Олександр Біленький: Місцеві бюджети мають право розраховувати на кошти зі Стабілізаційного загальнодержавного фонду

e-mail Друк PDF

Про це заявив голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький під час чергового спільного брифінгу з головою Полтавської облдержадміністрації Олегом Синєгубовим та секретарем Полтавської міської ради Олександром Шамотою щодо ситуації з поширенням коронавірусу в області.

«Нині анонсуються зміни до державного бюджету в зв’язку з епідемією коронавірусу, згідно з якими будуть визначені пільгові канікули з розподілом по певних категоріях і напрямках, створення Стабілізаційного загальнодержавного фонду, на кошти якого матимуть право розраховувати місцеві бюджети. Ці зміни повинні на державному рівні врахувати зниження надходжень від податку на доходи фізичних осіб, рентних платежів, вплинути на фінансування об’єктів ДФРР, – зазначив Олександр Біленький і додав, що нині можливо робити лише прогнози ймовірних втрат.

«За приблизними підрахунками обласний бюджет недоотримає десь 350 млн грн й однозначно доведеться перерозподіляти кошти. Однак, тішить те, що центральні органи влади декларують, що кошти, акумульовані в Стабілізаційному фонді, будуть повернуті місцевим бюджетам після закінчення епідемії Covid-19», – сказав Олександр Біленький.

Останнє оновлення на Середа, 08 квітня 2020, 15:47 Детальніше...

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF
 
7 квітня свій День народження відзначає депутат Полтавської обласної ради сьомого скликання Бондар Микола Митрофанович.
Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Миколу Митрофановича з особистим святом, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, благополуччя, нових вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!
Останнє оновлення на Понеділок, 06 квітня 2020, 07:35

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF

 

3 квітня своє 55-річчя від Дня народження відзначає депутат Полтавської обласної ради сьомого скликання Гаркавенко Олександр Михайлович.

Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Олександра Михайловича з ювілеєм, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, благополуччя, нових вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!

Останнє оновлення на П'ятниця, 03 квітня 2020, 09:49

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF
 
2 квітня свій День народження відзначає депутат Полтавської обласної ради сьомого скликання Порохня Олексій Іванович.
Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Олексія Івановича з особистим святом, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, благополуччя, нових вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!
Останнє оновлення на Четвер, 02 квітня 2020, 08:10

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF
 
2 квітня свій День народження відзначає депутат Полтавської обласної ради сьомого скликання Чечель Валерій Юрійович.
Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Валерія Юрійовича з особистим святом, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, благополуччя, нових вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!  
Останнє оновлення на Четвер, 02 квітня 2020, 08:09

Олександр Біленький: Полтавщина увійшла в п’ятірку областей, які виділили найбільше коштів для боротьби з коронавірусом

e-mail Друк PDF

Про це заявив голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький під час чергового спільного брифінгу з головою Полтавської облдержадміністрації Олегом Синєгубовим та секретарем Полтавської міської ради Олександром Шамотою щодо ситуації з поширенням коронавірусу в області.

«Ті заходи, які ми сьогодні всі разом хочемо реалізувати і реалізовуємо, абсолютно виправдані. Говорячи про те, чи краще боротися з наслідками поширення коронавірусу, чи робити їх профілактику, то звісно, ми зупиняємося на другому варіанті, – наголосив Олександр Біленький. – Полтавщина увійшла в п’ятірку областей, які виділили найбільше коштів для боротьби з коронавірусом. І, що важливо, маємо дуже високий відсоток освоєння цих коштів. Окрім того, є резервний фонд обласного бюджету, яким може оперувати облдержадміністрація і, якщо виникне потреба, за пропозицією профільного департаменту, буде проведена сесія обласної ради».

Також під час брифінгу голова обласної ради вніс пропозицію облдержадміністрації систематизувати ті видатки, які наразі виділяють органи місцевого самоврядування для боротьби з коронавірусом, починаючи від сільської ради і закінчуючи обласною радою.

Останнє оновлення на Середа, 01 квітня 2020, 14:18 Детальніше...

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF
 
1 квітня свій День народження відзначає депутат Полтавської обласної ради сьомого скликання Мамоян Сергій Чолоєвич.
Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Сергія Чолоєвича з особистим святом, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, благополуччя, нових вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!
Останнє оновлення на Середа, 01 квітня 2020, 07:29

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF
 
1 квітня своє 55-річчя від Дня народження відзначає депутат Полтавської обласної ради сьомого скликання Мухтаров Фахраддін Аладдін-огли.
Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Фахраддіна Алладдіна-огли з ювілеєм, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, благополуччя, нових вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!
Останнє оновлення на Середа, 01 квітня 2020, 07:27

«Не пали – компостуй»: стартує відбір громад для участі в експериментальному проекті

e-mail Друк PDF

Лабораторія інноваційного розвитку ПРООН в Україні разом із Центром розвитку інновацій запускають проєкт-челендж для відповідальних громад, які прагнуть ефективно запобігати випалюванню стерні, опалого листя, органічних та інших садових і сільськогосподарських відходів у своїх спільнотах.

Як свідчать дані Державної служби з надзвичайних ситуацій України, щороку в нашій державі відбувається понад 56 тисяч пожеж у природних екосистемах та на відкритих територіях. Це завдає мільярдних збитків, забруднює повітря, знищує цілі екосистеми та забирає життя людей. У 2019 році непрямі збитки від пожеж в екосистемах склали близько 3,4 млрд грн; загинуло 84 людини.

Детальніше...

Пішов із життя Тимченко Олег Вадимович

e-mail Друк PDF

29 березня на 44 році життя помер заступник начальника Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції України Тимченко Олег Вадимович.

Олег Вадимович очолював службу юстиції Полтавщини, багато зробив для забезпечення законності в області, зростання правової свідомості та правової культури полтавців. Його відзначали висока професійність, організаторські здібності, відданість справі, людяність, повага земляків.

Керівництво та депутати Полтавської обласної ради висловлюють глибоке співчуття рідним і близьким, колегам Олега Вадимовича Тимченка з приводу тяжкої втрати.

Останнє оновлення на Понеділок, 30 березня 2020, 12:09

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF

 

 
30 березня свій День народження відзначає депутат Полтавської обласної ради сьомого скликання Сірик Олександр Миколайович.
Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Олександра Миколайовича з особистим святом, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, благополуччя, нових вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!
Останнє оновлення на Понеділок, 30 березня 2020, 09:34

Сторінка 10 з 392