Постійна комісія обласної ради з питань освіти, науки та культури підтримала проєкти профільних обласних програм

e-mail Друк PDF

24 грудня під головуванням Олега Діденка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки та культури.

У засіданні взяли участь перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко, перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Лунін, депутати обласної ради: Олександр Путря, Марина Василенко, Ольга Усанова, Тетяна Юрченко, Наталія Гранчак, Сергій Бульбаха, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, журналісти.

Розпочалося засідання нагородженням учнів – лауреатів Премії Полтавської обласної ради Володимира Степанюка та студентів – переможців Конкурсу студентських наукових робіт «Від студентського самоврядування – до самоврядування громад», заснованого обласною радою.

Потому депутати заслухали звіти про виконання обласних програм: Комплексної Програми розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини в Полтавській області на 2018 – 2020 роки» – тимчасово виконуючої обов’язки директора Департаменту культури і туризму облдержадміністрації Ірини Удовиченко; програми «Опікуємося освітою» на 2017 – 2020 роки» та Обласної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017 – 2020 роки» – директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Віти Ковальської.

Було обговорено та підтримано проєкти обласних програм: Комплексної програми розвитку культури і мистецтва в Полтавській області на 2021 – 2025 роки, Програми збереження культурної спадщини Полтавської області на 2021 – 2023 роки, програми «Розвиток освітнього простору Полтавщини на 2021 -2025 роки.

Члени комісії проаналізували та схвалили проєкти рішень, внесені на розгляд чергової сесії обласної ради: «Про зміну найменування комунальних закладів освіти, що знаходяться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області», «Про реорганізацію Комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Полтавської обласної ради шляхом приєднання до Гадяцького дитячого будинку Полтавської обласної ради та перепрофілювання і зміну найменування Гадяцького дитячого будинку Полтавської обласної ради», «Про передачу цілісного майнового комплексу Миргородської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату I-III ступенів Полтавської обласної ради до комунальної власності територіальної громади міста Миргорода», «Про надання згоди на безоплатне прийняття будівлі спортивної школи за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 37 у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області», «Про план роботи обласної ради на 2021 рік» та інші.

Також у ході засідання було підтримано кандидатури науковців Полтавської державної аграрної академії Володимира Тищенка та Миколи Маренича для нагородження Грамотами Верховної Ради України, обрано заступником голови постійної комісії з питань освіти, науки та культури депутата Марину Василенко, секретарем комісії – депутата Юлію Цибульську, затверджено, з врахуванням пропозицій депутатів, план роботи постійної комісії на 2021 рік.