Аудитори Полтавщини за січень-квітень 2020 року забезпечили відшкодування втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму понад 4,5 млн грн

За результатами проведених фахівцями Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області ревізій у січні-квітні 2020 року виявлено втрат фінансових та матеріальних ресурсів на загальну суму понад 14,2 млн грн. та забезпечено відшкодування таких втрат на понад 4,5 млн грн.

До установ та організацій, під час ревізій яких виявлено бюджетні порушення, у 17 випадках застосовано фінансові санкції у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства, зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань та зменшення бюджетних призначень.

Складено та направлено до суду 8 протоколів про адміністративне правопорушення за порушення законодавства про закупівлі за статтею 164-14 КУпАП.

За порушення законодавства з фінансових питань 27 посадових осіб об’єктів контролю притягнуто до адміністративної відповідальності, 2 посадові особи - до дисциплінарної та 8 посадових осіб до матеріальної відповідальності.

Керівники місцевих органів влади, підприємств та організацій за результатами ревізій, аудитів та моніторингу закупівель прийняли 16 управлінських рішень.

 

Прес-служба Управління Північно-східного офісу

Держаудитслужби в Полтавській області