Наприклад, 18.08.2022
Наприклад, 18.08.2022
Наприклад, 18.08.2022
Наприклад, 18.08.2022
Наприклад, 18.08.2022

Засідання постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин

Опубліковано 18 Лютого 2022 року, о 15:04
22
Вівторок
Лютого
2022
1300

До проєкту порядку денного включено питання:
1. Про звернення Департаменту будівництва, містобудування та архітектури Полтавської обласної державної адміністрації щодо надання в користування на умовах суперфіцію строком на 5 років земельної ділянки площею 4,1029 га забудованих земель, кадастровий номер 5320810100:52:047:0017 для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту (реконструкція комунального закладу ²Спортивний комплекс міста Гребінка² за адресою: пров. Спортивний, 2, м. Гребінка.
2. Про клопотання Лубенського міського голови щодо встановлення (зміни) меж міста Лубни Лубенського району Полтавської області. 
3. Про розгляд проєкту рішення «Про зведений пооб’єктний перелік робіт з інвентаризації земельних ділянок водного фонду, витрати щодо яких підлягають компенсації за рахунок коштів обласного бюджету, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва».
4. Про розгляд проєкту рішення «Про зведений пооб’єктний перелік робіт з інвентаризації земель державної власності лісогосподарського призначення, витрати щодо яких підлягають компенсації за рахунок коштів обласного бюджету,що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва».
5. Про розгляд проєкту рішення  «Про зведений пооб’єктний перелік робіт з інвентаризації земель запасу лісового фонду, витрати щодо яких підлягають компенсації за рахунок коштів обласного бюджету, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва».
6. Про розгляд проєкту рішення  «Про зведений пооб’єктний перелік робіт з інвентаризації земельних ділянок зайнятих полезахисними лісовими смугами, розташованих на землях сільськогосподарського призначення, витрати щодо яких підлягають компенсації за рахунок коштів обласного бюджету, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва».
7. Про розгляд проєкту рішення «Про внесення змін до Програм поводження з побічними продуктами тваринного походження та забезпечення діагностики і оперативного виявлення збудників інфекційних хвороб, спільних для людей і тварин, на території Полтавської області на 2021-2025 роки».
8. Про погодження клопотання щодо приведення існуючого поділу лісів у відповідність до Порядку поділу лісів на категорії та виділення особливо захисних лісових ділянок по СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОМУ ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВОСКОБІЙНИКИ» Миргородського району Полтавської області.
9. Про погодження клопотання щодо приведення існуючого поділу лісів у відповідність до Порядку поділу лісів на категорії та виділення особливо захисних лісових ділянок по ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «БАТЬКІВЩИНА» Миргородського району Полтавської області.
10. Про погодження клопотання щодо приведення існуючого поділу лісів у відповідність до Порядку поділу лісів на категорії та виділення особливо захисних лісових ділянок по СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОМУ ВИРОБНИЧОМУ КООПЕРАТИВУ «БАТЬКІВЩИНА» Полтавського району Полтавської області.
11. Про стан виконання у 2021 році Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2027 року.
12. Про стан виконання Програми соціально-економічного розвитку Полтавської області у 2021 році в сфері аграрного сектору економіки.
13. Про вжиті фітосанітарні заходи по ліквідації регульованих шкідливих організмів на території Полтавської області за 2016-2020 роки.
14. Про стан створення штабу громадських інспекторів із охорони довкілля при Міністерстві екології та природних ресурсів.
15. Про вжиті заходи щодо прийняття у власність територіальних громад полезахисних лісосмуг.
16. Звіт про проведену роботу постійної комісії з питань аграрної політики та земельних відносин Полтавської обласної ради за період з 27 листопада 2020 року по 31 грудня 2021 року.
17. Різне.