Стартував Чемпіонат зі спортивного орієнтування серед депутатів місцевих рад Полтавщини та працівників ОМС

e-mail Друк PDF

28 травня в с. Вельбівка новоутвореного Миргородського району, на базі Дитячого оздоровчого табору «Горизонт» Гадяцького обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів імені Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради, стартував Чемпіонат зі спортивного орієнтування серед депутатів місцевих рад усіх рівнів та працівників органів місцевого самоврядування Полтавської області.

Захід проходить за сприяння Полтавської обласної ради з метою популяризації здорового способу життя, залучення депутатів місцевих рад та працівників органів місцевого самоврядування до занять фізичною культурою та спортом, подальшого розвитку спортивного орієнтування в області.

Організаторами змагань виступили Комунальний заклад «Полтавський обласний центр національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді Полтавської обласної ради» та відокремлений підрозділ Федерації спортивного орієнтування України у Полтавській області.

Відкриваючи Чемпіонат, голова обласної ради Олександр Біленький зазначив масовість змагань та активність їх учасників.

«Сьогоднішні змагання зі спортивного орієнтування по чисельності не поступаються будь-яким змаганням обласного рівня. Бачу, що депутати приїхали з гарним настроєм, налаштовані на перемогу» – підкреслив Олександр Біленький.

Разом з тим, він наголосив на важливості саме цього виду спорту.

«Спортивне орієнтування – один з найкращих, класних видів спорту – ці змагання не лише цікаві, а й корисні для кожної людини, – сказав Олександр Біленький. – Потрібно вміти орієнтуватися в лісі, координувати рухи, аби здолати дистанцію. Звісно, для нас спортивне орієнтування – це не лише забіг по лісу – це ще й допомога один одному, спілкування між колегами, позитивні емоції».

Олександр Біленький побажав учасникам змагань успіхів та спортивної вдачі.

У Чемпіонаті беруть участь 150 депутатів місцевих рад працівників органів місцевого самоврядування Полтавської області. У їх числі – голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький та депутати обласної ради.