15 грудня – День працівників суду

e-mail Друк PDF

Шановні працівники суду Полтавщини!

Щиро вітаю вас з професійним святом!

Ваша діяльність відіграє важливу роль в утвердженні принципу верховенства права.

Справедливий, неупереджений і незалежний, суд повинен сприяти формуванню в Україні високих стандартів правових відносин та прискорити її вступ до європейської спільноти.

Водночас це вимагає від вас, шановні судді, високої професійності, виваженості судових рішень, відданості ідеалам справедливості та законності.

Бажаю всім працівникам судової системи області міцного здоров’я, миру, родинного тепла, відданого служіння закону!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Інформаційне повідомлення

e-mail Друк PDF

Повідомляємо, що пленарне засідання другої сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання заплановане на 29 грудня 2020 року.

Останнє оновлення на П'ятниця, 18 грудня 2020, 20:05

14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

e-mail Друк PDF

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильської АЕС! Дорогі земляки!

Цього дня у далекому 1986 році ціною надзвичайних людських зусиль було закінчено будівництво захисного саркофагу над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС.

Завдяки подвигу ліквідаторів тієї страшної техногенної катастрофи мільйони людей отримали можливість радіти життю, працювати, ростити дітей, дбати про майбутнє.

Вічна пам'ять тим, хто загинув у боротьбі з ядерною стихією, хто пішов із життя через підірване здоров’я.

Спільний обов’язок влади і суспільства оточити турботою ліквідаторів аварії та «чорнобильські» родини, зробити все можливе для покращення їх соціального захисту, медичного обслуговування, вирішення соціально-побутових питань.

Бажаю вам, шановні герої-чорнобильці, міцного здоров’я, добробуту, миру та довгих років життя. Дякую за мужність та вірність громадянському обов’язку!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Пішов у вічність Чичкало Борис Васильович

e-mail Друк PDF

Полтавська обласна рада із сумом сповіщає, що 11 грудня 2020 року на 85 році пішов із життя ветеран місцевого самоврядування, колишній заступник голови Полтавського облвиконкому з 1982 року, заступник голови Полтавської обласної ради в 1994-1995 роках Борис Васильович Чичкало.

Борис Васильович багато зробив для утвердження місцевого самоврядування на Полтавщині, соціально-економічного розвитку області.

Його відзначали високі організаторські здібності, працелюбство, відповідальність, активна громадянська позиція, повага земляків.

Керівництво та депутати Полтавської обласної ради висловлюють глибоке співчуття рідним і близьким Бориса Васильовича з приводу тяжкої втрати.

 

 

Постійна комісія обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку розглянула стан підготовки профільних програм

e-mail Друк PDF

11 грудня під головуванням Івана Сидоренка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку.

У засіданні взяли участь керівництво та депутати обласної ради, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, державного підприємства «Агентство місцевих доріг Полтавської області», журналісти.

Члени комісії підтримали пропозицію Івана Сидоренка обрати заступниками голови постійної комісії Володимира Говоренка та Людмилу Мірошніченко, секретарем Костянтина Копотуна, сформувавши таким чином керівний склад постійної комісії.

Потому депутати перейшли до обговорення питання про стан підготовки Програм структурними підрозділами Полтавської обласної державної адміністрації. За словами директора Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації Віталія Кулинича, нині в департаменті розробляються нові обласні програми, адже термін реалізації окремих діючих програм закінчується в поточному році. Зокрема, будуть представлені програми, які забезпечуватимуть проведення в області енергоефективних заходів, введення в експлуатацію артезіанських свердловин, будівництво водогонів та інше.

Останнє оновлення на П'ятниця, 11 грудня 2020, 15:47 Детальніше...

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF
 
8 грудня свій День народження відзначає депутат Полтавської обласної ради восьмого скликання Жук Сергій Миколайович.
Керівництво, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Сергія Миколайовича з особистим святом, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, добробуту, вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!
Останнє оновлення на Вівторок, 08 грудня 2020, 08:25

7 грудня – День місцевого самоврядування

e-mail Друк PDF

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад Полтавщини!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

Нині органи місцевого самоврядування України перегортають чергову сторінку свого становлення. Адже місцеві вибори 2020 року стали певним підсумком реформи децентралізації, яка значно розширила повноваження місцевої влади.

Оновлені органи місцевого самоврядування стали ще ближчими до людей, отримали необхідний фінансовий ресурс, а разом з ним – і величезну відповідальність за створення необхідних умов для комфортного й безпечного життя громадян.

У день професійного свята хочу звернутися до вас, шановні голови рад, депутати та працівники органів місцевого самоврядування області! Нині ви маєте всі важелі впливу, аби жителі Полтавщини щоденно відчували позитивні зміни.

Тож нехай це свято об’єднує всіх нас у спільному прагненні й далі розвивати область, утверджувати її високий потенціал на загальнодержавному рівні.

Щиро бажаю вам, дорогі колеги, успіхів, міцного здоров’я і натхнення! Працюйте для людей, генеруйте цікаві ідеї й неодмінно їх реалізовуйте!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Останнє оновлення на Понеділок, 07 грудня 2020, 08:47

6 грудня – День Збройних Сил України

e-mail Друк PDF

Шановні військовослужбовці та ветерани!

Щиро вітаю вас із Днем Збройних Сил України!

Військова служба для більшості з вас стала справою всього життя. Багато хто пройшов нелегке випробування війною, захищав державний суверенітет та територіальну цілісність України на Сході, виконував миротворчу місію.

І сьогодні Українське військо мужньо протистоїть агресору, дає рішучу відсіч ворогу.

Пишаюся вашим патріотизмом і відвагою, зразковим виконанням військового обов’язку, готовністю повсякчас захищати мир і свободу українського народу.

Світла пам’ять героям, які загинули за Україну!

Бажаю вам міцного здоров'я, миру, добробуту, військової звитяги!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

5 грудня – День працівників статистики

e-mail Друк PDF

Шановні працівники статистики Полтавщини!

Щиро вітаю вас із професійним святом!

Розвиток національної економіки неможливий без точних статистичних даних про реальний стан справ у країні та регіонах.

Завдяки вашій праці органи місцевого самоврядування нашої області отримують важливу статистичну інформацію, яка дозволяє розробляти перспективні плани розвитку територій та громад, допомагає депутатам у здійсненні депутатських обов’язків.

Бажаю вам міцного здоров’я, миру, добробуту, нових професійних успіхів!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Олександр Лемешко: Важливо долучати дітей до розуміння діяльності місцевого самоврядування

e-mail Друк PDF

Про це заявив 4 грудня на відкритті виставки-конкурсу дитячих робіт «Самоврядування очима дітей», присвяченої Дню місцевого самоврядування, Олександр Лемешко, обраний першим заступником голови Полтавської обласної ради восьмого скликання.

«Проєкт Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування з проведення виставки-конкурсу дитячих робіт є цікавим і корисним, – зазначив Олександр Лемешко. – Важливо, що ми долучаємо дітей до розуміння діяльності місцевого самоврядування, адже громади об’єднуються, утворюються нові райони, відбувається передача ресурсів, зростає спроможність громад. Разом з тим, ми піклуємося про розвиток дитини, допомагаємо виявити її творчі здібності, підтримуємо таланти».

Захід, організований Полтавською обласною асоціацією органів місцевого самоврядування та комунальною установою «Обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи» Полтавської обласної ради, відбувся в Полтавському академічному обласному театрі ляльок.

Останнє оновлення на Понеділок, 14 грудня 2020, 09:05 Детальніше...

Пішов із життя Голуб Володимир Семенович

e-mail Друк PDF

3 грудня на 77 році пішов із життя голова Громадської ради при Полтавській облдержадміністрації Володимир Семенович Голуб.

Володимир Семенович протягом 10 років був незмінним головою Громадської ради при облдержадміністрації, багато зробив для розвитку громадянського суспільства, конструктивної співпраці між владою та громадянами.

Значну увагу Володимир Семенович приділяв соціально-економічному розвитку області, брав активну участь у пленарних засіданнях сесій обласної ради, роботі постійних комісій, журі премій і конкурсів, заснованих обласною радою.

Його відзначали високі організаторські здібності, активна громадянська позиція, відданість справі, людяність, повага земляків.

Керівництво та депутати Полтавської обласної ради висловлюють глибоке співчуття рідним і близьким, колегам Володимира Семеновича Голуба з приводу тяжкої втрати.

 

 

Більше статей...

Сторінка 10 з 414