20 жовтня – День працівників харчової промисловості

e-mail Друк PDF

Шановні працівники харчової галузі!

Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем працівників харчової промисловості – однієї з основних галузей економіки області!

Завдяки високій фаховості тисяч працівників сфери, їх любові до справи та невтомному пошуку довершених смаків продукти харчування місцевого виробництва впевнено завойовують ринок та заслужену прихильність споживачів.

Уміле поєднання сучасних технологій та кращого досвіду забезпечує високу конкурентоспроможність галузі, сприяє поступовому нарощуванню обсягів виробництва та розширенню асортиментного ряду.

Бажаємо вам міцного здоров’я, родинного затишку, нових трудових здобутків, миру, злагоди та достатку!

Олег Пругло,

т.в.о. голови Полтавської обласної

державної адміністрації

Олександр Біленький,

голова Полтавської обласної ради

На засіданні експертної групи обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавської області розглянуто 55 проектів

e-mail Друк PDF

17 жовтня, під головуванням заступника голови обласної ради Анатолія Ханка, відбулося засідання експертної групи обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавської області, створеної відповідно до розпорядження голови обласної ради Олександра Біленького.

Експертна група, до складу якої увійшли фахівці відділу інвестиційної діяльності та проектного менеджменту виконавчого апарату обласної ради, Департаменту фінансів облдержадміністрації, Управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації, комунального підприємства «Полтавська обласна агенція з енергоефективності Полтавської обласної ради», науковці, перевірила подані на конкурс проекти на відповідність вимогам Положення про конкурс та методичним рекомендаціям, а також провела їх експертну оцінку.

Останнє оновлення на Четвер, 17 жовтня 2019, 14:00 Детальніше...

На Сході України загинула боєць з Полтавщини

e-mail Друк PDF

15 жовтня, в зоні проведення операції Об’єднаних сил на Сході України, від кулі снайпера загинула солдат 101-ї окремої бригади охорони Генерального штабу ЗСУ, жителька міста Миргорода Полтавської області Никоненко Ярослава Сергіївна.

Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутати обласної ради висловлюють щирі співчуття рідним і близьким Ярослави Никоненко з приводу тяжкої втрати.

Останнє оновлення на Середа, 16 жовтня 2019, 08:30

14 жовтня – День захисника України, День Українського козацтва

e-mail Друк PDF

Шановні українські воїни, ветерани! Дорогі полтавці!

Щиро вітаємо вас з Днем захисника України та Днем Українського козацтва!

Цей день уособлює нерозривний зв'язок усіх поколінь славетних воїнів української землі, які в різні часи захищали нашу свободу. Козацтво завжди було символом волелюбності українського народу, національного характеру, сили та мужності. Нині це свято на честь тих, хто відстоює незалежність та територіальну цілісність країни, хто реальними справами підтримує армію та ветеранів.

Сьогодні Україна має сильні Збройні Сили, загартовані в збройному протистоянні на Сході країни, здатні дати гідну відсіч агресору. Наша безмежна вдячність військовослужбовцям за мужність і героїзм, самопожертву і звитягу, патріотизм і вірність присязі.

Зичимо усім оборонцям України міцного здоров’я, невичерпної життєвої енергії, оптимізму, миру, добра та благополуччя!

Олег Пругло,

т.в.о. голови Полтавської обласної

державної адміністрації

Олександр Біленький,

голова Полтавської обласної ради

Нагороджено лауреатів Премії Полтавської обласної ради імені Юрія Горліса-Горського 2019 року

e-mail Друк PDF

11 жовтня, в рамках обласних урочистостей з нагоди Дня захисника України та Дня Українського козацтва, в академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені М.В. Гоголя відбулося нагородження лауреатів Премії Полтавської обласної ради імені Юрія Горліса-Горського 2019 року.

Премія, що носить ім’я нашого видатного земляка – борця за незалежну Україну, військового і громадського діяча, старшини Армії УНР, письменника Юрія Горліса-Горського, заснована обласною радою з метою сприяння національно-патріотичному та військово-патріотичному вихованню молоді Полтавщини.

Тимчасово виконувач голови облдержадміністрації Олег Пругло та заступник голови обласної ради Анатолій Ханко вручили дипломи лауреатів Премії у номінаціях:

– «Захисник України» – за сумлінну військову службу, зразкове виконання військового обов’язку – Віктору Лебедєву, майору запасу Збройних Сил України, учаснику бойових дій;

Детальніше...

Олександр Біленький: Залучення іноземних інвестицій в аеропорт «Полтава» – хороше підґрунтя для подальшого розвитку підприємства

e-mail Друк PDF

Про це заявив голова обласної ради Олександр Біленький 11 жовтня під час підписання Меморандуму про спільну діяльність між Громадською спілкою «Фонд Інноваційних Проектів» та Полтавським обласним комунальним підприємством «Аеропорт «Полтава». У заході також взяли участь т.в.о. голови облдержадміністрації Олег Пругло, секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота, начальник Управління інфраструктури облдержадміністрації Сергій Марчишинець, депутат обласної ради Валерій Прядко, журналісти.

Від Громадської спілки «Фонд Інноваційних Проектів» документ підписав директор Сергій Дем’янов, від Полтавського обласного комунального підприємства «Аеропорт «Полтава» – директор Володимир Окара.

Предметом Меморандуму є об’єднання зусиль сторін для всебічного розвитку та розбудови аеропорту, здійснення його переобладнання та розвитку інфраструктури, залучення інвестицій та операторів пасажирських та транспортних перевезень. Разом із цим, Меморандум не накладає на сторони жодних фінансових, боргових та інших майнових зобов’язань.

На думку голови обласної ради Олександра Біленького, підписання Меморандуму – початок виходу Полтавського обласного комунального підприємства «Аеропорт «Полтава» на новий рівень у сфері повітряних перевезень.

Останнє оновлення на П'ятниця, 11 жовтня 2019, 14:25 Детальніше...

Понад 70 спортивних майданчиків буде збудовано цього року у громадах Полтавщини за співфінансування з обласного та місцевих бюджетів

e-mail Друк PDF

DSC 9774 (Custom)

8 жовтня під головуванням Олександра Алексюка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму. У засіданні взяли участь голова обласної ради Олександр Біленький, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутати обласної ради: Іван Близнюк, Владислав Мостовенко, Олег Сазонов, Ігор Скляр, Ігор Горжій, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, журналісти.

У порядку контролю депутати заслухали інформацію начальника Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Олександра Буцького про стан підготовки основ для будівництва сучасних спортивних майданчиків у 2019 році. Так, відповідно до Обласної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки на придбання синтетичної трави, спеціального обладнання, майданчиків із вуличними тренажерами та мультифункціональних ігрових майданчиків у нинішньому році з обласного бюджету передбачено 41,5 млн грн. Вже закуплено та передано у громади 9 майданчиків зі штучним покриттям розміром 22х42 м та 55 – з вуличним тренажерним обладнанням.

Останнє оновлення на Четвер, 10 жовтня 2019, 14:21 Детальніше...

6 жовтня - День працівників освіти

e-mail Друк PDF

Шановні працівники освіти!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

У сучасному динамічному світі на вас покладена відповідальна місія – не лише давати знання новим поколінням українців, а й навчити їх постійно прагнути до розвитку та самовдосконалення, досягати успіху в умовах безперервної зміни правил та життєвих ситуацій.

Подальша успішна реалізація започаткованого проекту «Нова українська школа» неможлива без вашого професіоналізму, високих моральних якостей, особистої відповідальності, невтомного творчого пошуку та вміння бачити і поважати індивідуальність у кожній дитині.

Наша безмежна вдячність усім, хто виховує і навчає, хто плекає молоде покоління патріотів своєї країни, щедро ділиться з ними своїм душевним теплом та життєвим досвідом.

Зичимо міцного здоров’я, життєвої наснаги, невичерпної енергії, злагоди та добробуту!

Олег Пругло,

т.в.о. голови Полтавської обласної

державної адміністрації

Олександр Біленький,

голова Полтавської обласної ради

 

Українська асоціація районних та обласних рад запрошує до участі в ІХ Міжнародному конкурсі-фестивалі дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest»

e-mail Друк PDF

9 листопада 2019 року у місті Києві, за сприяння Української асоціації районних та обласних рад, Міністерства культури України, Київської міської державної адміністрації, Благодійної організації «Фонд інновацій та розвитку» відбудеться ІХ Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest».

Українська асоціація районних та обласних рад запрошує дитячо-юнацькі творчі колективи та окремих виконавців Полтавської області взяти участь у Конкурсі, який популяризує культурну спадщину України, підтримує талановитих дітей, сприяє зміцненню дружніх зв`язків та культурних взаємовідносин з іншими країнами.

З докладною інформацією про ІХ Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest» та умовами участі у ньому можна ознайомитися за електронною адресою: http: //www.perlyny.com.ua або за тел. 044-586-40-11, 067-520-11-35.

Останнє оновлення на П'ятниця, 04 жовтня 2019, 08:30

Українська асоціація районних та обласних рад оприлюднила резолюцію з питань впровадження реформи децентралізації

e-mail Друк PDF

В рамках комплексних інформаційно-просвітницьких заходів Української асоціації районних та обласних рад, які відбулися наприкінці минуло місяця на Одещині, керівниками районних та обласних рад було розглянуто питання щодо подальшого впровадження в Україні реформи органів місцевого самоврядування та територіальної організації влади.

За результатами обговорення, прийнято відповідну резолюцію, яка охопила питання: змін до Конституції України в частині децентралізації, місцевих виборів 2020 року на новій територіальній основі, адміністративно-територіального устрою держави, ринку землі, функціонування соціальної сфери та визначення повноважень районних рад, що будуть сформовані після укрупнення субрегіонального рівня.

З тестом резолюції можна ознайомитися, натиснувши СЮДИ.

Останнє оновлення на Четвер, 03 жовтня 2019, 16:03

1 жовтня – Міжнародний день людей похилого віку. День ветерана

e-mail Друк PDF

Дорогі представники старшого покоління!

Сердечно вітаємо вас із Міжнародним днем людей похилого віку та Днем ветерана!

Неоціненне багатство людей поважного віку – практичний життєвий досвід, мудрість, знання, вміння. Ви є носіями кращих культурних та трудових традицій українського народу.

На нелегких життєвих дорогах ви зуміли зберегти та пронести у своєму серці найкращі духовні якості покоління – честь, гідність, доброту, любов. Наша безмежна вдячність вам за слушні поради та безцінні знання, за готовність повсякчас підтримати і допомогти, за високу громадянську свідомість, за гідний приклад для наслідування.

Щиро зичимо міцного здоров’я, сімейного щастя, злагоди та добробуту! Нехай вогник родинного тепла завжди зігріває ваші серця!

Олег Пругло,

т.в.о. голови Полтавської обласної

державної адміністрації

Олександр Біленький,

голова Полтавської обласної ради

Останнє оновлення на Середа, 02 жовтня 2019, 08:11

Сторінка 10 з 376