До дня народження Кобзаря

e-mail Друк PDF

За ініціативи членів літоб’єднання ім. Олеся Донченка, в районному будинку культури відбувся вечір, присвячений 197 річниці від дня народження Тараса Шевченка. У заході взяли участь кращі творчі аматорські самодіяльні колективи Лубенщини.

Відвідали свято і почесні гості: міський голова Олександр Грицаєнко, заступник голови районної ради Євгенія Яковченко, заступник голови райдержадміністрації Василь Куксань, які висловили своє захоплення творчістю Кобзаря, закликавши молодь любити Україну так, як любив її великий поет.

Детальніше...

На часі адміністративно-територіальна реформа

e-mail Друк PDF

Голова Полтавської обласної ради Іван Момот взяв участь у засіданні Консультативної ради з питань місцевого самоврядування при голові Верховної Ради України, яке відбулося у місті Яремче Івано-Франківської області.

Учасники Консультативної ради розглянули питання про законодавче забезпечення адміністративно-територіальної реформи в Україні.

Було констатовано, що рішення стосовно нової моделі функціонування місцевого самоврядування необхідно приймати на державному рівні, а в основу організації влади на місцях покласти Європейську хартію місцевого самоврядування. Під час дискусії були висловлені пропозиції визначити кілька областей, в яких відпрацювати різні концепції і моделі впровадження адміністративно-територіальної реформи. Йшлося також про необхідність створення єдиної законодавчої основи реформи органів місцевої влади, оприлюднення проекту адміністративно-територіальної реформи в Україні, забезпечення його громадського обговорення.

Останнє оновлення на Середа, 16 березня 2011, 08:55 Детальніше...

Впровадження регіональних програм залежить від виконання обласного бюджету

e-mail Друк PDF

15 березня на засіданні постійної комісії обласної ради з питань з питань будівництва, транспорту та зв’язку, яке вів її голова Віктор Шадчнєв, розглянуто проекти обласних програм, які планується внести на затвердження черговою сесією обласної ради.

У роботі комісії взяли участь голова обласної ради Іван Момот, заступник голови обласної ради Володимир Марченко, начальники управлінь облдержадміністрації.

У ході обговорення питання про затвердження регіональної Програми технічного і фінансового забезпечення, подальшого збереження, вдосконалення та розвитку системи централізованого оповіщення і зв’язку Полтавської області на період до 2015 року, заступник голови обласної ради Володимир Марченко висловив критичні зауваження стосовно запропонованих кошторисних розрахунків її заходів. Наразі комісія рекомендувала управлінню з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації проект даної програми доопрацювати.

Конкретні пропозиції депутатів також стосувалися проекту сесійного рішення про продовження терміну дії обласної Програми будівництва підвідних газових мереж до сільських населених пунктів Полтавської області на 2008 – 2010 роки до кінця 2012 року. Зокрема, депутат Ігор Сірик запропонував включити до проекту програми будівництво підвідного газопроводу до сіл Квіткове, Сапожине, Нижні Вільшани Тростянецької сільської ради Полтавського району, депутат Петро Маник – при визначенні обсягів фінансування по об’єктах врахувати зростання вартості матеріалів та робіт.

Останнє оновлення на Вівторок, 15 березня 2011, 17:27 Детальніше...

Проведено друге засідання Координаційної ради

e-mail Друк PDF

Під головуванням голови районної ради Олексія Дядечка за участю голови райдержадміністрації Віктора Алєксєєнка, заступника голови районної ради Євгенії Яковченко, першого заступника голови райдержадміністрації Вікторії Мартиневської відбулося друге засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.

Детальніше...

Новини Автозаводського району

e-mail Друк PDF

Вшанують Героїв праці

У Автозаводському райвиконкомі пройшло розширене засідання організаційного комітету з питань підготовки та проведення заходів, присвячених 440-річниці заснування м.Кременчука та Дню Перемоги. В роботі засідання прийняли участь директори шкіл та їх заступники з виховної роботи. Оргкомітет в рамках проекту «Пам’ять про війну єднає» рекомендував активізувати роботу шкільних пошукових загонів, активніше використовувати у виховній роботі можливості музею військової техніки у парку Миру та шкільних музеїв Слави. На засіданні був обговорений план реалізації нового виховного проекту, ініційованого головою Автозаводської районної ради Володимиром Коваленко - «До всіх вершин життя приводить праця!». Відповідно до нього за школами та міськими ПТУ закріплюються Герої Соціалістичної праці для вивчення їх біографій, трудового шляху, досягнень та збору іншої цікавої інформації. Мета проекту – виховання молоді на прикладі життя цих відомих людей.

Детальніше...

Футбольні баталії майбутніх чемпіонів

e-mail Друк PDF

Голова Кременчуцької районної ради Василь Кравченко привітав переможців  районних змагань з міні-футболу на кубок голови Кременчуцької районної державної адміністрації та голови Кременчуцької районної ради серед юнаків 1995 року народження та молодших. Організаторами змагань виступили відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Кременчуцької райдержадміністрації, районна організація ВФСТ «Колос» та ДЮСШ Кременчуцького району.

У змаганнях взяли участь 6 команд – «Потоки Юнайтед» (с. Потоки, тренер Максим Остапець), «Юність» (с. Максимівка, тренер Володимир Ємець), «ЧЕ-КА» (с. Піщане, тренер Григорій Чічіков), «Патріот» ( с. Майбородівка, тренер Олександр Нечитайло), «Ніка» (с. Кам’яні Потоки, тренер Іван Коваленко), «Крила» (с. Омельник, тренер Євген Філіпов).

Детальніше...

Новий шкільний транспорт для сільської школи

e-mail Друк PDF

89 учнів, які навчаються у Литвяківській загальноосвітній школі Лубенського району, – це мешканці не тільки Литвяків, а й навколишніх сіл: Жовтневого,Червоних Пологів, Штомпелів, Броварків, Снітина. Бажаючих навчатися у Литвяківській ЗОШ чимало, адже школа за рейтингом знаходиться у трійці кращих шкіл Лубенського району.

Тому діти з сусідніх сіл, які поставили собі за мету здобути середню освіту саме в цьому навчальному закладі, вже звикли до того, що їхній ранок значно напруженіший, адже потрібно вчасно потрапити на заняття. Тепер завдяки спільним зусиллям директора ТОВ «Полтава 2007» Миколи Довгого, директора філії «Полтава 2007» Григорія Мочоного, за підтримки народного депутата України Юхима Звягільського учні школи забезпечені новеньким мікроавтобусом марки «Газель».

Останнє оновлення на Субота, 12 березня 2011, 13:25 Детальніше...

Сторінка 701 з 717