13 вересня – День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості

e-mail Друк PDF

Шановні працівники нафтової, газової та нафтопереробної промисловості Полтавщини!

Прийміть щирі вітання з професійним святом!

Видобування вуглеводнів стало невід'ємною умовою успішного соціально-економічного розвитку України та полтавського регіону.

Від стабільного забезпечення паливно-енергетичними ресурсами залежить робота підприємств, організацій і установ, закладів освіти, охорони здоров'я, культури, громадського харчування, транспорту, тепло та затишок в оселях громадян.

Вагомі здобутки нафтогазового комплексу області – зростання видобутку вуглеводнів та обсягів виробництва якісного пального – є свіченням вашої професіональної майстерності та працелюбства, відповідальності за доручену справу.

Із почуттям вдячності зичу вам міцного здоров'я, миру, добробуту та нових трудових звершень!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

12 вересня – День фізичної культури і спорту

e-mail Друк PDF

Шановні спортсмени та фізкультурники Полтавщини!

Щиро вітаю вас з Днем фізичної культури і спорту!

Значення фізичної культури і спорту в життєдіяльності нашої області, її територіальних громад постійно зростає – розбудовується спортивна інфраструктура, зміцнюється матеріальна база спортивних шкіл та центрів, до занять фізичною культурою і спортом долучається все більше громадян.

Розвитку фізкультурно-спортивного руху на Полтавщині сприяють вагомі досягнення полтавських спортсменів, які утверджують міжнародний авторитет України на європейській та світовій аренах, виявляють наполегливість, витривалість і цілеспрямованість.

Вдячний усім, хто сьогодні активно займається фізичною культурою та спортом, пропагує здоровий спосіб життя.

Бажаю вам міцного здоров'я, успіхів та спортивних перемог!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Останнє оновлення на П'ятниця, 11 вересня 2020, 09:15

Профільна комісія обласної ради вважає за необхідне звільнити із займаної посади директора Центру соціально-психологічної реабілітації дітей

e-mail Друк PDF

10 вересня під головуванням Олександра Алексюка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму, на якому розглянуто питання про звільнення директора Комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Полтавської обласної ради Валентина Гавриленка.

У засіданні взяли участь заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, заступник голови облдержадміністрації Катерина Рижеченко, депутати обласної ради: Владислав Мостовенко, Олексій Порохня, Ігор Скляр, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та обласної ради.

Про комплексну перевірку Комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Полтавської обласної ради робочою групою, створеною за розпорядженням голови облдержадміністрації, поінформувала начальник Служби у справах дітей облдержадміністрації Ірина Фоменко. Йшлося про порушення Валентином Гавриленком умов контракту в частині керівництва закладом, забезпечення належної організації його роботи, виконання завдань, передбачених законодавством та статутом закладу.

Детальніше...

Нагороджено лауреатів Премії Полтавської обласної ради імені І.П. Котляревського 2020 року

e-mail Друк PDF

9 вересня, в день народження зачинателя української літератури Івана Котляревського, в Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. М.В. Гоголя відбулася урочиста церемонія нагородження лауреатів Премії Полтавської обласної ради І.П. Котляревського 2020 року.

Митців, чия професійна та культурно-освітня діяльність сприяла розвитку української літературної мови, театрального мистецтва, української класичної і сучасної музики та які здобули почесне право носити ім’я лауреата Премії Полтавської обласної ради імені І.П. Котляревського, привітали та вручили нагороди депутат обласної ради Руслан Рогов та заступник голови облдержадміністрації Катерина Рижеченко.

Детальніше...

6 вересня – День підприємця

e-mail Друк PDF

Шановні підприємці Полтавщини!

Прийміть щирі вітання з професійним святом!

Ваша наполеглива праця, поєднана з діловими якостями, є потужним прискорювачем суспільного прогресу.

Завдяки розвитку підприємництва, функціонуванню приватних підприємств створюються нові робочі місця, збільшується пропозиція товарів і послуг, зростають фінансові надходження до бюджетів різних рівнів, зміцнюється економіка регіону та держави.

Бажаю вам доброго здоров’я, родинного тепла, успішного бізнесу та впевненості в завтрашньому дні!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

До голосування у Бюджеті участі Полтавської області допущені 146 проєктів

e-mail Друк PDF

4 вересня відбулося засідання робочої групи з реалізації обласної програми «Бюджет участі Полтавської області на 2017-2020 роки», створеної за розпорядженням голови обласної ради Олександра Біленького. Вів засідання заступник голови обласної ради Анатолій Ханко.

За інформацією відділу інвестиційної діяльності та проектного менеджменту виконавчого апарату обласної ради, цього року жителі області подали 148 проєктів, які стосувалися комунального господарства, спорту та туризму, культури та освіти, безпеки та громадського порядку, навколишнього середовища, соціального захисту населення. Учасниками Бюджету участі Полтавської області 2020 року стали мешканці 22 районів області, міст: Лубен, Решетилівки, Зінькова, Кобеляк, Гребінки, Хорола, Карлівки. Найбільше проєктів надійшло з Гадяцького, Полтавського, Кременчуцького та Хорольського районів. Разом з тим, не взяли участь у конкурсі мешканці Диканського, Машівського та Миргородського районів. Два проєкти, подані на конкурс, не відповідають встановленим вимогам.

Детальніше...

Журі визначило лауреатів Премії Полтавської обласної ради імені А.С. Макаренка 2020 року

e-mail Друк PDF

2 вересня за участю голови обласної ради Олександра Біленького та першого заступника голови обласної ради Євгенія Холода відбулося засідання журі Премії Полтавської обласної ради імені А.С. Макаренка, заснованої для відзначення педагогічних працівників за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної освіти та виховання молоді.

Члени журі обговорили кандидатури претендентів на здобуття Премії, розглянули їх педагогічну діяльність та професійні здобутки.

За рішенням журі, лауреатами Премії Полтавської обласної ради імені А.С. Макаренка у 2020 році стали:

– у номінації «Загальноосвітні заклади» – Ольга Гурська, кандидат педагогічних наук, заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу «Полтавська спеціалізована школа-інтернат спортивного профілю І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради»;

– у номінації «Професійно-технічні заклади» – Василь Сулима, директор Вищого професійного гірничо-будівельного училища;

– у номінації «Дошкільні заклади» – Ірина Платко, завідувач Потічанської філії І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом Опорного закладу «Решетилівський ліцей імені І.Л. Олійника Решетилівської міської ради»;

– у номінації «Позашкільні установи» – Майя Бугрій, керівник гуртка Будинку дитячої та юнацької творчості Котелевської районної ради.

Останнє оновлення на Четвер, 03 вересня 2020, 07:50 Детальніше...

Сторінка 6 з 934