Основні заходи Полтавської обласної ради на 31.05.2021 р. ‒ 04.06.2021 р.

02.06.2021, 13.30, к. 422 – засідання постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин.

До проєкту порядку денного включено питання:

1. Про стан передачі на баланс органів місцевого самоврядування Полтавської області, зберігання та використання полезахисних лісових смуг.
2. Про внесення змін до Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2027 року.
3. Про передачу в постійне користування земельних ділянок ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ БАЗІ СПЕЦІАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО ПОСТАЧАННЯ.
4. Про розгляд проєкту рішення обласної ради «Про затвердження переліку підприємств, що надають соціально важливі послуги населенню області» (в частині ТОВ «Лубенське племпідприємство, ТОВ «Полтаваплемсервіс»).
5. Про розгляд проєкту рішення обласної ради «Про Програму поводження з побічними продуктами тваринного походження та забезпечення діагностики і оперативного виявлення збудників інфекційних хвороб, спільних для людей і тварин, на території Полтавської області на 2021 – 2025 роки».
6. Про розгляд проєкту рішення обласної ради «Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Кабінету Міністрів України та Державного агентства лісових ресурсів України щодо реорганізації лісових господарств області».
7. Різне.

04.06.2021, 10.00, к. 422 – засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном.

До проєкту порядку денного включено питання:

1. Про попередній розгляд проєкту рішення «Про керівників суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад області».
2. Про виконання Програми економічного та соціального розвитку Полтавської області на 2020 рік.
3. Про затвердження звітів про результати проведення моніторингу та з оцінки результативності реалізації Стратегії розвитку Полтавської області за 2020 рік і в цілому за весь період дії та Плану заходів з її реалізації на період 2018 ‒ 2020 років.
4. Про попередній розгляд проєкту рішення «Про виконання Програми зайнятості населення Полтавської області на 2018 ‒ 2020 роки».
5. Про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування у Полтавській області на 2021 ‒ 2023 роки.
6. Про внесення змін до Схеми планування території Полтавської області.
7. Про попередній розгляд проєкту рішення «Про затвердження переліку підприємств, установ та організацій, що надають соціально важливі послуги населенню області».
8. Про внесення змін до рішення обласної ради від 03 червня 2020 року № 1366 «Про реорганізацію шляхом перетворення Великосорочинської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів Миргородського району Полтавської обласної ради у Великосорочинський ліцей Полтавської обласної ради».
9. Про внесення змін до рішення обласної ради від 03 червня 2020 року № 1367 «Про реорганізацію шляхом перетворення Андріївської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІ ступенів Новосанжарського району Полтавської обласної ради в Андріївський ліцей Полтавської обласної ради».
10. Про внесення змін до рішення обласної ради від 09 квітня 2021 року № 154 «Про зміну типу та найменування комунального закладу «Шишацький обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради».
11. Про зміну найменування комунального закладу «Кременчуцька спеціалізована школа-інтернат спортивного профілю І-ІІІ ступенів імені І.М. Піддубного Полтавської обласної ради».
12. Про зміну найменування комунального закладу «Полтавська спеціалізована школа-інтернат спортивного профілю І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради».
13. Про зміну типу та найменування комунального закладу «Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів імені А.С. Макаренка Полтавської обласної ради».
14. Про стан виконання обласного бюджету за І квартал 2021 року.
15. Про результати розгляду Полтавською обласною державною адміністрацією листа Управління Служби безпеки України в Полтавській області щодо проведення комісійної перевірки правомірності використання керівним складом в/ч А0312 виділених обласним бюджетом коштів.
16. Різне.