаренка, голову Полтавського регіонального відділення МГО «Українська секція міжнародної поліцейської асоціації» Олександра Телека, – які виступили в підтримку ініціативи Володимира Ярошенка.

Останнє оновлення на Четвер, 07 листопада 2019, 16:54 Детальніше...

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF
 
14 листопада свій День народження відзначає депутат Полтавської обласної ради сьомого скликання Яненко Анатолій Іванович.
Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Анатолія Івановича з особистим святом, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, благополуччя, нових вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!
Останнє оновлення на Четвер, 14 листопада 2019, 10:23

Юридична група EUCON запрошує аграріїв Полтавщини до участі в Першому земельному форумі

e-mail Друк PDF

29 листопада 2019 року в Києві відбудеться Перший земельний форум «Доступ до фінансів і лізингу», який об’єднає експертів банківської та фінансової сфер, представників влади, аграрні підприємства та фермерські господарства, страхові та юридичні компанії з метою розгляду аспектів запровадження ринку землі.

Планується розглянути питання щодо доступу сільськогосподарських товаровиробників до фінансових ресурсів, участі у фінансових програмах, отриманні банківських кредитів для придбання земельних ділянок, вимог до позичальника, страхування ризиків та оцінки землі як застави, лізингових інструментів як додаткового способу придбання агротехніки та інші.

На форум запрошуються представники агропідприємств, фермерських господарств, банківського сектору, експерти у сфері фінансів, страхування, інвестицій, а також усі, хто цікавиться тематикою запровадження ринку землі.

Докладніше про програму форуму ту умови участі у ньому можна дізнатися за посиланням: https://tinyurl.com/yy9lwyps

 

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF

 

 
5 листопада свій День народження відзначає депутат Полтавської обласної ради сьомого скликання Мінязев Вячеслав Данилович.
Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Вячеслава Даниловича з особистим святом, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, благополуччя, нових вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!
Останнє оновлення на Вівторок, 05 листопада 2019, 08:32

Олександр Біленький: Завдання влади – забезпечити в 2020 році стовідсоткове наповнення дитячих позашкільних таборів відпочинку

e-mail Друк PDF

Про це заявив голова обласної ради на апаратній нараді у тимчасово виконувача обов’язків голови облдержадміністрації Олега Пругла під час обговорення питання про підсумки проведення в області літньої оздоровчої кампанії в 2019 році та основні завдання з реалізації обласної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2020 рік.

«Ми готові разом з органами місцевого самоврядування співфінансувати путівки в дитячі оздоровчі табори, де діти мають можливість добре відпочити. Проте їх наповнюваність складає лише 87 відсотків. Разом з тим, є питання щодо роботи пришкільних дитячих таборів, в яких, як правило, відсутні належні умови для оздоровлення та відпочинку дітей. Тому завдання влади – забезпечити в 2020 році стовідсоткове наповнення саме дитячих позашкільних таборів відпочинку», – сказав Олександр Біленький.

Також голова обласної ради наголосив на важливості передбачити в обласній програмі кошти для оздоровлення дітей із лінії розмежування.

Детальніше...

Сторінка 10 з 379