До голосування у Бюджеті участі Полтавської області допущені 146 проєктів

e-mail Друк PDF

4 вересня відбулося засідання робочої групи з реалізації обласної програми «Бюджет участі Полтавської області на 2017-2020 роки», створеної за розпорядженням голови обласної ради Олександра Біленького. Вів засідання заступник голови обласної ради Анатолій Ханко.

За інформацією відділу інвестиційної діяльності та проектного менеджменту виконавчого апарату обласної ради, цього року жителі області подали 148 проєктів, які стосувалися комунального господарства, спорту та туризму, культури та освіти, безпеки та громадського порядку, навколишнього середовища, соціального захисту населення. Учасниками Бюджету участі Полтавської області 2020 року стали мешканці 22 районів області, міст: Лубен, Решетилівки, Зінькова, Кобеляк, Гребінки, Хорола, Карлівки. Найбільше проєктів надійшло з Гадяцького, Полтавського, Кременчуцького та Хорольського районів. Разом з тим, не взяли участь у конкурсі мешканці Диканського, Машівського та Миргородського районів. Два проєкти, подані на конкурс, не відповідають встановленим вимогам.

Наразі члени робочої групи розглянули проєкти та прийняли рішення про допущення до голосування 146 проєктів.

Також було обговорено та підтримано пропозицію організаторів конкурсу стосовно впровадження за результатами голосування двох окремих рейтингів – для проектів сіл і селищ та для проектів міст районного та обласного значення.

Робоча група ухвалила визначити наступні обсяги фінансування з обласного бюджету проектів-переможців Бюджету участі Полтавської області 2020 року: для проектів сіл, селищ – понад 4 млн 884 тис. грн.; для проектів міст районного та обласного значення – понад 1 млн 115 тис. грн..

Голосування за проєкти Бюджету участі Полтавської області 2020 року відбудеться 14-30 вересня на платформі Smart Region.