Олександр Біленький: Синергія зусиль держави та обласної влади з оновлення матеріально-технічної бази рятувальних підрозділів області дає гарний результат

e-mail Друк PDF

24 грудня голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький та голова облдержадміністрації Олег Синєгубов урочисто передали аварійно-рятувальну техніку та обладнання підрозділам Головного Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Полтавській області.

Автопарк рятувальників Полтавщини цього року поповнився 17 одиницями сучасної пожежної, спеціальної аварійно-рятувальної техніки на загальну суму 78 мільйонів гривень, пожежного озброєння та одягу – на 9 мільйонів гривень.

Сертифікати на отримання автомобілів та аварійно-рятувальної техніки отримали підрозділи ДСНС новоутворених Кременчуцького, Полтавського, Лубенського, Миргородського районів.

Автомобільний парк рятувальників області поповнився 17 спецавтомобілями Ford Ranger, Volkswagen Crafter, МАЗ, грейдером, гусеничним бульдозером.

Звертаючись до представників пожежно-рятувальних загонів області Олександр Біленький наголосив, що спільними зусиллями обласної ради, облдержадміністрації та Державної служби з надзвичайних ситуацій України вдалося забезпечити відділення пожежної охорони, ДСНС в області необхідною сучасною спеціальною технікою.

«Актуальність сьогоднішньої події важко переоцінити, – наголосив Олександр Біленький. – Приємно, що держава має можливість забезпечити технікою відділення пожежної охорони, ДСНС на місцях за кошти державного бюджету. Ми також не стоїмо осторонь – допомагаємо рятувальникам у розбудові окремих пунктів охорони пожежної безпеки на місцях, щоб територіальні громади мали можливість надати населенню первинну допомогу в разі пожеж. При такій синергії зусиль виходить гарний результат».

Також під час урочистостей з нагоди передачі техніки рятувальники області, які відзначились у гасінні пожеж у Луганській області, були нагороджені почесними відзнаками.