19 грудня – День адвокатури

e-mail Друк PDF

Шановні працівники адвокатури Полтавщини!

Прийміть щирі вітання з професійним святом!

Упродовж останніх років адвокатура стала одним із важливих, самостійних і незалежних інститутів нашого суспільства.

Глибоко переконаний, що ваші компетентність, знання та досвід і надалі слугуватимуть утвердженню законності та справедливості в Україні,  сприятимуть розвитку демократії.

Бажаю вам успішної комунікації з усіма учасниками правових відносин, уміння переконливо відстоювати свою позицію, забезпечувати законність і верховенство права! Міцного здоров’я, родинного затишку та добробуту вам і вашим родинам!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Олександр Біленький: Вдячні європейським організаціям і структурам, які підтримують наші заклади професійно-технічної освіти

e-mail Друк PDF

17 грудня у Державному навчальному закладі «Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І.Г. Боровенського» відбулася офіційна передача ІТ-обладнання, придбаного в рамках реалізації Програми «EU4Skills: Кращі навички для сучасної України».

У заході взяли участь голова обласної ради Олександр Біленький, відповідальна особа за координацію Програми «EU4Skills: Кращі навички для сучасної України» в Полтавській області Анатолій Безпалюк, директор Державного навчального закладу «Решетилівський професійний аграрний ліцей» імені І.Г. Боровенського Ніла Спільна, педагогічний колектив ліцею, журналісти.

Державний навчальний заклад «Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І.Г. Боровенського» став одним із п’яти закладів професійно-технічної освіти України, що отримав ІТ-обладнання. Співпраця ж між Україною та Європейською Комісією по фінансуванню Програми «EU4Skills: Кращі навички для сучасної України» розпочалася 17 грудня 2018 року.

Нині Програму реалізують у 7 пілотних областях України, в тому числі й Полтавській. Завдяки фінансовій підтримці країн-членів Європейського Союзу Німеччини, Фінляндії, Польщі та Естонії в обраних закладах профтехосвіти відбувається модернізація матеріально-технічної бази, оновлення змісту освітніх програм, навчання керівників та викладачів з цифрових компетентностей тощо.

На думку голови обласної ради Олександра Біленького, те, що три професійно-технічних заклади Полтавщини отримали можливість долучитися до реалізації Програми, є показовим і свідчить про високий рівень цих закладів та затребуваність випускників на ринку праці.

«Дуже добре, що Євросоюз точково допомагає закладам профтехосвіти Полтавської області, щоб ці заклади не були забутими, як у пострадянські часи. Тому ми щиро вдячні європейським організаціям і структурам, які підтримують наші заклади. Зі свого боку обласна влада також виділяє кошти з бюджету на розвиток закладів профтехосвіти, зокрема, й аграрного ліцею, який є одним з кращих в Україні», – зазначив Олександр Біленький.

Останнє оновлення на П'ятниця, 18 грудня 2020, 08:23 Детальніше...

Названо лауреатів Премії Полтавської обласної ради імені Петра Ротача 2020 року

e-mail Друк PDF

17 грудня під головуванням Олексія Чепурка, обраного заступником голови обласної ради восьмого скликання, відбулося засідання журі Премії Полтавської обласної ради імені Петра Ротача, заснованої з метою сприяння розвитку національного краєзнавчого руху, вивченню минулого і сьогодення Полтавщини, дослідницько-краєзнавчій діяльності у галузях історії та літератури, відзначення краєзнавців за вагомі творчі здобутки.

Журі ознайомилося з матеріалами, поданими на здобуття премії, розглянуло творчу діяльність претендентів та визначило переможців.

За рішенням журі, лауреатами Премії Полтавської обласної ради імені Петра Ротача в нинішньому році стали:

– у номінації «Історичне краєзнавство» – Віктор Міщанин, краєзнавець, провідний науковий співробітник Національного музею-заповіднику українського гончарства в Опішному, науковий співробітник Інституту керамології – відділення Інституту народознавства НАН України, кандидат історичних наук, член Національної спілки майстрів народного мистецтва – за книги: «Мотрона Назарчук: життя і творчість», «Віра Мордіна: про гончарство, вишивання і не тільки…»;

– у номінації «Літературне краєзнавство» – Микола Степаненко, ректор Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, доктор філологічних наук, професор, член Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України – за енциклопедичні видання: «Літературно-мистецька Полтавщина», «Мовознавча Полтавщина», «Літературознавча Полтавщина», довідник «Сучасні письменники Полтавщини».

Останнє оновлення на Понеділок, 21 грудня 2020, 08:42 Детальніше...

15 грудня – День працівників суду

e-mail Друк PDF

Шановні працівники суду Полтавщини!

Щиро вітаю вас з професійним святом!

Ваша діяльність відіграє важливу роль в утвердженні принципу верховенства права.

Справедливий, неупереджений і незалежний, суд повинен сприяти формуванню в Україні високих стандартів правових відносин та прискорити її вступ до європейської спільноти.

Водночас це вимагає від вас, шановні судді, високої професійності, виваженості судових рішень, відданості ідеалам справедливості та законності.

Бажаю всім працівникам судової системи області міцного здоров’я, миру, родинного тепла, відданого служіння закону!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

e-mail Друк PDF

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильської АЕС! Дорогі земляки!

Цього дня у далекому 1986 році ціною надзвичайних людських зусиль було закінчено будівництво захисного саркофагу над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС.

Завдяки подвигу ліквідаторів тієї страшної техногенної катастрофи мільйони людей отримали можливість радіти життю, працювати, ростити дітей, дбати про майбутнє.

Вічна пам'ять тим, хто загинув у боротьбі з ядерною стихією, хто пішов із життя через підірване здоров’я.

Спільний обов’язок влади і суспільства оточити турботою ліквідаторів аварії та «чорнобильські» родини, зробити все можливе для покращення їх соціального захисту, медичного обслуговування, вирішення соціально-побутових питань.

Бажаю вам, шановні герої-чорнобильці, міцного здоров’я, добробуту, миру та довгих років життя. Дякую за мужність та вірність громадянському обов’язку!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Пішов у вічність Чичкало Борис Васильович

e-mail Друк PDF

Полтавська обласна рада із сумом сповіщає, що 11 грудня 2020 року на 85 році пішов із життя ветеран місцевого самоврядування, колишній заступник голови Полтавського облвиконкому з 1982 року, заступник голови Полтавської обласної ради в 1994-1995 роках Борис Васильович Чичкало.

Борис Васильович багато зробив для утвердження місцевого самоврядування на Полтавщині, соціально-економічного розвитку області.

Його відзначали високі організаторські здібності, працелюбство, відповідальність, активна громадянська позиція, повага земляків.

Керівництво та депутати Полтавської обласної ради висловлюють глибоке співчуття рідним і близьким Бориса Васильовича з приводу тяжкої втрати.

 

 

Постійна комісія обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку розглянула стан підготовки профільних програм

e-mail Друк PDF

11 грудня під головуванням Івана Сидоренка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку.

У засіданні взяли участь керівництво та депутати обласної ради, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, державного підприємства «Агентство місцевих доріг Полтавської області», журналісти.

Члени комісії підтримали пропозицію Івана Сидоренка обрати заступниками голови постійної комісії Володимира Говоренка та Людмилу Мірошніченко, секретарем Костянтина Копотуна, сформувавши таким чином керівний склад постійної комісії.

Потому депутати перейшли до обговорення питання про стан підготовки Програм структурними підрозділами Полтавської обласної державної адміністрації. За словами директора Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації Віталія Кулинича, нині в департаменті розробляються нові обласні програми, адже термін реалізації окремих діючих програм закінчується в поточному році. Зокрема, будуть представлені програми, які забезпечуватимуть проведення в області енергоефективних заходів, введення в експлуатацію артезіанських свердловин, будівництво водогонів та інше.

Останнє оновлення на П'ятниця, 11 грудня 2020, 15:47 Детальніше...

Сторінка 6 з 700