Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF
21 серпня свій День народження відзначає депутат Полтавської обласної ради сьомого скликання Бобиль Володимир Валерійович.
Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Володимира Валерійовича з особистим святом, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, благополуччя, нових вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!

Визначено учасників семінару-тренінгу з підготовки проектів на Шкільний громадський бюджет Полтавської області 2019 року

e-mail Друк PDF

Від бажаючих взяти участь у семінарі-тренінгу з підготовки проектів на Шкільний громадський бюджет Полтавської області 2019 року надійшло 175 анкет-заявок. При відборі кандидатів на участь у заході враховувалися мотивація, готовність долучитися до вирішення проблем свого навчального закладу. За результатами відбору, визначено сто учасників семінару-тренінгу. Зі списком учасників можна ознайомитися за посиланням: /index.php/bjudzhet-uchasti

Увага! У разі відмови котрогось із попередньо відібраних учасників, заміну буде обрано з резерву.

Останнє оновлення на Вівторок, 20 серпня 2019, 13:15 Детальніше...

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF

 

20 серпня свій День народження відзначає депутат Полтавської обласної ради сьомого скликання Сазонов Олег Юрійович.
Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Олега Юрійовича з особистим святом, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, благополуччя, нових вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF

 

18 серпня свій День народження відзначає депутат Полтавської обласної ради сьомого скликання Удовіченко Олександр Васильович.
Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Олександра Васильовича з особистим святом, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, благополуччя, нових вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!
Останнє оновлення на Неділя, 18 серпня 2019, 06:33

Перспективи нового адміністративно-територіального устрою Полтавщини обговорили за круглим столом в обласній раді

e-mail Друк PDF

12 серпня, в Полтаві, за участі представників органів місцевого самоврядування та виконавчої влади відбувся круглий стіл «Перспективи формування нової системи адміністративно-територіального устрою Полтавщини». Його організатором виступила Українська асоціації обласних та районних рад за підтримки Полтавської обласної ради та Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування.

У заході взяли участь керівники органів місцевого самоврядування, депутати обласної ради, представники громадських організацій, журналісти.

«Без нового адміністративно-територіального устрою реформа децентралізації, яка відкрила колосальні можливості для розвитку громад, буде неповною. Є перспективний план розвитку Полтавщини, який затвердили депутати Полтавської облради наприкінці минулого року, є урядове бачення подальшого розвитку області, але всім нам спільно треба обговорити цю дорожню карту, доопрацювати її, з тим, щоб новий устрій області максимально враховував інтереси територій та людей», - зазначив виконавчий директор Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування Володимир Микійчук.

За словами модераторів заходу, експертів УАРОР та представників Мінрегіонбуду, запропонований для Полтавщини план адміністративно-територіального устрою передбачає поділ Полтавщини на 4 райони. При цьому скоротяться витрати на утримання органів влади, які наразі дублюють функції, а ось якість послуг та сервісів влади для людей натомість має лише поліпшитися.

Останнє оновлення на Вівторок, 13 серпня 2019, 07:21 Детальніше...

Анатолій Ханко: Полтавщині пощастило мати таку історичну пам’ятку як Більське городище

e-mail Друк PDF

10-11 серпня на території Комунальної установи «Історико-культурний заповідник «Більськ» Полтавської обласної ради, що знаходиться в Котелевському районі, відбувся Третій етнофестиваль «Гелон-фест».

У заході, метою якого є популяризація унікального об’єкта культурної спадщини національного значення – Більського городища, взяв участь виконуючий обов’язки голови Полтавської обласної ради, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко та депутати обласної ради.

«Полтавщині пощастило мати таку історичну пам’ятку як Більське городище, – сказав, вітаючи учасників етнофестивалю, Анатолій Ханко. – Чимало зусиль доклав депутатський корпус обласної ради, аби городище процвітало. Цьому значною мірою сприяють заходи Програми збереження, вивчення та популяризації Більського городища на період 2018 – 2022 роки, прийнятої Полтавською обласною радою».

Анатолій Ханко також висловив вдячність археологам і працівникам історико-культурного заповідника, які дбають про збереження історичного спадку, щороку поповнюють музейні експозиції, знаходячи нові цінні артефакти.

Останнє оновлення на Понеділок, 12 серпня 2019, 11:28 Детальніше...

Депутатська група «За успішну Полтавщину» сприятиме розвитку соціально-економічного потенціалу регіону

e-mail Друк PDF

8 серпня відбулося засідання депутатської групи обласної ради «За успішну Полтавщину», про створення якої було повідомлено на другому пленарному засіданні двадцять шостої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання.

У засіданні, яке голова депутатської групи Геннадій Коваленко, взяли участь депутати обласної ради: Олександр Коваленко, Олександр Сірик, Віктор Скочко, Олександр Сухань, Олександр Трухін, журналісти.

«Депутатська група, в яку на сьогодні увійшло вісім осіб, працюватиме для того, щоб депутати мали змогу ефективніше виконувати депутатські повноваження у вирішенні місцевих проблем, відстоювання інтересів виборців», – наголосив Геннадій Коваленко.

За словами Геннадія Коваленка, депутатська група сприятиме соціально-економічному розвитку Полтавської області, зміцненню територіальних громад, забезпеченню справедливого і рівного доступу громадян до якісних послуг з освіти, медицини, правового захисту тощо.

Останнє оновлення на П'ятниця, 09 серпня 2019, 07:34 Детальніше...

Запрошуємо школярів Полтавщини 14-18 років на семінар-тренінг

e-mail Друк PDF

Досить стояти осторонь проблем своєї школи – час долучитися до прийняття рішень! Повір у власні сили і в те, що шлях від ідеї до її реалізації не такий вже важкий і довгий.

5 серпня стартує відбір на семінар-тренінг з підготовки проектів на Шкільний громадський бюджет Полтавської області 2019 року, який планується провести 2 – 3 вересня на базі дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Ерудит» у с. Потоки Кременчуцького району. Креативне та цікаве навчання, кращі викладачі – фахівці громадського бюджету всеукраїнського рівня, насичена програма, сертифікати про проходження навчання, подарунки та багато іншого.

Захід відбудеться за сприяння Полтавської обласної ради та Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування.

Що потрібно зробити:

– з 5 по 15 серпня заповни електронну анкету за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf3Y1AgI5GDdERqW923r1ABgxrSeaffsyYpP6uUInwaM20Zpw/viewform;

– слідкуй за новинами: список учасників семінару буде розміщено після 15 серпня на офіційному веб-сайті Полтавської обласної ради та в соцмережі Facebook на сторінці «Інвествідділ Полтавської обласної ради».

Про результати відбору учасника семінару буде повідомлено на особисту електронну пошту.

Останнє оновлення на Понеділок, 05 серпня 2019, 12:58

Юхименко Михайло Васильович

e-mail Друк PDF

Полтавська обласна державна адміністрація та Полтавська обласна рада глибоко сумують із приводу смерті заслуженого архітектора України, лауреата Державної премії України у галузі архітектури, колишнього головного архітектора м. Полтава та першого заступника Полтавського міського голови ЮХИМЕНКА Михайла Васильовича й висловлюють співчуття і слова підтримки рідним та близьким померлого.

Останнє оновлення на П'ятниця, 02 серпня 2019, 12:20

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування»: прийом заявок продовжено

e-mail Друк PDF

За інформацією Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, прийом заявок на участь у конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування» продовжено до 4 жовтня 2019 року.

З умовами участі у конкурсі, який проводить Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України спільно з Програмою Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні», можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Мінрегіонбуду за посиланням: http://www.minregion.gov.ua/press/announce/konkurs-krashhi-praktiki-mistsevogo-samovryaduvannya-2019-roku-startuvav/ або за телефонами: (044) 303 99 16 (внутрішні 112, 113, 114); (044) 590 47 76.

 

Журі назвало лауреатів Премії Полтавської обласної ради імені І.П. Котляревського 2019 року

e-mail Друк PDF

30 липня відбулося засідання журі Премії Полтавської обласної ради імені І.П. Котляревського, заснованої для вшанування громадян, які своєю професійною, культурно-освітньою діяльністю сприяють розвитку української літературної мови, театрального мистецтва та української класичної та сучасної музики. Вів засідання перший заступник голови обласної ради, заступник голови журі Євгеній Холод.

Журі ознайомилося з матеріалами, поданими на здобуття премії, розглянуло творчу діяльність претендентів та визначило переможців.

За рішенням журі, лауреатами Премії Полтавської обласної ради імені І.П. Котляревського у 2019 році стали:

– у номінації «Поетичний твір» – Леонід Вернигора, член Національної спілки письменників України, прозаїк, поет, публіцист, кіносценарист – за творчий доробок;

– у номінації «Театральна діяльність» – Світлана Боцула, сценарист, заступник директора з практичного навчання, сприяння працевлаштуванню та зовнішніх зв’язків, викладач-методист Комунального вищого навчального закладу «Гадяцький коледж культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського» – за популяризацію українського театрального мистецтва;

– у номінації «Музично-пісенна творчість» – Олег Тищик, директор комунального закладу «Полтавська обласна філармонія» – за пропаганду кращих зразків українського класичного і сучасного мистецтва;

– у номінації «Медіа-проект» – Олександр Макаренко, директор ПП «Зоря Полтавщини» та Вікторія Корнєва, журналіст ПП «Зоря Полтавщини» – за цикл публікацій рубрики «Будеш, батьку, панувати!..».

Детальніше...

Сторінка 10 з 370