Проєкт порядку денного:
1. Про проєкт рішення обласної ради «Про встановлення вартості харчування в закладах загальної середньої освіти, які належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області».
2. Про розгляд питання «Про надання згоди на прийняття майна за адресою: місто Кременчук, проспект Свободи, будинок 106 у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області».
3. Про звернення батьківського колективу Полтавського спортивного ліцею Полтавської обласної ради щодо ремонту укриття закладу.
4. Про проєкт Плану формування мережі закладів освіти, що забезпечуватимуть здобуття повної загальної середньої освіти на території області з 1 вересня 2027 року.
5. Про проєкт плану роботи постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки та культури на 2024 рік.
6. Різне.
- Головна
- Анонси подій
- Засідання постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки та культури
Засідання постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки та культури
19
Вівторок
Грудня
2023
1000