Аудитори Полтавщини за січень-серпень 2020 року забезпечили відшкодування втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму 11,1 млн грн

За результатами проведених фахівцями Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області ревізій у січні-серпні 2020 року виявлено втрат фінансових та матеріальних ресурсів на загальну суму майже 21,2 млн грн та забезпечено відшкодування таких втрат на 11,1 млн грн.

До установ та організацій, під час ревізій яких виявлено бюджетні порушення, у 28 випадках застосовано фінансові санкції у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства, зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань та зменшення бюджетних призначень.

До суду складено та направлено 14 протоколів про адміністративне правопорушення за порушення законодавства про закупівлі за статтею 164-14 КУпАП. За результатами проведених державних фінансових аудитів об’єктам контролю надано 56 пропозицій, 54 з них виконано. У тому числі, завдяки 29 пропозиціям отримано додаткового економічного ефекту на понад 5,4 млн грн.

Також, забезпечено відшкодування та упередження втрат ресурсів допущених в результаті неефективних прийнятих рішень керівниками об’єктів контролю на 14,6 млн грн.

За порушення законодавства з фінансових питань та про закупівлі 55 посадових осіб об’єктів контролю притягнуто до адміністративної відповідальності, 25 посадових осіб - до дисциплінарної та 11 - до матеріальної відповідальності.

Керівники місцевих органів влади, підприємств та організацій за результатами ревізій, аудитів та моніторингу закупівель прийняли 51 управлінське рішення.

 

 

Пресслужба Управління Північно-східного офісу

Держаудитслужби в Полтавській області