Основні заходи Полтавської обласної ради на 05.04.2021 р. ‒ 09.04.2021 р.

08.04.2021, 12.00, к. 422 – засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном

Порядок денний:

1. Про організацію роботи постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управлінням майном.
2. Про результати та перспективи діяльності ПОКВКП «Полтавапаливо».
3. Про проєкт рішення «Про повернення в оперативне управління обласної ради комунальних підприємств».
4. Про результати та перспективи діяльності ПОКП «Полтавафарм». Висновки та рекомендації робочої групи з вивчення фінансового стану та організації діяльності ПОКП «Полтавафарм».
5. Про інформацію щодо передачі майна ПОКП «Полтавафарм» в межах спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області.
6. Про проєкт рішення обласної ради «Про приймання-передачу об’єкту «Центр надання послуг в м. Полтава» у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області».
7. Про проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування у Полтавській області на 2021 – 2023 роки».
8. Про проєкт рішення обласної ради «Про затвердження нової редакції Положення про обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Полтавської області».
9. Про проєкт рішення обласної ради «Про затвердження звіту про виконання обласного бюджету за 2020 рік».
10. Про проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2021 рік».
11. Про проєкт рішення обласної ради «Про створення комунального підприємства Полтавської обласної ради «Здорове харчування».
12. Про проєкт рішення обласної ради «Про реорганізацію Комунального автотранспортного підприємства Полтавської обласної ради».
13. Про проєкт рішення обласної ради «Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО», Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, Антимонопольного комітету України щодо припинення тиску на територіальні громади Полтавської області в частині укладення договорів з доступу до інфраструктури об’єктів електроенергетики для розміщення електричних мереж та/або іншого інженерного обладнання до врегулювання зазначеного питання на законодавчому рівні».
14. Різне.

 

08.04.2021, 15.00, к. 422 – засідання постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування.

Порядок денний:

  1. Про стан виконанняПрограми фінансування комунальних установ природно-заповідного фонду Полтавської обласної ради на 2019 – 2023 роки.
  2. Про стан ведення мисливських господарств (підприємств) області усіх форм власності та перевірку їхньої діяльності в 2020 році.
  3. Різне.

 

08.04.2021, 15.30, к. 407 – засідання постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, цифрового розвитку, інформаційної сфери, зв’язків з громадськістю та дотримання прав учасників АТО

Порядок денний:

1. Про звіт директора обласного комунального інформаційного агентства “Новини Полтавщини” Ю. Ніколаєва.

2. Про розгляд пропозицій депутатів Полтавської обласної ради М. Кульчинського та В. Ярошенка.

3. Про пропозиції депутатки Полтавської обласної ради Ю. Цибульської щодо перейменування та розширення кола питань, що відносяться до компетенції постійних комісій.

4. Різне.

 

09.04.2021, 10.00, зала засідань обласної ради – друге пленарне засідання четвертої сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання.