7 грудня – День місцевого самоврядування

e-mail Друк PDF

Шановні депутати, працівники місцевих рад,

ветерани місцевого самоврядування!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

Роки незалежності нашої держави переконливо засвідчили, що місцеве самоврядування стало провідною цінністю, невід'ємною складовою загального процесу розбудови устрою країни, міцним фундаментом народовладдя. Воно органічно поєднало форми представницької демократії та безпосереднє волевиявлення населення, стало неодмінною передумовою динамічного соціально-економічного та культурного розвитку територій, всієї України.

Сьогодні на Полтавщині успішно працюють 534 місцеві ради різних рівнів, які в тісній співпраці з органами виконавчої влади, спираючись на широку підтримку громадськості, вирішують актуальні питання життєдіяльності територіальних громад.

Дякуємо всім, хто своєю наполегливою працею утверджує місцеве самоврядування, відстоює інтереси виборців. Велике спасибі ветеранам, які зробили чимало для становлення та розвитку самоврядності в області.

Нехай це свято спонукає до об'єднання зусиль депутатів усіх місцевих рад, посадових осіб місцевого самоврядування в ім’я процвітання благодатного полтавського краю, щасливого та заможного життя його мешканців.

Сердечно бажаємо міцного здоров'я, життєвої наснаги, плідної праці на теренах розвитку самоврядності.

З повагою

 

Голова облдержадміністрації      Олександр Удовіченко

Голова обласної ради                   Іван Момот

 

Останнє оновлення на Субота, 04 грудня 2010, 11:22

Скликається друге засідання першої сесії обласної ради

e-mail Друк PDF

Голова обласної ради Іван Момот підписав повідомлення про скликання другого засідання першої сесії Полтавської  обласної  ради  шостого  скликання, яке відбудеться 7 грудня 2010 року о 10 годині у великому залі засідань обласної ради (м. Полтава, вул. Жовтнева, 45).

На пленарному засіданні  передбачається розглянути питання:

  1. Про Положення про постійні комісії обласної ради.
  2. Про постійні комісії обласної ради.
  3. Про Положення про президію обласної ради.
  4. Про затвердження Положення про помічника-консультанта депутата Полтавської обласної ради та опису посвідчення помічника-консультанта депутата обласної ради.
  5. Про затвердження розпоряджень голови обласної ради.
  6. Про внесення змін та доповнень до додатку до рішення двадцятої позачергової сесії обласної ради п`ятого скликання від 27 березня 2009 року «Про цільову програму впровадження в області проекту Програми Розвитку Організації Об`єднаних Націй (ПРООН) та Європейської Комісії (ЄК) «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» на 2009 – 2010 роки».
  7. Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2010 рік.
  8. Про порядок фінансування витрат обласного бюджету в 2011 році до його затвердження сесією обласної ради.
  9. Різне.

Журі назвало переможців студентського конкурсу

e-mail Друк PDF

Відбулося засідання журі щорічного конкурсу студентських наукових робіт «Від студентського самоврядування – до самоврядування громад», заснованого Полтавською обласною радою.

Журі, яке очолює заступник голови обласної ради Володимир Марченко, розглянуло подані на конкурс студентські роботи та визначило кращі з них.

Цього року, відповідно до Положення про конкурс, та зважаючи на науково-практичний рівень студентських робіт, журі встановило  дві других і чотири третіх премії.

Детальніше...

Особистий прийом громадян

e-mail Друк PDF

Голова обласної ради Іван Момот затвердив графік особистого прийому громадян керівництвом обласної ради.

Керуючись статтею 40 Конституції України, статтею 22 Закону України «Про звернення громадян», статтею 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 10 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», для забезпечення реалізації прав громадян на звернення встановлено, що голова обласної ради Іван Момот прийматиме громадян у першу середу місяця, перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко вестиме прийом громадян у третю середу місяця, заступник голови обласної ради Володимир Марченко - у першу п’ятницю місяця.

Прийом проводитиметься з 10 години ранку.

Попередньо записатися на прийом можна по телефону: 56-47-64, або звернутися особисто за адресою: м. Полтава, вул. Жовтнева, 45, к.433

Навчатися управляти регіональним розвитком

e-mail Друк PDF

29 листопада в Полтаві розпочав роботу спільний Проект Європейського Союзу та Міністерства регіонального розвитку та будівництва України. У рамках проекту відбувся круглий стіл з питань регіонального розвитку та адміністративно-територіальної реформи та стартував навчальний курс щодо розробки та управління проектами місцевого та регіонального розвитку. П’ятиденна навчальна програма складається з лекцій та практичних завдань і має на меті підготовку фахівців щодо управління проектами.

Учасниками навчання стали представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з Полтавської, Сумської, Харківської та Кіровоградської областей.

Детальніше...

Навчаються сільські голови

e-mail Друк PDF

29 листопада в обласному Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій розпочалося навчання вперше обраних сільських голів Полтавщини.

У цей день відбулася зустріч голови обласної ради Івана Момота з сільськими головами Гадяцького, Диканського, Зіньківського, Котелевського. Решетилівського та Чутівського районів.

Іван Момот поінформував сільських голів про соціально-економічну ситуацію в області, зупинився на участі обласного бюджету в утриманні автомобільних доріг місцевого значення, розв’язанні важливих природоохоронних проблем.

Детальніше...

«Сонечко» знову засяяло у Пронозівці

e-mail Друк PDF

Проблема відродження полтавського села – одне із завдань, які голова обласної ради Іван Момот називає у числі пріоритетів роботи Полтавської обласної ради шостого скликання. Питання це непросте, вимагає комплексного підходу та безпосередньої участі державних інституцій. Але починати потрібно на місцях, дбаючи про гідний рівень умов життя сільського населення, трудову зайнятість, відновлення роботи дитсадків, організацію змістовного дозвілля молоді. Саме ці питання стали лейтмотивом першої робочої поїздки голови обласної ради Івана Момота у Глобинський район.

Понад 14 довгих років малеча з Пронозівки та навколишніх чотирьох сіл змушена була здобувати удома дошкільну освіту. Завдяки ініціативі та старанням Пронозівського сільського голови Степана Скриля, депутатів сільської ради, які своїм рішенням взяли занедбану будівлю дитячого садочку на баланс сільської ради, проблему з дошкільною освітою вдалося вирішити.

Детальніше...

Сторінка 699 з 701