16 липня під головуванням Олександра Алексюка відбулось виїзне засідання постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму.
16 липня голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький разом із заступником голови обласної ради Олексієм Чепурком зустрілися із військовим Іваном Чорним. Чоловік родом із Великорублівської громади Полтавської області.
ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» інформує про намір зміни тарифів на послугу з постачання теплової енергії та послугу з постачання гарячої води на планований період.