Постійна комісія обласної ради з питань правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій розглянула проєкти рішень чергової сесії

e-mail Друк PDF

24 грудня під головуванням Олега Хардіна відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій.

У засіданні взяли участь обраний заступником голови обласної ради Олег Бєлоножко, депутати обласної ради: Олег Баканов, Сергій Бульбаха, Василь Кириченко, Олександр Сиверин, директор Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації Сергій Венгер, радник голови обласної ради Руслан Рогов, представники правоохоронних органів, громадськості, журналісти.

Депутати обрали заступником голови постійної комісії Сергія Бульбаху, секретарем комісії – Василя Кириченка.

Члени комісії схвалили низку проєктів рішень чергової сесії обласної ради: «Про затвердження плану діяльності Полтавської обласної ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рік», «Про відзнаки Полтавської обласної ради», «Про погодження кандидатури О. Раська для нагородження Почесною Грамотою Верховної Ради України», «Про погодження кандидатури М. Сімяновського для нагородження Грамотою Верховної Ради України», «Про план роботи обласної ради на 2021 рік».

Окрім цього депутати розглянули звернення Управління патрульної поліції в Полтавській області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України щодо визначення представника громадськості до складу поліцейської комісії №8 Департаменту патрульної поліції. За результатами голосування, було підтримано кандидатуру депутата обласної ради Сергія Бульбахи.

Депутати обговорили клопотання четвертого відділу восьмого управління Департаменту військової контррозвідки Служби Безпеки України в Полтавській щодо придбання автомобіля Renault Duster. За словами директора Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації Сергія Венгера, нині Департамент розробляє проєкт Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2021 – 2027 роки, опрацьовує заяви та звернення від правоохоронних органів щодо придбання техніки, транспорту та інших потреб. Тому дане клопотання, за рекомендацією профільної комісії, буде розглянуто під час формування заходів Комплексної програми і представлено на розгляд депутатів вже у 2021 році.

Також у ході засідання було затверджено План роботи постійної комісії обласної ради з питань правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій на 2021-й рік, розглянуто листи та інші питання.