Робоча група розглянула проєкти конкурсу екологічних громадських ініціатив Полтавської області 2021 року

e-mail Друк PDF

20 травня відбулося засідання робочої групи з супроводу конкурсу екологічних громадських ініціатив Полтавської області, заснованого з метою підвищення рівня поінформованості населення Полтавщини в сфері екології, виховання розумного та дбайливого ставлення до охорони довкілля, формування екологічного мислення громадян у сфері охорони навколишнього середовища.

У засіданні, яке вела заступник голови обласної ради Лілія Руроєва, взяли участь перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко, депутати обласної ради Яніна Аранчій та Валерія Пантюх, працівники Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації та виконавчого апарату обласної ради, журналісти.

За інформацією відділу інвестиційної діяльності та проектного менеджменту виконавчого апарату обласної ради, впродовж 3 років реалізації Конкурсу було подано всього 365 проєктів, цьогоріч – 121 проєкт із 45 територіальних громад Полтавської області.

Члени робочої групи ознайомилися з проєктами поданими на Конкурс, перевірили їх відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 17.09.1996 р. № 1147 «Про затвердження переліку видів діяльності, що належать до природоохоронних заходів» (зі змінами). Частину проєктів було рекомендовано відкоригувати з метою фінансування з Фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області у разі перемоги.

За результатами засідання, до голосування з 21 травня 2021 року буде допущено 111 проєктів.