21 листопада – День Гідності та Свободи

e-mail Друк PDF

Шановні земляки!

Гідність і свобода – слова, що мають особливу вагу для кожного українця. Вони об’єднують у собі журбу за полеглими у боротьбі за європейське майбутнє нашої держави, гордість за свідому громадянську позицію кожного, хто долучився до подій Помаранчевої революції та Революції Гідності.

Світла пам’ять героям, які віддали життя за свободу і незалежність України.

Співвітчизникам варто єднатися, аби й далі жити у вільній та демократичній державі. Лише так ми зможемо зупинити війну на Сході України та перемогти.

Пам’ятаймо, що Гідність і Свобода не даються слабким та несвідомим націям. Ми, українці, – сильні!

Тож єднаймося заради мирного, щасливого майбутнього рідної України!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Останнє оновлення на П'ятниця, 20 листопада 2020, 11:18

Стали відомі переможці Шкільного громадського бюджету Полтавської області 2020 року

e-mail Друк PDF

Відбулося голосування за проєкти Шкільного громадського бюджету Полтавської області, заснованого обласною радою з метою залучення учнівської молоді до процесів врядування, підвищення її обізнаності у сфері громадського бюджетування та партиципації.

В нинішньому році на конкурс Шкільний громадський бюджет Полтавської області надійшло 112 проєктів із 86 навчальних закладів, з яких 109 відповідали встановленим вимогам та були допущені до голосування.

Проєкти стосувалися розвитку матеріальної бази навчальних закладів, благоустрою шкільної території, організації заходів та дозвілля учнів.

Останнє оновлення на Четвер, 19 листопада 2020, 13:53 Детальніше...

Визначено переможців обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад Полтавської області 2020 року

e-mail Друк PDF

18 листопада відбулося засідання ради обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад Полтавської області, заснованого обласною радою з метою підвищення спроможності органів місцевого самоврядування Полтавщини у розв’язанні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад, поширення позитивного досвіду реалізації проєктів-переможців конкурсу.

У засіданні, яке вів заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, взяли участь депутати обласної ради, представники структурних підрозділів облдержадміністрації, обласної ради, Полтавської агенції з енергоефективності Полтавської обласної ради, представники органів місцевого самоврядування. В зв’язку з поширенням захворюваності в області на COVID-19, розгляд проєктів та визначення переможців конкурсу відбулося в онлайн-режимі.

Рада конкурсу розглянула 38 проєктів, поданих на конкурс у 2020 році. Зокрема: 7 проєктів І категорії (ініційованих сільськими та селищними радами); 27 проєктів II категорії (поданих міськими радами районного і обласного значення, районними радами і ОТГ); 4 проєкти ІІІ категорії (проєкти міжмуніципального співробітництва).

Останнє оновлення на Середа, 18 листопада 2020, 15:16 Детальніше...

16 листопада – День працівників радіо, телебачення та зв’язку

e-mail Друк PDF

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку Полтавщини!

Прийміть щирі вітання з професійним святом!

Ваша творча праця великою мірою формує свідомість громадянина, визначає громадську думку, впливає на суспільно-політичні і державотворчі процеси, сприяє розвитку інформаційного простору.

Хочу відзначити вагомі професійні здобутки наших зв’язківців, високий рівень передач регіонально теле- та радіомовлення.

Щиро бажаю вам міцного здоров'я, миру, добробуту, креативних ідей, реалізації нових цікавих проєктів!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

15 листопада – День працівників сільського господарства

e-mail Друк PDF

Шановні аграрії Полтавщини!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем працівників сільського господарства!

Від результатів вашої наполегливої праці залежить продовольча безпека держави, добробут нашого народу, його майбутнє.

Захоплююсь вашою відданістю хліборобському ремеслу, високою професійною майстерністю, дбайливим ставленням до землі.

Дякую за нелегку працю в полі, на фермі, у майстерні, на току, чи в особистому господарстві.

Щиро бажаю вам міцного здоров’я, миру, родинного тепла, щедрих врожаїв та їх успішної реалізації, впевненості у власних силах та віри в завтрашній день!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Журі визначило переможців конкурсу студентських наукових робіт «Від студентського самоврядування – до самоврядування громад» 2020 року

e-mail Друк PDF

13 листопада відбулося засідання журі щорічного конкурсу студентських наукових робіт «Від студентського самоврядування – до самоврядування громад», заснованого Полтавською обласною радою з метою сприяння суспільним ініціативам студентської молоді, її залучення до активної участі в житті територіальних громад області.

Вів засідання заступник голови обласної ради Анатолій Ханко.

Зважаючи на карантинні заходи, зумовлені поширенням в області захворюваності на COVID-19, цього року учасники конкурсу – студенти вищих навчальних закладів 3 – 4 рівнів акредитації Полтавської області – презентували журі свої наукові дослідження та відповіли на запитання щодо їх змісту в онлайн-режимі.

При визначенні переможців конкурсу журі враховувало відповідність робіт встановленим критеріям оцінювання та результати захисту робіт.

Керуючись Положенням та зважаючи на рівень розглянутих робіт, журі встановило в цьому році одну Першу, одну Другу та дві Третіх премії.

Перша премія присуджена Ірині Богуті, студентці Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, за наукову роботу «Формування командних якостей студентів у процесі залучення до неформальної мистецької освіти».

Детальніше...

Олександр Біленький: Гордий тим, що мав причетність до Полтавської обласної ради сьомого скликання

e-mail Друк PDF

Про це заявив голова обласної ради Олександр Біленький, перед закриттям останньої, тридцять четвертої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання.

«Шановні друзі, колеги-депутати, обласна державна адміністрація, виконавчий апарат – всі, з ким ми пліч-о-пліч  працювали протягом скликання, весь загал, який організовував роботу нашого органу місцевого самоврядування! Дякую вам за спільну працю, – зазначив Олександр Біленький. – Гордий тим, що мав причетність до Полтавської обласної ради, був депутатом та головою обласної ради сьомого скликання».

Олександр Біленький зауважив, що роки каденції відзначені результативною роботою депутатського корпусу обласної ради.

«Повірте, я взяв для себе дуже багато важливого з нашого спілкування. П’ять років – це не просто часовий термін, це – роки нашого спільного життя і роботи. Були різні історії, але згадую лише гарні, приємні, позитивні результати нашої діяльності. Вважаю, що наша рада була ефективною і відкритою. У межах того, що ми могли зробити – зробили навіть більше», – наголосив Олександр Біленький та побажав депутатам, усім жителям області здоров’я, наснаги та успіхів.

Останнє оновлення на П'ятниця, 13 листопада 2020, 11:52

Сторінка 10 з 700