Полтавські аудитори протягом січня-лютого 2021 року забезпечили відшкодування втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму 4,5 млн грн

За результатами проведених фахівцями Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області заходів державного фінансового контролю впродовж січня-лютого 2021 року виявлено втрат фінансових та матеріальних ресурсів на загальну суму 42 млн грн.

Завдяки проведеній аудиторами роботі забезпечено відшкодування фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму 4,5 млн грн.

За підсумками проведених державних фінансових аудитів минулих років та за результатами впроваджених рекомендацій у січні-лютому досягнуто економічного ефекту на суму понад 63 млн грн.

Правоохоронним органам передано матеріали 3 заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 3 досудових розслідування та вручено 2 письмових повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

За порушення законодавства з фінансових питань чотирьох посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, трьох посадових осіб - до дисциплінарної.

За порушення законодавства про закупівлі на розгляд до суду направлено 6 протоколів про адміністративні правопорушення.

Упереджено втрат фінансових та матеріальних ресурсів через неефективні управлінські дії або рішення на суму понад 8 млн грн.

 

Пресслужба Управління Північно-східного офісу

Держаудитслужби в Полтавській області