Наприклад, 05.12.2023
Наприклад, 05.12.2023
Наприклад, 05.12.2023
Наприклад, 05.12.2023
Наприклад, 05.12.2023

Засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном

30
Понеділок
Жовтня
2023
1000

Проєкт порядку денного:

1. Про проєкт рішення «Про приймання-передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області у комунальну власність Нехворощанської територіальної громади». 
2. Про розгляд питання «Про передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області у комунальну власність Хорольської міської територіальної громади». 
3. Про розгляд питання «Про передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області у комунальну власність Лубенської територіальної громади». 
4. Про розгляд питання «Про приймання-передачу нерухомого майна та матеріальних цінностей в межах спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області». 
5. Про проєкт рішення обласної ради «Про приймання-передачу майна в межах спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області». 
6. Про проєкт рішення обласної ради «Про закріплення майна на праві оперативного управління». 
7. Про проєкт рішення обласної ради «Про затвердження Положення про Управління майном обласної ради у новій редакції». 
8. Про проєкт рішення обласної ради «Про затвердження розпоряджень голови обласної ради». 
9. Про листи Управління майном обласної ради щодо надання в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області.
10. Про розгляд питання «Про збільшення статутного капіталу ПОЛТАВСЬКОГО ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА ТЕПЛОВОГО ГОСПОДАРСТВА «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО». 
11. Про План розвитку КП ПОР «Полтававодоканал» на 2023 – 2027 роки та Інвестиційну програму КП ПОР «Полтававодоканал» на 2023 рік.
12. Про Річний план ліцензованої діяльності з водопостачання та водовідведення  КП ПОР «Полтававодоканал» на 2024 рік.
13. Про аудиторський звіт фінансової звітності КП ПОР «Полтававодоканал».
14. Про проєкт рішення обласної ради «Про реорганізацію Комунального підприємства Полтавської обласної ради «Градизьккомунсервіс» шляхом приєднання до Комунального підприємства Полтавської обласної ради «Полтававодоканал». 
15. Про проєкт рішення обласної ради «Про реорганізацію Комунального підприємства Полтавської обласної ради «Зіньківський комунгосп» шляхом приєднання до Комунального підприємства Полтавської обласної ради «Полтававодоканал». 
16. Про проєкт рішення обласної ради «Про надання дозволу КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ» на отримання кредиту на умовах овердрафту в ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВІ «МТБ БАНК». 
17. Про виділення коштів КП ПОР «Полтававодоканал» на відновлення пошкоджених елементів благоустрою та асфальтобетонного покриття після проведення аварійно-ремонтних робіт на мережах водопроводу і каналізації.
18. Про розгляд питання «Про збільшення статутного капіталу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ». 
19. Про проєкт рішення обласної ради «Про передачу об’єкта «Реконструкція скверу пам’яті Героїв України на розі вул. Небесної Сотні та вул. Гагаріна в  м. Полтава з влаштуванням щогли-флагштоку для Державного Прапора України та комплексним благоустроєм прилеглої території в існуючих межах». 
20. Про проєкт рішення «Про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування у Полтавській області на 2021 ‒ 2023 роки».
21. Про проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін до Переліку природоохоронних заходів для фінансування з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища в 2023 році». 
22. Про проєкт рішення обласної ради «Про затвердження Положення про Піклувальну раду закладу загальної середньої освіти, засновником якого є Полтавська обласна рада, та утворення Піклувальної ради Полтавського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Віталія Грицаєнка Полтавської обласної ради». 
23. Про виконання обласного бюджету за перше півріччя 2023 року.
24. Про проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін до показників обласного бюджету Полтавської області на 2023 рік 1610000000 (код бюджету)». 
25. Різне. Р-н