Хорольський район

Голова Хорольської районної ради

Мартюк Віра Анатоліївна

Народилася 13 жовтня 1960 року в с. Петрівка
Хорольського району Полтавської області.
Має вищу економічну освіту.

Навчалася у Козубівській восьмирічній школі
Хорольського району Полтавської області, яку
закінчила у 1974 році.

У 1979 році закінчила Миргородський керамічний технікум за спеціальністю технік-теплотехнік промислових підприємств.

У 1988 році закінчила Полтавський державний сільськогосподарський інститут за спеціальністю - економіст-організатор сільськогосподарського виробництва.

З 08 квітня 2015 року до обрання головою районної ради працювала головою Хорольської районної державної адміністрації.

2014–2015 - начальник управління агропромислового розвитку Хорольської районної державної адміністрації.

2013-2014 - заступник голови Хорольської районної державної адміністрації.

1998-2013 – головний економіст, начальник відділу економіки, планування і реформування відносин в АПК, заступник начальника управління, начальник управління агропромислового розвитку Хорольської районної державної адміністрації.

1988- 1998 – оператор обчислювальних машин, економіст ВАТ «Хорольське ремонтно-транспортне підприємство», бухгалтер Хорольського районного центру зайнятості.

З 2015 року член Хорольської районної в Полтавській області партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Депутат Хорольської районної ради 7 скликання.

Заміжня, має двох синів.

 

ЛІКИ ДЛЯ ІНВАЛІДІВ ТА УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ ВЕЛИКОЇ ВІТЧИЗНЯНОЇ ВІЙНИ, ІНВАЛІДІВ-ЧОРНОБИЛЬЦІВ ЗДЕШЕВЛЕНО

Минулого тижня відбулася «Година контролю» при голові Хорольської районної ради Олександрові Хрипку, де розглядалося питання про хід виконання рекомендацій постійної комісії районної ради з питань охорони здоров`я, соціального захисту населення та соціально-трудових відносин від 13 квітня 2011 року «Про стан соціального та медичного забезпечення ветеранів Великої Вітчизняної війни і праці, дітей війни та інших категорій громадян похилого віку в районі та шляхи його поліпшення». Мова йшла про можливість збільшення знижки (10 %) на ліки ветеранам Великої Вітчизняної війни.

Детальніше...

Спільними зусиллями

Минулої суботи в Петрівській сільській раді було оголошено день загальної мобілізації на благоустрій місцевих населених пунктів. Депутати сільської ради на своїх виборчих округах звернулися до місцевих жителів з пропозицією вийти допомогти наводити порядок на вулицях сіл. Долучилися до цієї справи та власним прикладом показали як потрібно працювати голова Хорольської районної ради Олександр Хрипко і чоловіча половина працівників виконавчого апарату районної ради.Вийшла на суботник і переважна більшість працівників ВСК імені Ватутіна, за винятком тих, хто забезпечував невідкладний виробничий процес. Отже, спільними зусиллями уже впорядковано територію однієї із сільських рад району.

 

Про актуальні питання діяльність територіальних громад Хорольщини

Під головуванням Олександра Хрипка відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Хорольської районної ради за участю голів та секретарів міської та сільських рад району.

Детальніше...

Круглий стіл з ветеранами органів місцевого самоврядування

Круглий стіл завжди був і є запорукою успіху публічного обговорення, висвітлення будь-якого питання чи ділових переговорів. Тож, минулого тижня Хорольською районною радою було ініційовано проведення круглого столу за участю ветеранів органів місцевого самоврядування – колишніх голів та секретарів сільських рад, людей, наполегливою працею яких чимало зроблено для становлення та розвитку самоврядності у районі. Багато з них і зараз приймають активну участь у житті своїх територіальних громад.

Детальніше...

У Хорольському районі запрацював новий дитячий садочок

Починаючи з 2003 року у Хорольському районі відновили свою роботу сім дитячих садочків. Ці надзвичайно важливі події для громад відбулися в селах Бовбасівка, Бригадирівка, Вишняки, Клепачі, Петракіївка, Штомпелівка, Мусіївка. Понад два роки жителі села Мелюшки Хорольського району порушували питання відновлення роботи дитячого садка. Малечі багато, а дитячий садочок тільки у сусідній сільській раді. Та питання не вирішувалося через відсутність у бюджеті сільської ради коштів на його фінансування. Можливо так би бідкалися і надалі молоді матері , якби не керівник місцевого сільськогосподарського підприємства - директор товариства "ГАЯ-Агро" Юрій Яценко. За рахунок підприємства відремонтовано приміщення, закуплено новий інвентар, іграшки та буде утримуватися дитячий садочок. Перші подарунки вихованцям дитячого садочка "Калинка" вручили : голова районної ради Олександр Хрипко, голова районної державної адміністрації Віталій Шевчуга, заступник голови райдержадміністрації Галина Козлова, начальник відділу освіти Вадим Сапа, приватний підприємець Анатолій Деревеня, колишня вчителька Галина Чех.

Сторінка 29 з 30