Відбувся круглий стіл учасників навчально-методичного кемпу для вчителів польської мови Полтавської області. Представники 16 навчальних закладів Полтавщини зібралися, аби поділитися враженнями від проєкту та розповісти про свій досвід.
19 липня голова обласної ради Олександр Біленький на запрошення в.о. директорки центру Наталія Панченко відвідав Обласний молодіжний центр Полтавської обласної ради. Це – понад 500 м2 простору для молоді.
19 липня в обласному центрі відбулися урочистості з нагоди Дня тренера. Це день українських фахівців, які готують наших спортсменів до всеукраїнських та міжнародних змагань.
16 липня під головуванням Олександра Алексюка відбулось виїзне засідання постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму.
16 липня голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький разом із заступником голови обласної ради Олексієм Чепурком зустрілися із військовим Іваном Чорним. Чоловік родом із Великорублівської громади Полтавської області.