Робоча група обласної ради розглядає можливість створення обласного комунального підприємства з транспортування газу

e-mail Друк PDF

22 лютого під головуванням Руслана Богдана відбулося чергове засідання робочої групи з вивчення питання щодо визначення права власності газорозподільних мереж Полтавської області, яка була створена за розпорядженням голови обласної ради Олександра Біленького.

У засіданні взяли участь перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко, заступник голови облдержадміністрації Євген Греков, депутати: Лариса Босенко, Олексій Матюшенко, Ігор Процай, Сергій Савченко, представниця громадськості Тетяна Донченко, журналісти.

Робоча група розглянула відповіді на звернення депутатів обласної ради щодо газорозподільних мереж на території Полтавської області.

Як зазначив голова робочої групи Руслан Богдан, конкретних відповідей на поставлені питання депутати не отримали, зокрема щодо стану газотранспортних мереж, укладених договорів із споживачами на розподіл газу та розшифровки структури чинного тарифу на транспортування та розподіл газу.

Члени комісії звернули увагу на необхідність визначення права власності газотранспортних мереж низького та середнього тиску, а також перевірки виробничо-технологічних витрат, які оператори ГРМ враховують під час формування тарифів на розподіл газу.

Наразі робоча група ухвалила звернутися із запитом до регіонального представника Фонду державного майна України щодо переліку газотранспортних мереж низького і середнього тиску на території Полтавщини, які перебувають у державній формі власності.

У перспективі члени робочої групи вбачають можливість передачі газорозподільних мереж у спільну власність територіальних громад області та створення обласного комунального підприємства з транспортування і розподілу газу споживачам.