Олександр Біленький: Ми повинні зберегти і закріпити всі позитивні зміни, які вдалося досягнути в попередні роки

e-mail Друк PDF

Про це заявив Олександр Біленький за підсумками першого пленарного засідання першої сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання.

«Найголовніше те, що сьогодні все пройшло спокійно – не було навіть приводу для того, щоб якось розхитувати ситуацію, – зазначив Олександр Біленький. – Отже існує єдність депутатського корпусу, про яку ми так невпинно й довго говоримо».

Голова обласної ради визначив першочергові завдання депутатського корпусу обласної ради.

«До кінця року потрібно ухвалити бюджет області, якнайшвидше сформувати президію, обрати першого заступника і заступника голови обласної ради, утворити постійні комісії обласної ради», – підкреслив Олександр Біленький та висловив сподівання, що новообрана обласна рада працюватиме конструктивно, насамперед, в інтересах жителів області та територіальних громад.

Останнє оновлення на Понеділок, 30 листопада 2020, 13:17 Детальніше...

На першому пленарному засіданні першої сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання головою облради обрано Олександра Біленького

e-mail Друк PDF

27 листопада відбулося перше пленарне засідання першої сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання.

У засіданні, яке відкрила голова Полтавської обласної територіальної виборчої комісії Людмила Сердюк, взяли участь голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, народні депутати України: Ольга Савченко, Анастасія Ляшенко, Ілля Кива, Костянтин Касай, заступники голови облдержадміністрації, представники правоохоронних органів, ЗМІ.

Людмила Сердюк зачитала протокол виборчої комісії щодо підсумків виборів депутатів Полтавської обласної ради восьмого скликання, відповідно до якого до новообраної обласної ради увійшли представники від політичних партій: «Довіра», «Слуга народу», «За майбутнє», «Батьківщина», «Опозиційна платформа – За життя», «Рідне місто», «Європейська солідарність», які розподілили 84 депутатські мандати. Їх депутатські повноваження визнані обласною територіальною виборчою комісією. Людмила Сердюк зачитала прізвища депутатів та привітала їх із набуттям депутатських повноважень.

Потому новообрані депутати обрали тимчасову президію з числа депутатів – представників партій, які набрали більшу кількість голосів на виборах, та секретаріат.

Останнє оновлення на Понеділок, 30 листопада 2020, 09:23 Детальніше...

Перша сесія Полтавської обласної ради восьмого скликання

e-mail Друк PDF

Останнє оновлення на П'ятниця, 27 листопада 2020, 10:01

21 листопада – День Гідності та Свободи

e-mail Друк PDF

Шановні земляки!

Гідність і свобода – слова, що мають особливу вагу для кожного українця. Вони об’єднують у собі журбу за полеглими у боротьбі за європейське майбутнє нашої держави, гордість за свідому громадянську позицію кожного, хто долучився до подій Помаранчевої революції та Революції Гідності.

Світла пам’ять героям, які віддали життя за свободу і незалежність України.

Співвітчизникам варто єднатися, аби й далі жити у вільній та демократичній державі. Лише так ми зможемо зупинити війну на Сході України та перемогти.

Пам’ятаймо, що Гідність і Свобода не даються слабким та несвідомим націям. Ми, українці, – сильні!

Тож єднаймося заради мирного, щасливого майбутнього рідної України!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Останнє оновлення на П'ятниця, 20 листопада 2020, 11:18

Стали відомі переможці Шкільного громадського бюджету Полтавської області 2020 року

e-mail Друк PDF

Відбулося голосування за проєкти Шкільного громадського бюджету Полтавської області, заснованого обласною радою з метою залучення учнівської молоді до процесів врядування, підвищення її обізнаності у сфері громадського бюджетування та партиципації.

В нинішньому році на конкурс Шкільний громадський бюджет Полтавської області надійшло 112 проєктів із 86 навчальних закладів, з яких 109 відповідали встановленим вимогам та були допущені до голосування.

Проєкти стосувалися розвитку матеріальної бази навчальних закладів, благоустрою шкільної території, організації заходів та дозвілля учнів.

Останнє оновлення на Четвер, 19 листопада 2020, 13:53 Детальніше...

Визначено переможців обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад Полтавської області 2020 року

e-mail Друк PDF

18 листопада відбулося засідання ради обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад Полтавської області, заснованого обласною радою з метою підвищення спроможності органів місцевого самоврядування Полтавщини у розв’язанні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад, поширення позитивного досвіду реалізації проєктів-переможців конкурсу.

У засіданні, яке вів заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, взяли участь депутати обласної ради, представники структурних підрозділів облдержадміністрації, обласної ради, Полтавської агенції з енергоефективності Полтавської обласної ради, представники органів місцевого самоврядування. В зв’язку з поширенням захворюваності в області на COVID-19, розгляд проєктів та визначення переможців конкурсу відбулося в онлайн-режимі.

Рада конкурсу розглянула 38 проєктів, поданих на конкурс у 2020 році. Зокрема: 7 проєктів І категорії (ініційованих сільськими та селищними радами); 27 проєктів II категорії (поданих міськими радами районного і обласного значення, районними радами і ОТГ); 4 проєкти ІІІ категорії (проєкти міжмуніципального співробітництва).

Останнє оновлення на Середа, 18 листопада 2020, 15:16 Детальніше...

16 листопада – День працівників радіо, телебачення та зв’язку

e-mail Друк PDF

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку Полтавщини!

Прийміть щирі вітання з професійним святом!

Ваша творча праця великою мірою формує свідомість громадянина, визначає громадську думку, впливає на суспільно-політичні і державотворчі процеси, сприяє розвитку інформаційного простору.

Хочу відзначити вагомі професійні здобутки наших зв’язківців, високий рівень передач регіонально теле- та радіомовлення.

Щиро бажаю вам міцного здоров'я, миру, добробуту, креативних ідей, реалізації нових цікавих проєктів!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Сторінка 9 з 700